Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki


mily

Rekomendowane odpowiedzi

w serwisie aso vw koszt 10 pln , powiedz ze do popieliniczki i sami ci dadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze to ładnie cie skroili ja kupowalem w skodzie i 8 pln rok temu a niedawno 10 pln jak bratu wymienialem

ps napisalem ze aso vw bo myslalem ze maja podobne ceny ale sie myliłem wniosek latajcie po czesci do skody :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1pln to za 1 mc bedziesz robil to samo :wink4:

odezwe sie za misiac

Nie odezwiesz się bo się nie spali. Ja od wymiany (to ja napisałem jak to wymienić) mam spokój. Zresztą co to za różnica czy kupisz w ASO (za 20zl) czy w sklepie (za 1 zl) ?? Mają mieć takie same parametry i wszystko na ten temat. W sklepie elektronicznym dadzą Ci taką jak im pokażesz, ja kupowałem w Łodzi na rzgowskiej (zieleniewicz). Polecam ten sklep, zawsze mają to co chcę i bardzo wysokiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli uwazasz ze czesi w aso sa tej samej jakosci co zwykle to gratulacje , ciekawe jak inne czesci kupujesz ..... a w aso koszt to 8 pln w skodzie i caly komplet z plastikami a nie sama zarowka ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty uważasz że żarówki Philipsa są gorszej jakości niż z ASO??

Weź mnie nie rozśmieszaj, to tylko żarówka!!

Po żarówkę do świateł mijania czy jaką kolwiek inna też jedziesz do serwisu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty uważasz że żarówki Philipsa są gorszej jakości niż z ASO??

Weź mnie nie rozśmieszaj, to tylko żarówka!!

Po żarówkę do świateł mijania czy jaką kolwiek inna też jedziesz do serwisu??

Podzielam Twoją wypowiedz :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kupuje w aso , ciebie na to nie stac widocznie , wymienialem w roznych samochodach zaroweczki oswietleniowe i wiem ze zwykłe sa nic nie warte i lepiej kupic w aso , a jezeli uwazasz ze czesci w aso sa takie same jak inne to gratulacje napewno nie chcial bym po tobie auta , pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LIFT>'99: Zerkałem zgodnie z sugestią kolegi (nie mam spalonej ale wywalałem i tak bebechy od ori zestawu głośnomówiącego,więc musiałem rozebrać konsolę środkową), i jest total sraka w lifcie, nie ma zatrzasków tylko ukryte pod panelem klimy 2 śrubki. Tam jest dioda na szczęście, więc się raczej rzadko przepala, ale jakby co (ja mam radio 2-DIN, ale myślę że w 1-DIN jest podobnie):

-wyjmujemy radio

-wyjmujemy panel klimatyzacji

-dopiero teraz mamy dostęp do 2 śrubek trzymających popielnik (normalnie zasłonięte panelem klimy)

-u mnie w 2-DIN popielniczka jest niżej i "dochodzi" do powierzchni osłony lewarka - i też ją wydzierałem, 1-DIN mają tam jeszcze taką wnękę więc może wyjdzie bez tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kupuje w aso , ciebie na to nie stac widocznie , wymienialem w roznych samochodach zaroweczki oswietleniowe i wiem ze zwykłe sa nic nie warte i lepiej kupic w aso , a jezeli uwazasz ze czesci w aso sa takie same jak inne to gratulacje napewno nie chcial bym po tobie auta , pozdrowienia

Chcesz oceniać mój stan majątkowy?? Ja jestem świerzo po studiach elektrycznych i już jeżdzę A4 :), a Ty jesteś sporo starszy Proszę Pana i też masz ten sam rocznik A4 :)

Starszy, a o żarówkę się sprzecza, zastanów się!!

PS Ja Cię nie zmuszam do kupna mojego auta, a tak na marginesie cały czas robisz OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...