Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Opcja Wł/Wył ESP w wersjach A4 ze stałym ESP


miro1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :quattro: Czy jest możliwosc wstawienia sobie guziczka do właczania i wyłączania ESP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o to chodzi, że nie ma. Dlatedo pytam czy jest możliwość zrobienia takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie zamontujesz esp, to i przycisk dasz radę dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esp juz posiadam. Ale jest stale wlączony. Chodzi mi o to, zeby zrobić tak, abym mogl go sobie wylaczac i wlaczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASR- anti slip regulation- zapobiega utracie przyczepności kół przy ruszaniu (boksowaniu).ESP- electronic stability program - koryguje tor jazdy auta w razie poślizgu i zawiera też w sobie ASR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2001 napewno już był bo u mnie jest :naughty: co do wcześniejszych wypustów to inni użytkownicy niech się wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wkoncu czuje sie uswiadomiony :polew::good:

Dokładniej chodzilo mi o to, zeby miec mozliwosc wlaczania i wylaczania asr-u zeby bylo mozna troszku zaszalec :wallbash:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:50_________________________________________________No to jak? Ma ktoś moze jakiegos pomysla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że powinien być wyłącznik asr. Jak nie ma to znajdź bezpiecznik od asr wepnij w jego obwód jakiś wyłącznik i po robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2001 napewno już był bo u mnie jest :naughty: co do wcześniejszych wypustów to inni użytkownicy niech się wypowiedzą.

montowany na pewno od 1999 roku (ale tylko za dopłatą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysl. Poszukam na bezpiecznikach :cool1:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 11:37_________________________________________________Niestety nie znalazłem nic w bezpiecznikacz :([br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 11:50_________________________________________________"bezpiecznikach"

A gdyby pogrzebać coś przy kompie?

Może ktoś sie orientuje które to kabelki?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roczniku ASR też raczej nie występował. Zapewne masz ABS i EDS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za kolejna uswiadomke :> Na czym dokladnie polega ten system? Bo pewnie na nim nie da sie zbytnio poszalec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję temat,

czy jest możliwość całkowitego odłączenia ESP w aucie które posiada ten system bez przycisku na desce?

Czy ewentualnego odłączenie systemu będzie wiązało się z utratą ABS?

Czy ktoś orientuje się, czy można zrobić to ewentualnie w serwisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie auto masz na myśli, w niektórych można to załatwić wyjmując bezpiecznik, ale wtedy tracimy wszystkie systemy bezpieczeństwa, a w niektórych innych czeka jeszcze niespodzianka, np. tracisz wspomaganie kierownicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...