Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Proszę o ocenę modyfikacji.

- Wtryski 320ccm BEX,

- Turbina K03s BEX

- Frontowy IC 450x300

- Świece od S3

Brak decyzji na DP ze względu na częste wyjazdy do DE

Poniżej wykres.

skanowanie0001.jpg

Edytowane przez Lukasz Stanislawczyk

Opublikowano

Wynik ładny. Z ic to po bandzie poszedłeś trochę nie do takiej mocy on, rozumiem ze rozmawiamy o fmicu 400x300x76 ?

Opublikowano
  • Autor

450x300x76 (już poprawione w opisie). Brak DP trochę psuje mi wynik (puki co nie chce go zakładać) wiec wiem na co się decydowałem. Dziękuje za opinie

Opublikowano

Spoko wynik, może zamiast DP da się Niemców oszukać wkładając wybebeszony kat? To jest bardzo ważna sprawa, uwolnienie gazów wylotowych z turbiny dużo daje.

Zwłaszcza, że tak duży FMIC z pewnością daje trochę laga przy depnięciu. Czyli pchanie powietrza w stronę silnika jest opóźnione przez wielki FMIC, a wydychanie spalin przyblokowane przez kat - trochę nieteges ;) 

 

Opublikowano

z doświadczenia wiem najlepiej od razu kupić wtryski od BAMa, a co do kata predzej czy później go usuniesz  ?

Opublikowano
  • Autor

Można zamontować sportowy. Na pewno coś da. ale Tak jak piszesz @QuikSilver. Na DP jestem zdecydowany, kwestia czasu aż będę mógł go zamontować. Wtedy będzie wszystko cacy

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Unf napisał:

Spoko wynik, może zamiast DP da się Niemców oszukać wkładając wybebeszony kat? To jest bardzo ważna sprawa, uwolnienie gazów wylotowych z turbiny dużo daje.

Zwłaszcza, że tak duży FMIC z pewnością daje trochę laga przy depnięciu. Czyli pchanie powietrza w stronę silnika jest opóźnione przez wielki FMIC, a wydychanie spalin przyblokowane przez kat - trochę nieteges ;) 

 

Co do oszukania Niemców to wole nie próbować bo trochę Ojrasów może mnie to kosztować :P

Jest lekki lag, ale jak zamontuje Dp powinno być OK

Edytowane przez Lukasz Stanislawczyk

Opublikowano
39 minut temu, Lukasz Stanislawczyk napisał:

Co do oszukania Niemców to wole nie próbować bo trochę Ojrasów może mnie to kosztować :P

Jest lekki lag, ale jak zamontuje Dp powinno być OK

Bla bla bla, jak Cie zlapia z takim ic i jeszcze bez belki zapewne to przecież i tak auta nie oddadza Ci.... ?? jak zobacza ic to mogą i moc sprawdzic i dalej Cie uwala, usuń kata albo daj sportowego, duzo więcej na tym nie ugrasz z tego turbo. 

Opublikowano

No bez kata przekroczysz 220 km, może 225 będzie. Wszystko zależy w jakim stanie turbo, silnik, osprzęt. U mnie na serii z katem na pokładzie jest 221 km.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, bartez90 napisał:

No bez kata przekroczysz 220 km, może 225 będzie. Wszystko zależy w jakim stanie turbo, silnik, osprzęt. U mnie na serii z katem na pokładzie jest 221 km.

Tak jak mowisz. Wszystko kwiestia stanu czesci ;)

Opublikowano

mój stary AEB na totalnej serii miał 211kM i 307Nm

trzeba tutaj jeszcze troche pokombinowac a najlepeij to dac jakąs zdrową hybryde

 

Opublikowano
W dniu 10.03.2019 o 19:20, Lukasz Stanislawczyk napisał:

Co do oszukania Niemców to wole nie próbować bo trochę Ojrasów może mnie to kosztować :P

stalowy kat + spreparowany soft i powinno grać. W UK daje rade.

Edytowane przez marcin4x4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.