Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Opcja Wł/Wył ESP w wersjach A4 ze stałym ESP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! :quattro: Czy jest możliwosc wstawienia sobie guziczka do właczania i wyłączania ESP?

Opublikowano

a pow mi po co ci taki guziczek? jesli auto jest wyposazone w esp to go ma. Jesli chodzi o auto z opisu to w tym roczniku go nie ma

Opublikowano
  • Autor

no właśnie o to chodzi, że nie ma. Dlatedo pytam czy jest możliwość zrobienia takiej opcji.

Opublikowano

Jak sobie zamontujesz esp, to i przycisk dasz radę dołożyć.

Opublikowano
  • Autor

esp juz posiadam. Ale jest stale wlączony. Chodzi mi o to, zeby zrobić tak, abym mogl go sobie wylaczac i wlaczac.

Opublikowano

Pewnie kolego masz ASR a nie ESP, ESP w tych rocznikach nie było montowane.

Opublikowano

T o znaczy, że esp dołożyłeś ?

Opublikowano
  • Autor

Momento :decayed: A czym sie różnia asr od esp?

Opublikowano

ASR- anti slip regulation- zapobiega utracie przyczepności kół przy ruszaniu (boksowaniu).ESP- electronic stability program - koryguje tor jazdy auta w razie poślizgu i zawiera też w sobie ASR.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki. A od którego rocznika zaczeto stosowac esp?

Opublikowano

2001 napewno już był bo u mnie jest :naughty: co do wcześniejszych wypustów to inni użytkownicy niech się wypowiedzą.

Opublikowano
  • Autor

Teraz wkoncu czuje sie uswiadomiony :polew::good:

Dokładniej chodzilo mi o to, zeby miec mozliwosc wlaczania i wylaczania asr-u zeby bylo mozna troszku zaszalec :wallbash:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:50_________________________________________________No to jak? Ma ktoś moze jakiegos pomysla?

Opublikowano

Wydaje mi się, że powinien być wyłącznik asr. Jak nie ma to znajdź bezpiecznik od asr wepnij w jego obwód jakiś wyłącznik i po robocie.

Opublikowano

2001 napewno już był bo u mnie jest :naughty: co do wcześniejszych wypustów to inni użytkownicy niech się wypowiedzą.

montowany na pewno od 1999 roku (ale tylko za dopłatą)

Opublikowano
  • Autor

Dobry pomysl. Poszukam na bezpiecznikach :cool1:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 11:37_________________________________________________Niestety nie znalazłem nic w bezpiecznikacz :([br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 11:50_________________________________________________"bezpiecznikach"

A gdyby pogrzebać coś przy kompie?

Może ktoś sie orientuje które to kabelki?????

Opublikowano

W tym roczniku ASR też raczej nie występował. Zapewne masz ABS i EDS.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za kolejna uswiadomke :> Na czym dokladnie polega ten system? Bo pewnie na nim nie da sie zbytnio poszalec?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odgrzeję temat,

czy jest możliwość całkowitego odłączenia ESP w aucie które posiada ten system bez przycisku na desce?

Czy ewentualnego odłączenie systemu będzie wiązało się z utratą ABS?

Czy ktoś orientuje się, czy można zrobić to ewentualnie w serwisie?

Opublikowano

Zależy jakie auto masz na myśli, w niektórych można to załatwić wyjmując bezpiecznik, ale wtedy tracimy wszystkie systemy bezpieczeństwa, a w niektórych innych czeka jeszcze niespodzianka, np. tracisz wspomaganie kierownicy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.