Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System


dkdk95

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, OficeR napisał:

Screenshot_20190323-225035_Allegro.jpg

fajne są i idealne parametry ;D

 

Edytowane przez dkdk95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dkdk95 napisał:

może być ze zawias poprawił jeszcze ;D

haha to nwm jak to zrobiłeś ;d

no właśnie szkoda bo wzór ładny i unikalny, chyba ?

Widziałeś może twój wzór w mniejszych rozmiarach? :D Widzę że zaraziłeś nie tylko mnie tymi felgami haha

No nic chyba tak jak planowałem kupię te 17 i zobaczymy :D Boje sie drugich 18 jak miałbym znów czuć każdy kamyczek na drodze, co prawda amory wtedy były wybite, koła zmieniłęm już na zimówki bo to ten czas już był a potem wymieniłem amorki więc nie wiem :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marciol napisał:

Widziałeś może twój wzór w mniejszych rozmiarach? :D Widzę że zaraziłeś nie tylko mnie tymi felgami haha

No nic chyba tak jak planowałem kupię te 17 i zobaczymy :D Boje sie drugich 18 jak miałbym znów czuć każdy kamyczek na drodze, co prawda amory wtedy były wybite, koła zmieniłęm już na zimówki bo to ten czas już był a potem wymieniłem amorki więc nie wiem :) 

 

oj nie chyba tylko w takich produkowali ;) no bardzo mnie to cieszy, unikatowe są trochę 

ja bym w 18 uderzał jednak 18  w avancie to minimum moim zdaniem, żeby to ładnie wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dkdk95 napisał:

oj nie chyba tylko w takich produkowali ;) no bardzo mnie to cieszy, unikatowe są trochę 

ja bym w 18 uderzał jednak 18  w avancie to minimum moim zdaniem, żeby to ładnie wyglądało :)

Kuszące są gdyż fajnie wyglądają ale kurcze te moje doświadczenia haha, no i troche za nisko w ogóle jest 18 się lekko chowała w nadkole niektórym się to podoba ,gleba itp :D Ale mi w ogóle 

Sprężyny też w planach są do wymiany wtedy skoczy wyżej pewnie no ale nie wszystko naraz teraz sporo na inne graty pójdzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Marciol napisał:

Kuszące są gdyż fajnie wyglądają ale kurcze te moje doświadczenia haha, no i troche za nisko w ogóle jest 18 się lekko chowała w nadkole niektórym się to podoba ,gleba itp :D Ale mi w ogóle 

Sprężyny też w planach są do wymiany wtedy skoczy wyżej pewnie no ale nie wszystko naraz teraz sporo na inne graty pójdzie ;) 

aa to jak się gleba nie podoba to też nie ma sensu wkładać 18,19 bo żeby to jakoś wyglądało wysokość też musi być dopasowana :D

ale na tym zdjęciu co dodałeś to wygląda, że idealnie obniżona komfort wygląd ja bym zostawił tą wysokość :)

Edytowane przez dkdk95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dkdk95 napisał:

aa to jak się gleba nie podoba to też nie ma sensu wkładać 18,19 bo żeby to jakoś wyglądało wysokość też musi być dopasowana :D

ale na tym zdjęciu co dodałeś to wygląda, że idealnie obniżona komfort wygląd ja bym zostawił tą wysokość :)

Wygląda teraz super jeśli chodzi o całokształt że jest tak nisko ale wiesz... większość średnich krawężników, progow zwalniających jest moja.. wszystko zbieram :D Myślałem że była to wina 18, ale na tych stalówkach jest to samo, tylko dlatego chce wyżej bo nie chce pourywać czegoś i zastanawiać się 10 razy przed każym progiem hahah, w Zakopanem jak byłem miesiąc temu to progi musiałem brać pod kątem na ukos żeby nie zarznąć. 

Tak to wyglądało na 18, może nie tyle co koło ale opona się chowa

45150027_1896800257094056_666903490722791424_o.jpg

Tak z ciekawości jakie wymiary gum miałeś na 18 ?
Kurde sory troche temat Ci tu zaśmiecam haha :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marciol napisał:

Wygląda teraz super jeśli chodzi o całokształt że jest tak nisko ale wiesz... większość średnich krawężników, progow zwalniających jest moja.. wszystko zbieram :D Myślałem że była to wina 18, ale na tych stalówkach jest to samo, tylko dlatego chce wyżej bo nie chce pourywać czegoś i zastanawiać się 10 razy przed każym progiem hahah, w Zakopanem jak byłem miesiąc temu to progi musiałem brać pod kątem na ukos żeby nie zarznąć. 

