Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

no w sumie to tak mam bo piasta 57,1 a felga 70,1 to by bylo git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Mam felgi 17 cali et 56, 7,5 cala i 2 opony 225/45/17 i 2 215/45/17. Czy podejdzie to do mojej a4 z 95r na seryjnym zawiasie ( 1ba)? nic nie będzie ocierać? Dzięki i pozdrawiam :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam felgi 17 cali et 56, 7,5 cala i 2 opony 225/45/17 i 2 215/45/17. Czy podejdzie to do mojej a4 z 95r na seryjnym zawiasie? nic nie będzie ocierać? Dzięki i pozdrawiam :thumbup1:

Karol bez dystansu tego nie założysz, minimum to 10 mm ale dla pewności lepiej 15 mm. Felgi pewnie z A3.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam opone 235/40/18 i znalazłem felgi o rozmiarze 8,5 x 18 ET <b>30</b>. Zmieści się ta opona do B6? Na Allegro widziałem człowieka co sprzedawał te same alu tyle że 19 na gumach 255 i chyba jakoś jeździł ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam felgi 17 cali et 56, 7,5 cala i 2 opony 225/45/17 i 2 215/45/17. Czy podejdzie to do mojej a4 z 95r na seryjnym zawiasie ( 1ba)? nic nie będzie ocierać? Dzięki i pozdrawiam :thumbup1:

podpowiedzcie mi jeszcze jak do tej felgi (7,5 J) dam dystans 25mm (et wyjdzie 31) to czy będzie ok czy znów nie tak jak trzeba....:think2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam felgi 17 cali et 56, 7,5 cala i 2 opony 225/45/17 i 2 215/45/17. Czy podejdzie to do mojej a4 z 95r na seryjnym zawiasie ( 1ba)? nic nie będzie ocierać? Dzięki i pozdrawiam :thumbup1:

podpowiedzcie mi jeszcze jak do tej felgi (7,5 J) dam dystans 25mm (et wyjdzie 31) to czy będzie ok czy znów nie tak jak trzeba....:think2:

Karol - ja bym dał max 20 mm. Zbyt długie szpilki to też nie jest bezpieczne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się zapytać czy felgi 16stki 7,5 cala o ET 55 będą pasowały do audi A4 B6 czy trzeba dać dystanse dziękuje za pomoc z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się zapytać czy felgi 16stki 7,5 cala o ET 55 będą pasowały do audi A4 B6 czy trzeba dać dystanse dziękuje za pomoc z góry

trzeba dać dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie jakie lepsze et w 17" kołach

ET45 czy ET 35 chodzi mi tu o komfort jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im szerzej tym bardziej nosi w koleinach ale ET 35 lepiej wygląda, co do pracy zawieszki myślę że na dziurach różnicy nie odczujesz a w zakrętach mniej się będzie wychylał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie jakie lepsze et w 17" kołach

ET45 czy ET 35 chodzi mi tu o komfort jazdy

co ma komfort wspólnego z parametrem ET:facepalm:

im szerzej tym bardziej nosi w koleinach ale ET 35 lepiej wygląda, co do pracy zawieszki myślę że na dziurach różnicy nie odczujesz a w zakrętach mniej się będzie wychylał

:facepalm:

jak możesz odpowiadać na to pytanie skoro nie wiesz nawet jakiej szerokości są felgi i jakiej szerokości opony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że ma np. koleiny ,a opony np 225/45

---------- Post added at 21:23 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

Arek to w tych et45 17" trzeba dawać dystanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam 17" 7,5j et45 opona 235/45.

dystanse na tył - 15mm

będą dobrym wyborem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam 17" 7,5j et45 opona 235/45.

dystanse na tył - 15mm

będą dobrym wyborem ???

przedewszystkim zmień ten dziwny rozmiar opony której nie zakłada się na 7,5" a potem można założyć taki dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam 17" 7,5j et45 opona 235/45.

dystanse na tył - 15mm

będą dobrym wyborem ???

przedewszystkim zmień ten dziwny rozmiar opony której nie zakłada się na 7,5" a potem można założyć taki dystans

w takim rozmiarze opon, kupiłem te felgi więc nie wywalę dobrych opon, których wartość przekracza 1600zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony przy tym dystansie mogą przy mocno załadowanym tyle trzeć o nadkole, jakbyś miał 225/45 to na pewno byłoby ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacjent: Audi A4 B7 kombi.

Oryginalne felgi mam 16" 7J ET42 + oponki zimowe 205/55 R16 i wsio pasi.

W ubiegłym roku miałem letnie oponki 225/45 R17 na feldze 17" 7J ET40 - było dobrze, ale i tak trochę felgę porysowałem, mimo iż opona ma specjalny pas GY Excellence.... i wcale nie wyglądały jak balony, wręcz idealnie jak dla mnie.

W tym roku chcę założyć na te same felgi 17" 7J ET40 , ale oponki 235/45 R17. Pytanie czy nie będzie nic obcierać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...