Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, szafa napisał:

Jestem przyzwyczajony do naciągów, a tutaj rant zakryty, myślałem że lepiej będzie wyglądać na kole ?

Chodzi mi po głowie eibach sportline, ale znów czy wybór opon nie zmusi mnie to pro kita, nie chce żadnych przycierek opona, nadkole...

Hankook chyba w miarę szeroko wypada, ja patrzyłem na 235, dokładnie jak na tym zdjęciu. Tylko znowu nie wiem czy nie będzie trzeba zejść niżej, bo na tym prokit może wyjść tak sobie. 

 

IMG_20190313_101926.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz i tutaj się ładnie ułożyło, trudno jakoś przeżyję, choć z drugiej strony im niższa opona tym większa szpara i wtedy już raczej gwint obowiązkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2019 o 08:07, szafa napisał:

daje o sobie znać brak gwintu i zawias 1be ? Chcąc nie chcąc chyba będzie trzeba coś pomyśleć w tym temacie.

Od gwintu nie uciekniesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się opcja zakupu c7, w związku z powyższym sprzedam b8, cena z 2 kompletami kół 77k zl i ubezpieczeniem ac oc do lutego, ostatnio zaktualizowałem mapy oraz okleiłem chromy w czarny połysk. Jak ktoś chetny pisać na pw. 

 

Z racji dnia wolnego oraz ładnej pogody wymyłem na szybko samochód, przy okazji wpadło parę zdjęć na których widać jak siadła czerń, chromy okleili chłopaki z p-customs z katowic, których jak najbardziej polecam :kox:

https://www.facebook.com/custompaintingandstuff/ 

4ebebfdf1192594795600209048dcb9f.jpg

73b6f92769ce9356acb2ae09077d7b20.jpg

66510456d35352dc2f5ea4d17cc888cb.jpg

a972c29190542757bcc88673149e28da.jpg

ed354e68f79dd0fc7f7035b79612235f.jpg

7e6c09d86700030efb5d2ac6ac178902.jpg

d1d4d1bbcb98c02205a6b32d8660377f.jpg

 Zostało jeszcze zmienić tylny znaczek na czarny, i jeśli auto nie pójdzie złożyć zamówienie na eibacha ;) 

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto w dalszym ciągu w moich rękach, ostatnio wymiana oleju oraz filtrów i standardowo na wiosnę klima tym razem w zrobiona w aso ;) Przy okazji został zakupiony gwint h&r od wrclaguny, ale narazie czekam na tylnych odboje i pewnie wpadnie na auto :) Z racji że za niedługo wakacje i szykuje się wyjazd to rozglądam się za bagażnikiem na dach, może ktoś polecić jakieś fajne niskie belki które będą pasować do b8 oraz c7? Mile widziane zdjęcia na b8 :D

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siądzie pewnie pięknie na tym gwincie ?

Też nie wiem czy nie będę do siebie szukał  boxa na dach ,ale mam to samo właśnie  co ty .Nie chce dawać tego Ori mocowań na dach bo są wysokie strasznie chciałbym żeby leżał jak najniżej dachu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nabija kilometry, ostatnio trasa nad bałtyk, o dziwo miło jestem zaskoczony bagażnikiem, mimo wcześniejszych obaw, wszytko fajnie się upakowało, mogę śmiało stwierdzić że dużo większy jak był w b5 ;)

Przy okazji ostatnio na liczniku wyskoczyło 170 k ?

GGv4KTXNPZK0MreIcIM3jZQpGe28UcUZCrN6Im7V

Zamówiłem również polecane przez Maćka ledy do wstecznych Aglint T15 W16W 22 LED, niestety jeszcze nie sprawdzone jak spisują się w nocy

spacer.png

Jak narazie brak chęci i czasu ale czekają koła i gwint do montażu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś ci długo idzie z tą zmianą zawiechy :)

Żarówki do wstecznego robią robotę u mnie już od paru tygodni założone i świecą ładnie i nie ma żadnych błędów tak jak Maciek mówił ...

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

No coś ci długo idzie z tą zmianą zawiechy :)

Żarówki do wstecznego robią robotę u mnie już od paru tygodni założone i świecą ładnie i żadnych błędów tak jak Maciek mówił ...

A bo jakoś weny nie ma, a druga sprawa jak bym opony dostał to pewnie poszło by szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet brak weny na pryśnięcie logo klapy na czarno :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa zostaw tego grata i zrób z niego grube auto. C7 zdąrzysz kupić:decayed: Gruba gleba i jakieś 20`. Do tego wydech na 2 strony S4 i będzie miazga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto żyje, ostatnio wogóle brak czasu i chęci na zrobienie czegokolwiek, ale w wolnej chwili udało się wrzucić gwinta H&R, koła są na toczeniu otworu centrującego pod 66.6 i opony w drodze ;) Na dzień dzisiejszy auto prezentuje się tak jak na zdjęciach.

Dużo pomysłów chodzi po głowie ale staram się je tłamsić w zarodku, narazie inne priorytety, tył przy nowym kole pójdzie w dół ;)

6fVPgLrNCWlAhKvX6pz3Q6_ptt-HbsYSvUShpecH
PHOTOS.APP.GOO.GL

8 new photos added to shared album

 

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione, foty na dysku googla ;) Dzięki Wojtek, nie powiem Twoja i Maćka to takie ciche wzorce jak powinno auto wyglądąć, mnie tylko trzyma w ryzach niepewność co do samochodu, dalej mocno mnie ciągnie do c7 a nawet a7 i nie chce nie potrzebnie tutaj modzić ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szafa napisał:

Poprawione, foty na dysku googla ;) Dzięki Wojtek, nie powiem Twoja i Maćka to takie ciche wzorce jak powinno auto wyglądąć, mnie tylko trzyma w ryzach niepewność co do samochodu, dalej mocno mnie ciągnie do c7 a nawet a7 i nie chce nie potrzebnie tutaj modzić ;) 

Bez przesady, b5ke pomodziles konkretnie to z tego jeszcze lepsza opcja wyjdzie. Dużo już jej nie brakuje, a kolor jest jak dla mnie mega, ostatnio lubię takie mało spotykane. Plus ta panorama :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...