Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Standardowe pytanie, jak co roku :D

 

Ktoś będzie na desce/nartach jeździł? Ja sprawdzam pogode, jak będzie snieg to w środę już będę (Y) 

Opublikowano
9 godzin temu, Młody_drog napisał:

Ktoś będzie na desce/nartach jeździł?

Ja lece z dechą dzien wczesniej zeby posmigać ;)

Opublikowano

My od czwartku w chochołowie ale raczej na termy się nastawiamy. 

PS pora utworzyć wątek bla bla ;)

Opublikowano

:hi:

Jak co roku prawie o tej samej porze zaczynamy :naughty:

 

Pytanie - kto w piątek reflektuje Chochołowskie Termy ?

Opublikowano

Ja co roku słyszę że ktoś bierze narty/deskę na zlot i po posiadówie w mordorze zarzuca ten pomysł i potem w niedziele rano - a miałem pojeździć ?a tu sprzęt się tylko przewiózł

Opublikowano

No i jest w końcu wątek :D a myślałem że już nie będzie xD 

Ja tam nie nastawiam się na jazdę na nartach nawet :D Za to nastawiam się na podziwianie furek w mega krajobrazach :D 

No i standardowo nie mogę doczekać się imprezy w mordorze i w sobotę browarka na tarasie widokowym :D

Ciekawe jak pogoda dopisze w tym roku :D

Opublikowano

jeżeli sprawdzi się prognoza to warto mieć zimowe obuwie :decayed:

twoja pogoda mówi o temperaturze w piątek -4 i opady śniegu ;)

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, michal_g84 napisał:

Ja co roku słyszę że ktoś bierze narty/deskę na zlot i po posiadówie w mordorze zarzuca ten pomysł i potem w niedziele rano - a miałem pojeździć ?a tu sprzęt się tylko przewiózł

Halo halo, wypraszamto sobie! Ja w zeszłym roku jeździłem ??

Opublikowano

w tym małym pierdku zmieściła Ci się deska? :decayed:

Opublikowano
13 minut temu, jedrekx napisał:

w tym małym pierdku zmieściła Ci się deska? :decayed:

Narty chyba :D

Podobny obraz

Opublikowano

w sumie takie to pewnie tak ??

Opublikowano
6 godzin temu, jedrekx napisał:

jeżeli sprawdzi się prognoza to warto mieć zimowe obuwie :decayed:

twoja pogoda mówi o temperaturze w piątek -4 i opady śniegu ;)

Ja mam nadzieję że się nie sprawdzi bo chciałem na lecie jechać :D

Opublikowano
7 godzin temu, Młody_drog napisał:

Halo halo, wypraszamto sobie! Ja w zeszłym roku jeździłem ??

no jak się przyjedzie wcześniej to jak najbardziej, ale od piątku do niedzieli nie ma takiej opcji chyba że na jabłuszku z 2 albo 3 promilami we krwi ?

Opublikowano

Będziecie jeździć, ale windą do pokoi po % :naughty:

Opublikowano
10 minut temu, musti napisał:

Będziecie jeździć, ale windą do pokoi po % :naughty:

??

Opublikowano
44 minuty temu, musti napisał:

Będziecie jeździć, ale windą do pokoi

Windą to każdy potrafi :decayed:

Opublikowano
1 minutę temu, tomekhxc napisał:

Windą to każdy potrafi :decayed:

Wjadą windą, a zjadą na czerwonym dywanie po schodach :kox:

Opublikowano
7 godzin temu, karol1981 napisał:

Ja mam nadzieję że się nie sprawdzi bo chciałem na lecie jechać :D

Ooo jedziesz też :D też planuje lato założyć jak zdążę ogarnąć :D

Opublikowano

Czy wszyscy lecą już w czwartek ? leee a myślałam, że będzie jakieś towarzystwo w trasie.

Opublikowano

Ktoś jeszcze rusza w piątek do Bukowiny z Wawy ? 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.