Tak to wyglądało na 18, może nie tyle co koło ale opona się chowa

45150027_1896800257094056_666903490722791424_o.jpg

Tak z ciekawości jakie wymiary gum miałeś na 18 ?
Kurde sory troche temat Ci tu zaśmiecam haha :D 

ahhaha :D ale siedzi ładnie, jak opona się chowa to najlepiej ;D 225/40 na 8,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż podświetlanych lusterek zewnętrznych od a6 c6  (jakby ktoś to kiedyś robił polecam do przeciągania kabli try tytkę) :))  :

IMG_20190327_094926.jpgIMG_20190327_104348.jpgreceived_2272414296305041.jpgreceived_481738235930821.jpg

Efekt końcowy podłączone pod CLH :

IMG_20190328_152029.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie kierunków USA na szczęście poprzedni właściciel zadbał o MCE od b7 co ułatwiło pracę, wystarczyło w VCDS dać USA :))IMG_20190329_095314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak w końcu wpiąłeś się z tym CLH ? Masz jakiś moduł, czy z ori mce w końcu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś Ty tam ucinał szlifierką????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

I jak w końcu wpiąłeś się z tym CLH ? Masz jakiś moduł, czy z ori mce w końcu ?

W mce ori teraz tylko diodę dolutowac i będzie jak powinno, dzięki wielkie za pomoc Tobie jak także innym co pomagali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam87 napisał:

A coś Ty tam ucinał szlifierką????

Blenda od c6 pasuje prawie P&P tylko jako że jest dioda trzeba wyciąć trójkąt na obudowę diody blendy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dkdk95 napisał:

Blenda od c6 pasuje prawie P&P tylko jako że jest dioda trzeba wyciąć trójkąt na obudowę diody blendy 

Aha.. to dobrze wiedzieć, bo u mnie leżą już chyba z rok i trza by je zamontować:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adam87 napisał:

Aha.. to dobrze wiedzieć, bo u mnie leżą już chyba z rok i trza by je zamontować:kox:

Rób rób spoko efekt a nie jest skomplikowane, ale używaj do kabli trytytke i siedzi szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dkdk95 napisał:

Rób rób spoko efekt a nie jest skomplikowane, ale używaj do kabli trytytke i siedzi szybko :)

A to lutujesz do któregoś przewodu w drzwiach czy trzeba do kabiny ciągnąć pod sygnał CLH?

Edytowane przez MarcinL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcinL napisał:

A to lutujesz do któregoś przewodu w drzwiach czy trzeba do kabiny ciągnąć pod sygnał CLH?

Trzeba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 14:01, dkdk95 napisał:

Montaż podświetlanych lusterek zewnętrznych od a6 c6  (jakby ktoś to kiedyś robił polecam do przeciągania kabli try tytkę) :))  :

received_481738235930821.jpg

...

Robiłem to samo na weekend - montaż lusterek i dociąganie podświetlenia... niestety nie obyło się bez rozpinania sprężyny, zabawa z potórnym składaniem przednia... :facepalm: Jakbym to zobaczył wcześniej kierwa no ? Nie wpadłem na trytkę, jakimiś drutami próbowałem hehehe

Ale za to mam kabelki w ori gumowej osłonce razem z innymi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelosinski83 napisał:

Robiłem to samo na weekend - montaż lusterek i dociąganie podświetlenia... niestety nie obyło się bez rozpinania sprężyny, zabawa z potórnym składaniem przednia... :facepalm: Jakbym to zobaczył wcześniej kierwa no ? Nie wpadłem na trytkę, jakimiś drutami próbowałem hehehe

Ale za to mam kabelki w ori gumowej osłonce razem z innymi ?

Hehe masakra drutem ciężko kablem bez szans, ale trytytke to minuta roboty :d ale patent super uratował mnie, no. Jakiś plus tego jest ale pewnie ile więcej roboty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż taśm LED pod dekory( barwa jest biała zimna na zdjęciach wygląda na niebieska) :IMG_20190328_181616.jpgIMG_20190328_191413.jpgIMG_20190329_094306.jpg

 

Edytowane przez dkdk95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...