Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

8,5 będzie za dużo. 8'' będzie lekko wystawać.[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 00:13_________________________________________________

a jak bedzie na 205 ? bedzie dobrze?

To już będzie baardzo opięte. 235, albo węższa felga, albo na 225 da radę w miarę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Yelo" czyli w takim razie 8 X 17 5x112 35 i opony 225/45/17 odpadają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpadać nie odpadają, felga będzie delikatnie wystawać poza obrys auta, opona będzie dość naciągnięta, ale / \ nie będzie. Chcesz obniżać auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musti do opony 225/45 zalecana felga to 7.5" max to 8.5" więc jak będziesz maił 8" to fajnie będzie wyglądać - delikatnie naciągnięta :good:

Ja miałem 235 na 9" a max do tej opony to 9.5" więc podobna sytuacja jak u Ciebie. Mi się takie ustawienie podobało. Faktycznie będziesz musiał uważać na felgi żebyś rantu nie poobdzierał. Jak znajdę jakąś fotkę to ją wrzucę i zobaczysz jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAFAŁ1 to spoko wrzuć jakiegoś fotosa to lookne sobie jakto mniej więcej wygląda.Yelo auta nie mam zamiaru obniżać ponieważ wole jak wyżej stoi i chociaz pod wszystkie krawężniki podjade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękówka za foto.Kurna bo fele które mi się podobają są 8 X 17 5x112 35 i moim zdaniem 8 powinny pasować do 225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że opona będzie podobnie naciągnięta jak u mnie a według mnie ładnie to wygląda. Ale decyzja należy już do Ciebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musti będzie ok, jak nie obniżasz auta to nie będzie problemu. Oponki polecam ContiSportContact2, mają świetny rant zabezpieczający :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelo ee to spoko moge śmiało zamawiać fele i oponki :).Oponki chcę kupić Continentala 225/45/17 i przy tej opcji zostaję.Dzięki w każdym razie za pomoc Yelo and Fafał1 :hi:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 23:57_________________________________________________a jeszcze mam pytanko czy zamiast 225/45/17 mogę zakupić te opony http://moto.allegro.pl/item509646685_235_40r17_conti_sport_contact_235_40_17.html ? będą pasowały do felgi o tym rozmiarze 8 X 17 5x112 35 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do 1.6 nie ma co szaleć z szerokością opony.

2. Obniżanie profilu ma zły wpływ na komfort.

Tak naprawdę, to możesz dać takie oponki, tylko ma to swoje minusy. Polecałem właśnie Continentale :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najrozsądniejszy chyba z tych większych. Ale na 235 też pojedzie :> bo ja mam takie z tyłu a z przodu 215 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 225/45/17 takie są najlepsze do 1,6 ?

Ja bym na Twoim miejscu pomyślał o 215. Dobry rozmiar i przekłamanie jest nie wielkie. Sam na takich jeżdzę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo, pamiętaj że kolega bierze felgi 8'' i opony z rantem. 215 będzie moim zdaniem już wyraźnie naciągnięta. Ja jeżdżę na 235 w 1.6 i też się da, więc 225 będzie ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo, pamiętaj że kolega bierze felgi 8'' i opony z rantem. 215 będzie moim zdaniem już wyraźnie naciągnięta. Ja jeżdżę na 235 w 1.6 i też się da, więc 225 będzie ok :good:

To fakt, będzie naciągnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chcę kupić felgi 18 z osadzeniem ET 45, a producent zaleca 47-48. Czy ktoś wie jaka będzie faktyczna różnica? Nie chciałbym by koło wystawało na zewnątrz. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...