Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T BFB downpipe - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Założyłem downpipe 2.75", pierwszą sondę wkręciłem spowrotem,a drugą wypiąłem z tej fioletowej kostki (4 kable) 

 

Mój problem polega na tym że samochód stał się mniej dynamiczny,check sie zapalił - to wiadomo. Za 2 dni jade na chipa i mam wrażenie że auto sporo osłabło po założeniu DP

 

Czym to może być spowodowane.

Opublikowano
30 minut temu, maikelelele napisał:

a drugą wypiąłem z tej fioletowej kostki (4 kable) 

Zapewne tym, wepnij kostkę i tak Ci to tuner wyłączy.

Opublikowano
1 minutę temu, przem8 napisał:

Zapewne tym, wepnij kostkę i tak Ci to tuner wyłączy.

No spróbuję ją podpiąć i położyć Luźno. Może pomoże. 

Opublikowano

Problem rozwiązany

Sonda wpięta, lecz to nie jej wina. 

Kostka była nie wpięta do końca i wypadła gdy wkładałem filtr powietrza ...:facepalm: :wallbash:

 

Pamiętajcie o zapięciu kostek na przyszłość ?

Do zamknięcia.

Opublikowano

Też się przymierzam do wrzucenia downpipe (nie mam otworu na drugą sondę), ale z czipem chciałbym jeszcze chwile poczekać. Mówisz, żeby nie wypinać tej sondy, tylko gdzieś tam ją ułożyć?

Opublikowano
13 godzin temu, bastiv40 napisał:

Też się przymierzam do wrzucenia downpipe (nie mam otworu na drugą sondę), ale z czipem chciałbym jeszcze chwile poczekać. Mówisz, żeby nie wypinać tej sondy, tylko gdzieś tam ją ułożyć?

Myślę, że jest to obojętne. Druga sonda i tak za bardzo nie wpływa na pracę silnika czy korekcję mieszanki. Czy wypniesz całkiem czy podłączysz i zostawisz luźno efekt będzie ten sam. 

Edytowane przez Gość

Opublikowano

@maikelelele gdzie będziesz robić program?

Opublikowano
23 godziny temu, jolley napisał:

@maikelelele gdzie będziesz robić program?

Program już zrobiony HP Performance Rzeszów :) Polecam chłopaków

Opublikowano

Czyli jak kupie DP, pierwsza sondę założę całkowicie, a drugą tylko wepnę i położę luźno to nie będzie chęci się świecił?

Jaki koszt chipa u nich i ile mocy więcej?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 29.01.2019 o 17:06, Mateusz1.8t napisał:

Czyli jak kupie DP, pierwsza sondę założę całkowicie, a drugą tylko wepnę i położę luźno to nie będzie chęci się świecił?

Jaki koszt chipa u nich i ile mocy więcej?

Check może się zaświecić, można spróbować emulatorem za groszowe pieniążki, jednak nie ma pewności. Najlepiej wywalić ją z softu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.