Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to zawiesiła sie na wahaczu :shocked: :shocked: Przy takim rozmiarze felgi to niemozliwe :mysli: Jezdziłem na takich bez dystansów i wszystko było :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaarek_dpl

panowie ja mam takie pytanko, brat kupił felgi 18" ET50 szerokość 8" do A6 C5 i auto dosłownie leży na oponie (wahaczu chyba się opiera z boku o koło, nie znam się) jakie dystanse musi dokupić żeby wszystko było ok ? z góry dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze sie zalamalem zalozylem fele od A4 S-line 2001 i opona zawiesila sie na wahaczu :(

ET 45 opona 235

Ja też zamontowałem fele S-line i ledwo zmieściły pod wahaczami ale ja mam ET 43 i tak oto to wygląda. Niby miejsca jest dużo ale między oponom a wahaczem jest naprawdę ciasno :slina:

90078898.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Audi A4 B6 2001 i standardowe alufelgi Audi 15" i do nich opony zimowe 195/65R15. Z tego co znalazłem na allegro są to 5x112 7Jx15 ET 39 : http://moto.allegro.pl/item604417012_oryginalna_felga_5x112_7jx15_et_39_audi_a4_a6.html

Chcę kupić do swojej B6 alufelgi 16" z B7 5x112 6,5J16H2 ET50 takie jak te http://moto.allegro.pl/item594489224_16_audi_orginal_5x112_f_wat.html - mam do nich letnie opony Michelin 205/55/R16.

Czy będą na pewno pasowały i jaki będzie efekt w wyglądzie przy tak znacznej różnicy ET 39 na 50 ??? Czy felgi zapadną się trochę do środka - czy to będzie widoczne ???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zakładać nowego tematu, mam takie pytanie zamówiłem felgi 18cali i szerokość 8,5 cala i mam do wyboru dwa rodzaje ET 30 lub 40 które wybrać zeby idealnie pasowały do audi a4 b7, auto jest na sprezynach Eibacha -30mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zakładać nowego tematu, mam takie pytanie zamówiłem felgi 18cali i szerokość 8,5 cala i mam do wyboru dwa rodzaje ET 30 lub 40 które wybrać zeby idealnie pasowały do audi a4 b7, auto jest na sprezynach Eibacha -30mm

Bierz ET40, jeśli Ci się za bardzo schowają w błotnik, zawsze możesz dorzucić dystans.

ET 30 - przód może wystawać za błotnik.

Do Audi generalnie podchodzi ET od 35 do 45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy opona 235/45/R17 przy feldze 17x8'' et 35 bedzie mi chaczyc o blotnik przy pelnym komplecie pasazerow lub na zakretach na seryjnym zawieszeniu? Prosze o odpowiedz kogos kto przetestowal bo moge miec tanio takie wlasnie opony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zakładać nowego tematu, mam takie pytanie zamówiłem felgi 18cali i szerokość 8,5 cala i mam do wyboru dwa rodzaje ET 30 lub 40 które wybrać zeby idealnie pasowały do audi a4 b7, auto jest na sprezynach Eibacha -30mm

Bierz ET40, jeśli Ci się za bardzo schowają w błotnik, zawsze możesz dorzucić dystans.

ET 30 - przód może wystawać za błotnik.

Do Audi generalnie podchodzi ET od 35 do 45.

Sprawa ET wyjaśniona, musiałem wziąśc Et 30 bo Et 40 wogole mi nie pasowała, felga ma 8,5 cala szerokości i przy ET40 tarła od wewnetrznej strony.

Na Et 30 jest idealnie, a z tyłu przydałby sie nawet dystans 10mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy opona 235/45/R17 przy feldze 17x8'' et 35 bedzie mi chaczyc o blotnik przy pelnym komplecie pasazerow lub na zakretach na seryjnym zawieszeniu? Prosze o odpowiedz kogos kto przetestowal bo moge miec tanio takie wlasnie opony...

Z zasłyszanej opinii wiem, że opona 235 przy ET 35 potrafi przytrzeć błotnik przy wybojach.

225 przy tym ET już jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ostatni raz bo zostalo 5 godz. do konca aukcji ;d

17'' 7,5''x17H2 ET 35. beda pasowac.

Będą :good:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 21:44_________________________________________________Panowie, tak dla pewności ...

Kupuję do B5 z zawiechą -35/-35 na twardszych amorkach:

- fele 18x8'.

- opona będzie 225/40/18

Do wyboru jest ET 35 i ET 45.

Czy ET 35 napewno nie będzie ocierać o błotnik, przy zakręcie itd. ???

Sprawdzał ktoś na własnej skórze?

Zawsze mogę wziąc ET 45 i dać dystanse 5 lub 10mm, ale wolałbym się z tym nie bawić i wziąć ET 35 :mysli:

Pomożcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...