Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] Ile dmucha turbosprężarka ?


Gość grzesiekA4

Rekomendowane odpowiedzi

...no pewnie,ja tez na luzie... :wink4:

a konkludujac nasze wywody,to wszystko oznaczaloby,ze jednak AJL ma wieksze doladowanie,niz standartowe jednostki 150-konne...kolejna lekcja... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no pewnie,ja tez na luzie... :wink4:

a konkludujac nasze wywody,to wszystko oznaczaloby,ze jednak AJL ma wieksze doladowanie,niz standartowe jednostki 150-konne...kolejna lekcja... :wink4:

no tak jest Dominik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJL ma seryjnie 180ps i chcilem sie dowiedziec ile ma pokazywac wskaniznik doladowania bo bede taki montowal...

MOj wskaznik pokazuje max doladowanie w okolicach 0.65 bara....

ale nie jestem pewien czy to jest ok skoro pisze ktos ze powinno byc w okolicach 0.8 bara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy od wskaznika-im lepszej firmy-pewnie bedzie pokazywal dokladniej,bo i zrobiony jest dokladniej-moj ostatnio tez pokazywal cos ok 0,8,ale jak podlaczylem Vaga,to mi ponad bara w porywach dmuchalo i tu ciekawostka,bo seryjne ECU powinno odcinac za kazdym razem,po przekroczeniu granicy 1 bara na K03(bez ingerencji w mape doladowania),a tu odcielo raz,skasowalem blad i dalej dmuchalo tyle,wiec opuscilem do 0,90- 0,95 ,bo mysle,ze ponad bar przy moim przebiegu,to chyba za duzo i szybko zakonczy sie kadencja turbo,przy takich manewrach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje AJL dmucha max .65???

WHY ???

moze wina wskaznika??

albo zdycha turbina... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zamontowac wskaznik ale dokładny

do tego VAG , logi itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miesiac do polski to wszystko obczaje:D

ale wastegate samo by sie przestawilo???

no bo mysle ze poprzednik tam nie grzebal....[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 19:22_________________________________________________a czy VAG wskaze doladowanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5 też się da, zależy jaki silnik siedzi w danym. Jeśli to będzie np. AWT to da się sprawdzić z map-a. I we wszystkich 1.8T raczej które mają map da się. Jest zadane ciśnienie doładowania i aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...