Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, mi również, pasowalo by teraz coś na przód zapodac i może listwy progów okleić na czarno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjemna B8, jedynie co mi brakuje to czarnego znaczka na klapę i będzie super 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marcin_o23 napisał:

bardzo przyjemna B8, jedynie co mi brakuje to czarnego znaczka na klapę i będzie super 

Dzięki, jest i czeka, wpadnie przy okazji spa lakieru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szafa napisał:

Dzięki, jest i czeka, wpadnie przy okazji spa lakieru ?

Będzie dobrze pasować :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up, w dniu wczorajszym wnuk sąsiada przyhaczył mi samochód :facepalm: uszkodzone drzwi tylne i nadkole, a już byłem umówiony na polerkę lakieru w przyszłym tygodniu i miałem wystawić na otomoto samochód, zobaczymy jaki będzie finał sprawy.

Pozdrawiam.

 

IMG_20210722_055158.jpg

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby wnuk somsiada nie miał auta w Euronis-ie ....

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nadal w moich rękach, na liczniku już ponad 204k, tył w sierpniu został ogarnięty przez ubezpieczalnie i w sumie tyle, tak tylko serwis, z nowości to nowy komplet opon na przód, była chwila zawahania i wpadł komplet opon 235/35/20, ale z racji lęku wysokości po paru dniach wróciłem do 235/30/20, tylko przód zamiast falkenów które się znów poddały wpadły Vredestein Ultrac Vorti R+, tył również vorti r ale bez plusa ;) Plany na najbliższe dni, miesiące to w końcu ją sprzedać i kupić coś innego tym razem w benie :decayed:

Poniżej zdjęcia, wiem pieje, ale z przodu z lewej strony gwint się zapiekł i nie ma kiedy z tym powalczyć :doh: Także stoi w wersji zimowej :grin: Tył znaczek też jest, ale że wtedy kiedy mam trochę czasu to akurat leje to też nie ma komu przykleić...

Link do ogłoszenia

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Brązowy, Diesel, 190 KM, 1 968 cm3

IMG_20220607_183311.jpg

IMG_20220607_184118.jpg

IMG_20220607_184256.jpg

IMG_20220607_191042.jpg

IMG_20220607_191130.jpg

IMG_20220607_191210.jpg

Edytowane przez szafa
  • Lubię to 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo jednak brakuje ale auto i tak wygląda pięknie ?

Przebieg nieduży, awarii brak, nie sprzedawaj. Nie boisz się że wpadniesz z deszczu pod rynnę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Obawy zawsze są, ale raz się żyje a z drugiej strony to tylko auto, będzie ciągnąć po kieszeni to się sprzeda i kupi coś rozsądnego :decayed:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym audi zmieniło właściciela, mam nadzieje bedzie dobrze służyć ? Uczucia mieszane, niby człowiek chcial sprzedać ale nawet trochę żałuję ? Tyle dobrze że poszła w dobre ręce ?

Aktualnie szukam a7 rok 2012, 3.0tfsi, jak ktoś ma, proszę o info ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się myśli o sprzedaży to się znudziło i czas na nowe, inne, nowsze albo lepsze wiec dobrze ze szybko poszło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód ładny, serwisowanych, zadbany to szybko poszedł i pewnie bez dużych negocjacji w tych czasach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szafa napisał:

W dniu dzisiejszym audi zmieniło właściciela, mam nadzieje bedzie dobrze służyć ? Uczucia mieszane, niby człowiek chcial sprzedać ale nawet trochę żałuję ? Tyle dobrze że poszła w dobre ręce ?

Aktualnie szukam a7 rok 2012, 3.0tfsi, jak ktoś ma, proszę o info ?

?? Postaram się żeby temat auta z kolejnym właściwiej trafił na forum?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...