Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System


dkdk95

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Marciol napisał:

Tzn chodziło mi o Bude :) 

haha się dogadaliśmy ;d buda właśnie wlepki nie mam ale z vin wychodzi 4Z (BLACK: ebony black pearl effect) chyba czarny metalic, ale jakoś dziwnie w słońcu w szary wpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dkdk95 napisał:

haha się dogadaliśmy ;d buda właśnie wlepki nie mam ale z vin wychodzi 4Z (BLACK: ebony black pearl effect) chyba czarny metalic, ale jakoś dziwnie w słońcu w szary wpada.

Właśnie coś mi nie grało jak tak patrzyłem na fotki porównując do mojej. Jednak czarny czarnemu nie równy :D Ale mimo wszystko też spoko wygląda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marciol napisał:

Właśnie coś mi nie grało jak tak patrzyłem na fotki porównując do mojej. Jednak czarny czarnemu nie równy :D Ale mimo wszystko też spoko wygląda 

a czarną smołe masz czy metalic ? wcześniejszą właśnie miałem smołę to jest mega różnica IMG_20170722_121535_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie sprawdzałem dokładnie z wlepki, ale chyba tak.

Zdjęcie z innego tematu byle jakie ale coś takiego, jeszcze uwalona po zimie ;/ :

20190301_090031_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Marciol napisał:

Szczerze nie sprawdzałem dokładnie z wlepki, ale chyba tak.

Zdjęcie z innego tematu byle jakie ale coś takiego, jeszcze uwalona po zimie ;/ :

20190301_090031_HDR.jpg

czarna smoła myśle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały modzik dołożenie pod panel klimatyzacji listwy chrom ze starej 1 din.

IMG_20190321_151746.jpgIMG_20190321_163525.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam i fajnie to wygląda:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adam87 napisał:

Też tak mam i fajnie to wygląda:thumbup:

też uważam, że  lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel powiedz mi jeszcze, na tych felgach to pewnie za wiele komfortu nie doznajesz co ? Twardo?:D

Ja po miesiącu po zakupie samochodu na 18" mam dość 18tek ,każdy kamień czułem, nie wspominając o krawężnikach, bez jaj... :D

Są śliczne większe ale kurcze.. jak mam wszystko czuć to chyba jednak schodzę do 17, a 18tek jest tyle ładnych wzorów co mi podchodzą.. :( haha ale dobra nieważne tam o mnie, jak te fele? :)

Pierścienie też chyba musiałeś dołożyć? Q5 chyba ma inną centrującą

Edytowane przez Marciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marciol napisał:

Daniel powiedz mi jeszcze, na tych felgach to pewnie za wiele komfortu nie doznajesz co ? Twardo?:D

Ja po miesiącu po zakupie samochodu na 18" mam dość 18tek ,każdy kamień czułem, nie wspominając o krawężnikach, bez jaj... :D

Są śliczne większe ale kurcze.. jak mam wszystko czuć to chyba jednak schodzę do 17, a 18tek jest tyle ładnych wzorów co mi podchodzą.. :( haha ale dobra nieważne tam o mnie, jak te fele? :)

Pierścienie też chyba musiałeś dołożyć? Q5 chyba ma inną centrującą

Miałem 17 i jak na 19 to się załamałem ale po miesiącu się przyzwyczaiłem i nie jest źle też u siebie dobre drogi mam w te miejsca co jeżdżę, tak pierścienie, a na 18 jaka oponę miałeś bo na 18 jeździło się super jak na 17 225/40 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dkdk95 napisał:

Miałem 17 i jak na 19 to się załamałem ale po miesiącu się przyzwyczaiłem i nie jest źle też u siebie dobre drogi mam w te miejsca co jeżdżę, tak pierścienie, a na 18 jaka oponę miałeś bo na 18 jeździło się super jak na 17 225/40 

235/40 na 18. W sumie w dziale sprzedazy leza te moje 18 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marciol napisał:

235/40 na 18. W sumie w dziale sprzedazy leza te moje 18 

To dziwne mi na 225 na 18 się super jeździło bez różnicy do 17, zawieszenie masz sprawne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dkdk95 napisał:

To dziwne mi na 225 na 18 się super jeździło bez różnicy do 17, zawieszenie masz sprawne? 

Tak, bez zadnych luzow tip top bylo przynajmniej wtedy :D. Moze dlatego takie odczucia mam ze cale życie na 15 jeździłem i teraz na zimowych stalowkach 15 jest super haha ale bez przesady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marciol napisał:

Tak, bez zadnych luzow tip top bylo przynajmniej wtedy :D. Moze dlatego takie odczucia mam ze cale życie na 15 jeździłem i teraz na zimowych stalowkach 15 jest super haha ale bez przesady :)

haha to nwm czemu takie odczucia masz, nawet z 16 na 18 się przesiadłem i nie czułem kompletnie różnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jakoś między 17 a 18 bardzo nie odczułem utraty komfortu :P Ale to może dlatego, że fele weszły razem z nowym zawiasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dkdk95 napisał:

haha to nwm czemu takie odczucia masz, nawet z 16 na 18 się przesiadłem i nie czułem kompletnie różnicy ?

Ja w b5 przesiadlem sie z seryjnej aly 15 na felgi z touarega 19 i gwint i tez nie czulem roznicy ?

Twoje felgi strasznie mnie robia tylko szkoda ze w 9J nie wychodzily ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kamil-vag napisał:

Też jakoś między 17 a 18 bardzo nie odczułem utraty komfortu :P Ale to może dlatego, że fele weszły razem z nowym zawiasem ;)

może być ze zawias poprawił jeszcze ;D

1 godzinę temu, OficeR napisał:

Ja w b5 przesiadlem sie z seryjnej aly 15 na felgi z touarega 19 i gwint i tez nie czulem roznicy ?

Twoje felgi strasznie mnie robia tylko szkoda ze w 9J nie wychodzily ?

haha to nwm jak to zrobiłeś ;d

no właśnie szkoda bo wzór ładny i unikalny, chyba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu staralem wybierac sie drogi ktore byly proste jak stol a jak byly jakies krzywizny to toczylem sie 20km/h ?

Fajne jeszcze sa 19 z a5 gdzie jest 9j i et33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, OficeR napisał:

Po prostu staralem wybierac sie drogi ktore byly proste jak stol a jak byly jakies krzywizny to toczylem sie 20km/h ?

Fajne jeszcze sa 19 z a5 gdzie jest 9j i et33

haha tak to można ;D 

podeślij jakieś foto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...