Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1.8T Q LIMO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Auto zakupione na koniec listopada 2018r.Sedan 99rok 1.8T quattro 150km anb.

Zdjęcia auta przed zakupem:46712078_363811607497880_4272059387847114752_n.jpg

 

30126269_1629191783860698_1084364653_o.jpg

46803941_2189656704695531_4834940565957115904_n.jpg

46812946_340167023476373_251994724917837824_n.jpg

46831154_258810981423666_545189344529350656_n.jpg

46837099_193687554803731_3602209961876127744_n.jpg

46897803_279559896236158_6098607883895701504_n.jpg

 W ciągu tych nie całych 2 miesięcy trochę się zmieniło w pierwszej kolejności wymieniony rozrząd oleje, filtry. Dołożony ori centralny zamek na pilota bo był tylko na kluczyk. 

Zmienione wnętrze na skórzane boczki i fotele. Zmieniony zderzak na zderzak od S4.W między czasie przyciemnione tylne szyby.Dołożenie tempomatu.Regeneracja odbłysników oraz polerowanie lamp +wymienione żarówki na osram night breaker laser h7.Zmieniony grill na ala Rs4 ale  chyba zakupie ori eskowy.

20190105_130505.jpg

 

 

Plany są bardzo duże

*Progi S4  - Zrobione?

*Zderzak tył S4

*Gwint - Połowicznie (Sprężyny obniżające)

*Podniesienie mocy

*Swap hamulcy na wieksze - Zrobione?

*Jakiś ładny alus - Połowicznie ?

*Nowy lakier lub wieloetapowa korekta lakieru.

*Duże lustra - Zrobione ?

*Grill Ori Rs4 - Zrobione ?

Edytowane przez jachim22

Opublikowano

jak nie latasz po torze i nie upalasz caly czas hamulcow to wystarczy dobry klocek na tarczy 288 i daje rade

Opublikowano
7 godzin temu, bandyta928 napisał:

jak nie latasz po torze i nie upalasz caly czas hamulcow to wystarczy dobry klocek na tarczy 288 i daje rade

To jest tak samo jak z moca..

Po kij Ci 200koni jak w miescie masz ogr do 50 a na trasie 90...

Hebel seryjny w kazdym b5 to porazka.

Gratki zakupu:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, bandyta928 napisał:

jak nie latasz po torze i nie upalasz caly czas hamulcow to wystarczy dobry klocek na tarczy 288 i daje rade

No nie latam po torze ale często robię długie odcinki a po autostradach sie dość szybko lata więc troche lepsze by sie przydały. Nie wiem co teraz jest założone jak beda sie kończyć wrzuce jakiś dobry zestaw tarcz i klocków ate i zobaczymy czy bedzie lepiej.

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, wesz82 napisał:

To jest tak samo jak z moca..

Po kij Ci 200koni jak w miescie masz ogr do 50 a na trasie 90...

Hebel seryjny w kazdym b5 to porazka.

Gratki zakupu:thumbup1:

Może nie zawsze wykorzystuje sie moc i potencjał auta ale zawsze lemiej mieć pod nogą zapas mocy.

Dzięki po długich poszukiwaniach udało się kupić 1.8T quattro sedan. Teraz postaram się zadbań o ten egzemplarz jak najlepiej. Robię auto pod siebie i nie zamierzam na nim oszczędzać. 

Opublikowano

Jachim ate se odpusc.

Poszukaj tematy a tarczach tam znajdziesz co potrzeba.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, wesz82 napisał:

Jachim ate se odpusc.

Poszukaj tematy a tarczach tam znajdziesz co potrzeba.

A Ty co bys polecił? W Leonie mialem textara i nie narzekalem.

Opublikowano

Textar moze byc.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Co nowego?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowego narazie nic? Auto obecnie u mechanika odziwo skrzynia odmowila posluszenstwa. Juz kupiona nowa. Czekamy na zmiane. Do tego wpadnie zregenerowane turbo. Tydzień temu wpadł nowy komplet swiec boscha nowy olej 5w30 motul oraz filtr knechta.

Opublikowano
  • Autor

.

Edytowane przez jachim22

Opublikowano

Niestety, tak bywa że nieplanowane wydatki pojawiają się w najmniej odpowiednim momencie. Powodzenia w przygotowaniach do ceremonii ☺️

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A dziekuje dziekuje. W miedzy czasie zakupiona klapa w kolor LZ5L szukana juz bardzo dlugo czasu. Niestety auto po malym gradzie . Ale klapa kupiona w bdb stanie wystarczy tylko wymienic. Do tego zapupiony tlumnik koncowy z fajnymi koncowkami z nierdzewki. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Czekam na zjazd do polski ?Juz umowiona wizyta z gosciem od wgniotek. Pare gratow czeka na montaż. M.in licznik S4 kompletny panel 2din +radio audi navigation plus.W trakcie drogi do Pl mam odebrać kompletne progi od Eski ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Trochę się zmieniło ?Pozbylem się wgniotek z auta?Zderzak przedni S4 zrobiony na gładko, tylny dostał dokładkę pdc i również zrobiony na gladko?Wpadły kompletne progi od S4 wraz z listwami. Licznik zmieniony na S4 z nowym fisem. Wrzucony tunel 2din wraz z radiem Audi navigation plus. Wpadły też alufelgi OZ 17".

received_407770860123641.jpeg

20191019_175632.jpg

20191019_175618.jpg

Opublikowano

Oooo łade zmiany!!! Mi sę tu widzi jeszcze zawias niżej bo koza trochę :D 

Napatrzyłem się na te sedany że zamienił bym się :P

Opublikowano

zmiany super, oprócz tego zderzaka na gładko. W esowym wygląda to kiepsko. Jak chciałeś pozbyć się rejki to trzeba było robić zaślepke coś w takim stylu

spacer.png

Kratki ala rs też moim zdaniem dużo gorzej wyglądają niż ori

Ale każdy robi jak mu się podoba ;)

 

Edytowane przez radimm

Opublikowano
  • Autor
W dniu 31.10.2019 o 23:30, radimm napisał:

zmiany super, oprócz tego zderzaka na gładko. W esowym wygląda to kiepsko. Jak chciałeś pozbyć się rejki to trzeba było robić zaślepke coś w takim stylu

spacer.png

Kratki ala rs też moim zdaniem dużo gorzej wyglądają niż ori

Ale każdy robi jak mu się podoba ;)

 

Tak jak piszesz kazdy robi pod siebie..?

Jeszcze musze wstawic pare zdjec wnetrza.. Zapomnialem wspomniec o przerobionej kierownicy ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 31.10.2019 o 20:14, VRGOOD napisał:

Oooo łade zmiany!!! Mi sę tu widzi jeszcze zawias niżej bo koza trochę :D 

Napatrzyłem się na te sedany że zamienił bym się :P

Mi sie avanty nie podobaja.. Ale nie ktorzy patrza pod wzgledem praktycznosci.. Bedzie bedzie nizej ale chce kupic cos lepszego a to juz troche kosztuje wiec trzeba troche poczekac.?

Opublikowano
  • Autor

No i kierka?

20191102_113048.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.