Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1.8T Q LIMO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamontowane :D ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, VRGOOD napisał:

Zamontowane :D ?

Jeszcze nie zrobione ?mam nadzieje ze po majowce wleca na auto ? Napewno beda zdjecia ?

Opublikowano
  • Autor

Coś tam sie dzisiaj działo ? wpadł bix 3" 

20210506_163933.jpg

Edytowane przez jachim22

Opublikowano
  • Autor

Dojechały kolejne paczki ? Turbo na 260-270km od Geremiego ?

received_1404675579898594.jpeg

Opublikowano
5 godzin temu, jachim22 napisał:

Coś tam sie dzisiaj działo ? wpadł bix 3" 

Sam przerabiałeś?

 

5 godzin temu, jachim22 napisał:

Dojechały kolejne paczki ? Turbo na 260-270km od Geremiego ?

Będzie moc. ;)

Opublikowano

? jak będziesz zakładał kolektor to zrób foty jaka jest między nimi różnica. 

Opublikowano
  • Autor

Wpadł wydech z kwasu ? coś tam mruczy , po wstawieniu dp bedzie lepiej ?

20210507_101336.jpg

Opublikowano
57 minut temu, jachim22 napisał:

po wstawieniu dp bedzie lepiej ?

Dp delikatnie zmienia dźwięk.

Opublikowano
  • Autor

A tutaj zdjecia bixa noca ?

20210510_235212.jpg

20210510_235208.jpg

20210510_235204.jpg

20210510_235202.jpg

Opublikowano

Jest moc :thumbup1:

Opublikowano

Widze jasność .

Jak masz rozwiązane samopoziomowanie .

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.05.2021 o 07:48, MHD napisał:

Widze jasność .

Jak masz rozwiązane samopoziomowanie .

Szczerze narazie zadne ?

A trzeba? ?

Opublikowano
  • Autor

Stoi brudas ?‍♂️ na dniach trzeba powalczyc z uszczelkami , kupilem ta mikro gume w uszczelki. Zobaczymy co z tego bedzie. Dodatkwowo kupilem juz dawno temu maty do wyciszenia wnetrza , trzeba bedzie wkoncu sie tym zajac ?

20210514_113931.jpg

20210514_113941.jpg

Opublikowano

daj znać, czy ta guma w uszczelkę przyniosła jakiś efekt, bo sam się zastanawiam, czy do siebie wrzucić. Dzięki

Opublikowano
W dniu 6.05.2021 o 20:52, jachim22 napisał:

Coś tam sie dzisiaj działo ? wpadł bix 3" 

20210506_163933.jpg

Skąd masz takie ładne bixy ? ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, michcio28810 napisał:

Skąd masz takie ładne bixy ? ?

A od takiego jednego Michała ?

Opublikowano
16 minut temu, jachim22 napisał:

A od takiego jednego Michała ?

Aaa. To nie znam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 23.05.2021 o 20:13, michcio28810 napisał:

Aaa. To nie znam

Wygłuszone auto już ? Uszczelki coś cały ? Cokolwiek ruszyło się z tym tematem ?

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, hunter91 napisał:

Wygłuszone auto już ? Uszczelki coś cały ? Cokolwiek ruszyło się z tym tematem ?

Wszystko lezy ale problem z czasem ?

Opublikowano
  • Autor

Kolega kończy malowanie zacisków tył , zaciski ori s4 b5. Może później wpadną jakieś adaptery ?

received_316643193502646.jpeg

received_914572139399198.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.