Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stage 2 Pare pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To możliwe że k03 po przeróbce u Geremiego na +/- 260 będzie mieć taką samą średnice wlotu jak seria ? Bo pytałem go czy średnica sie zmieni i powiedział że to wersja P&P 

Pytam bo chcę wiedzieć jakiego Tipa zamawiać 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, WYSKUN napisał:

Tak p&p.

Ja zamowilem tego

http://turboworks.pl/Przewody-silikonowe-Turbo-Audi-A4-1-8T-B6-B7-TurboWorks-p10182

 

Mozesz kupic z aliexpres za 260zl ale czas oczekiwania.....

Oki, dzięki. Kwasówke będę zamawiać.

Myślałem że jak przerabia sie turbo to średnica ssąca się zmienia :o 

Opublikowano

Hybryda hybrydzie nierówna. Są i takie z tą samą srednicą, są i z większą

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, WYSKUN napisał:

Hybryda hybrydzie nierówna. Są i takie z tą samą srednicą, są i z większą

Oki, rozumiem. Dzięki ;) 

Opublikowano
  • Autor

Wtryski 370cc z Saaba wystarczą ? czy może 440cc? Oba są P&P ?

Co do ICka, jakiego polecacie? jakiegoś frontowego fmica, w sensie jakie wymiary? I jak to cenowo wychodzi? 

Opublikowano

Do 250km z saaba wystarczą.

Fmic może być 180tka, ze wszystkim to może z 1,5tys. Pytanie ile sam potrafisz zrobić

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, bartez90 napisał:

Do 250km z saaba wystarczą.

Fmic może być 180tka, ze wszystkim to może z 1,5tys. Pytanie ile sam potrafisz zrobić

Te z saaba są p&p ? 

A możesz mi powiedzieć jakie dokładnie te wymiary powinny być? i mówimy o rdzeniu ? 

Opublikowano
57 minut temu, Marciol napisał:

Te z saaba są p&p ? 

A możesz mi powiedzieć jakie dokładnie te wymiary powinny być? i mówimy o rdzeniu ? 

Tak z saaba 2.3T podchodzą p&p o nr. 0280156023, brązowe. Do wyrwania ~200zł.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Polecacie jakiś konkretny sklep lub kogoś z forum kto ogarnia gotowe zestawy IC do montażu wraz z dopasowanym orurowaniem itd? Tak aby nie trzeba było już nic rezać z rurkami

Słyszałem że zestawy z fmic.pl nie są p&p i trzeba coś przerabiać.

Opublikowano

Przyłączam się do pytania. Także szukam zestawu do 1.8t tyle, że do B5. Interesuje mnie coś w rozmiarze 180mm p&p bez gięcia rur i innych kombinacji.

Opublikowano
  • Autor

Ktoś coś na temat IC ?

W dniu 22.03.2019 o 11:33, Marciol napisał:

Polecacie jakiś konkretny sklep lub kogoś z forum kto ogarnia gotowe zestawy IC do montażu wraz z dopasowanym orurowaniem itd? Tak aby nie trzeba było już nic rezać z rurkami

Słyszałem że zestawy z fmic.pl nie są p&p i trzeba coś przerabiać.

 

Opublikowano

Z tego co pamietam Turboworks maja w swojej ofercie gotowy kit pod 1.8T i widzialem relacje se pasuje P&P 

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, HOLMATRO napisał:

Z tego co pamietam Turboworks maja w swojej ofercie gotowy kit pod 1.8T i widzialem relacje se pasuje P&P 

O dziękuję.

Proszę jeszcze kogoś kto montował zestaw od nich o potwierdzenie czy jest p&p

Opublikowano
W dniu 26.03.2019 o 14:33, HOLMATRO napisał:

Z tego co pamietam Turboworks maja w swojej ofercie gotowy kit pod 1.8T i widzialem relacje se pasuje P&P 

Podpinam się pod temat...  Czy w tym zestawie:
https://mtuning.pl/Intercooler-Piping-Kit-Audi-A4-B6-1-8T,p,1033
Jest gniazdo do mapsensora? Planuje zakup zestawu do siebie + FMIC z FMIC.pl 
Ktoś to ma u siebie? zestaw p&p? 

Opublikowano
W dniu 26.03.2019 o 13:33, HOLMATRO napisał:

Z tego co pamietam Turboworks maja w swojej ofercie gotowy kit pod 1.8T i widzialem relacje se pasuje P&P 

Kontaktowalem sie ze sprzedawca, niestety nie maja gotowych zestawow P&P do 1.8T B7. Powiedziany mi abym zapytal sie kogos kto zamontowal ich gotowy kit do 1.8T i jak to zrobil w B7 ??

Opublikowano

szybkie pytanie, mam teraz wtryski BAM 380, ale obawiam się że padają i szukam "nowych" gdy założę od SAABa 370 to będzie dalej lipa?

Opublikowano
  • Autor

Im dlużej to wszystko skłądam tym bardziej sie zastanawiam nad sensem tych 250km przy ośce :D

Powiedzcie mi ile km max dla ośki ? Nie mówie że jestem rajdowiec ale lubie żwawiej ruszać, a kurcze hybryde sobie już zrobiłem pod te 250, więc się zastanawiam nad resztą

220-230 będzie już za dużo czy ujdzie jeszcze?

Opublikowano
11 minut temu, Marciol napisał:

Im dlużej to wszystko skłądam tym bardziej sie zastanawiam nad sensem tych 250km przy ośce :D

Powiedzcie mi ile km max dla ośki ? Nie mówie że jestem rajdowiec ale lubie żwawiej ruszać, a kurcze hybryde sobie już zrobiłem pod te 250, więc się zastanawiam nad resztą

220-230 będzie już za dużo czy ujdzie jeszcze?

Odpowiedz jest prosta. Ten kto będzie robił Ci program, niech zrobi maksymalnie płaski moment bez zadnej górki, nawet kosztem mocy w średnim zakresie obrotow. Niech walnie np po calosci zalozmy 300-320Nm rowniutenko ALE DO SAMEGO KOŃCA w miarę jak sie da oczywiscie. I nie bedzie problemów z trakcją 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.