Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery


pajda

Rekomendowane odpowiedzi

Plany puki co skromne ale w głowie już siedzi parę rzeczy jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arturoo napisał:

Gratki i dla Ciebie ?

 

sorki za spam :hi: 

:eusathink:....:decayed: dzięki:decayed:

sory Michał za spam:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie C6 stroi ! Gratulacje. Też celowałem w poliftowego ale trafiłem na przedlifta w allroadzie i został ale widzę teraz kilka różnic vs polift.

 Z pierdół jeśli mógłbym coś zasugerować to może:

- wywalenie oznaczeń z klapy,

- wgranie polskiego softu,

- dołożenie modułu składania lusterek po zamknięciu auta,

- jeśli światła są już słabe to może nowe soczewki by się zdały z odbłyśnikami (u siebie to wsadziłem i jeden z lepszych modów),

- gałka zmiany biegów jak pisałeś - ja mam obecnie z A6 C7 i różnica wizualna cieszy oko,

Reszta już praktycznie jest a to to są pierdoły :)

 

Cytat

Zawieszenie pneumatyczne 4-punktowe z elektrycznie regulowanymi amortyzatorami (1BK)

Chodzi Ci o regulowaną wysokość zawieszenia czy o same amory, że zmieniają charakterystykę? Jestem prawie pewien, że w C6 niestety pneumatyka ogranicza się tylko do zmiany wysokości a nie samej charakterystyki amorów...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zawieszenia, to w C6 zmienia się tylko wysokość, co oczywiście delikatnie idzie z komfortem.

Co do modułu lusterek, to nie polecam do polifta. W obydwu miałem i w każdym moduł zakłócał działanie funkcji CLH i generował błędy.

Co do lamp, to popularne są biledy - ale prawdopodobnie nie podejdą do lamp skrętnych. Nie działa doświetlanie i poziomowanie.

Pozostaje regeneracja odbłyśnika, a efekt ponoć rewelacyjny. Warto również zmienić zarniki na jakies 5500 lub 6000 K. Ale to już kwestia gustów:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zawieszenie to mam wrażenie że jak dam na dynamic to auto jest bardziej sztywne, układ kierowniczy się usztywnia to na pewno

Lampy na pewno będę robił muszę tylko rozeznać temat i znaleźć kogoś kumatego. Ciekawe czy da się wsadzić soczewki evox-r do biksa skrętnego. 

 

Edytowane przez pajda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobne odczucia względem zawieszenia.  Nie zwróciłem uwagi tylko na układ kierowniczy. Obecnie mam auto nizej o ok. 2cm od dynamica i jest zdecydowanie mniej komfortowo, ale baardzo daleko do 1BV, a duzo nizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, niespodzianka :) Super egzemplarz ci się trafił,  ale jakoś mnie to nie dziwi skoro auto od Miszela. Wypas nie najgorszy, koło w tej budzie też się super prezenci.

Softu nie ma w planach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to do skrętnych też można wsadzić inne soczewki ale trzeba lampę rozklejać bo nie soczewa nie wyjdzie normalnie tyłem. A ja rozkleisz lampę to i EVOXy można pakować. 

Ja mam nieskrętne więc łatwo było tyłem wyciągnąć starą soczewkę i wrzuciłem Evox-r 2.0 + żarnik Philipska bodajże 4800K i jest dobrze. Chyba mój najlepszy mod bo w nocy jednak komfort podróżowania mocno poszedł w górę.

Ciekawe z tymi modułami lusterek... Ja w przedlifcie mam już spory czas i wszystko działa ale znajomy ma w polificie i też nie zauważył niczego takiego. Ciekawe.

Na dynamic też czuję, że auto jest w zakrętach bardziej zwarte ale nie wiem czy ma to związek tylko z obniżeniem czy jednak coś dodatkowego tam się dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowałem evox 2.0 od chinczyka do paska b6 i jest miazga w nocy. Najlepiej zainwestowane 250zł w auto ?

https://www.aliexpress.com/item/ROYALIN-Car-Styling-3-0-inch-Bi-Xenon-Projector-Lens-for-Hella-4-LHD-RHD-Full/32781700600.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4duSDA6k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, prezesik18 napisał:

Ładowałem evox 2.0 od chinczyka do paska b6 i jest miazga w nocy. Najlepiej zainwestowane 250zł w auto ?

https://www.aliexpress.com/item/ROYALIN-Car-Styling-3-0-inch-Bi-Xenon-Projector-Lens-for-Hella-4-LHD-RHD-Full/32781700600.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4duSDA6k

Mam chyba te same ;) Dają radę, szczególnie linia odcięcia robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cinkers napisał:

Z tego co pamiętam to do skrętnych też można wsadzić inne soczewki ale trzeba lampę rozklejać bo nie soczewa nie wyjdzie normalnie tyłem. A ja rozkleisz lampę to i EVOXy można pakować. 

Ja mam nieskrętne więc łatwo było tyłem wyciągnąć starą soczewkę i wrzuciłem Evox-r 2.0 + żarnik Philipska bodajże 4800K i jest dobrze. Chyba mój najlepszy mod bo w nocy jednak komfort podróżowania mocno poszedł w górę.

Ciekawe z tymi modułami lusterek... Ja w przedlifcie mam już spory czas i wszystko działa ale znajomy ma w polificie i też nie zauważył niczego takiego. Ciekawe.

Na dynamic też czuję, że auto jest w zakrętach bardziej zwarte ale nie wiem czy ma to związek tylko z obniżeniem czy jednak coś dodatkowego tam się dzieje...

Odnośnie soczewek, to dzwoniłem do Gdyni, koleś bawi się w pływające kierunki,  wymianę ledów etc....i on właśnie potwierdził, że przy biledach  skrętnych tracimy funkcjonalność.  Ale nie drążyłem dalej tematu, może coś z innej półki można dopasować.

Co do modułów lusterek, to nie wiem jak jest w przedlifcie. Na pewno jest to inaczej rozwiązany - Ty masz najprawdopodobiej dwa. W poliftach jest jeden, na drzwi kierowcy.

Ja w pierwszej A6 też nie skojarzylem objawów - zrzuciłem na słaby akumulator. Druga A6 i problem się pojawił, też rozważałem wiele opcji, innych niż moduł ( sprzedający zapewniał, że to nie wina modułu )

Ostatecznie wypiąłem moduł i problem się rozwiązał. Na forum A6 ktoś do mnie napisał z tym samym probemem, więc problem jest być może wina softu, a być może ludzie go nie zauważają. Nie każdy korzysta z funkcji doprowadzania do auta, oraz nie często podłącza vcdsa. Proponuje, aby kolega sprawdził, czy CLH działa prawidłowo i czy nie ma błędów na vcdsie w drzwiach i w gatewayu.

Jest jeszcze opcja źródła pochodzenia modułu. Być może nie mamy z tego samego miejsca ?

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, morsik26 napisał:

Gratki wozidełka ?

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły Ledy w rejestrację i klapę ?

IMG_20190323_222903.jpg

IMG_20190324_224153.jpg

IMG_20190323_223702.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości - skąd brałeś? ja muszę zrobić u siebie pakiet startowy pod tytułem zmiana całego oświetlenia na led 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do pytania bo właśnie spaliła mi się jedna żarówka od podświetlenia tablicy więc jest pretekst żeby wymienić na ledy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno od tomnika jak połowa forum ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od niego zestawik i pierwszy raz jestem zadowolony z ledów....polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...