Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy odczułeś, że w aucie jest ciszej podczas jazdy?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kuba.goller napisał:

Czy odczułeś, że w aucie jest ciszej podczas jazdy?

Nie specjalnie może minimalnie 

Opublikowano

dobry mod :thumbup1: ale nic a nic się nie pucował :decayed:

Opublikowano
2 godziny temu, Marcin_K napisał:

W końcu jeden z przyjemniejszych modów!!! Wygłuszenie drzwi matą bitumiczną.Dużo grzebania i zajęło to trochę czasu ale  jeżeli robi się to pierwszy raz ..... z każdymi drzwiami było szybciej ;) Satysfakcja po pierwsze z efektu - bang teraz gra jak marzenie i dodatkowo samodzielnie wykonany mod jeszcze większy banan!

Prima robota :ok2: Jest z tym grzebania, jak chce się to dobrze zrobić, jednak efekt potem wynagradza. Warto jeszcze boczki okleić wygłuszającą gąbką.

Opublikowano
11 godzin temu, Marcin_K napisał:

 Satysfakcja po pierwsze z efektu - bang teraz gra jak marzenie i dodatkowo samodzielnie wykonany mod jeszcze większy banan!

Po czym 

10 godzin temu, kuba.goller napisał:

Czy odczułeś, że w aucie jest ciszej podczas jazdy?

 

9 godzin temu, Marcin_K napisał:

Nie specjalnie może minimalnie 

Jak to się ma jedno z drugim ? ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.09.2019 o 08:48, MaciekPL napisał:

 

W dniu 15.09.2019 o 20:57, Marcin_K napisał:

 Satysfakcja po pierwsze z efektu - bang teraz gra jak marzenie i dodatkowo samodzielnie wykonany mod jeszcze większy banan!

 

Po czym 

Po ogarnięciu tematu samemu - nie każdy jest orłem w takie klocki ?

W dniu 15.09.2019 o 21:50, kuba.goller napisał:

Czy odczułeś, że w aucie jest ciszej podczas jazdy?

 

W dniu 15.09.2019 o 22:56, Marcin_K napisał:

Nie specjalnie może minimalnie 

Jak to się ma jedno z drugim ? 

Tak się ma że jeżeli wyciszasz i we wnętrzu jest efekt to na zewnątrz i z zewnątrz również. Może w moim przypadku kwestia że efekt jest minimalnie spowodowany jest tym że wyciszenie robiłem etapami najpierw drzwi kierowcy, potem pasażera potem tył - wszyto w odstępie kilkutygodniowym. możne dlatego efekt mniej odczuwalny niż jakby to było zrobione od razu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Po dłuższej przerwie zaległości: przyciemnienie tylnych lamp folią wspólna robota z D4NTE 

20190924_184131.jpg20190924_195558.jpg

20190924_175239[1].jpg

20190924_175251[1].jpg

20190924_203538.jpg

20190924_203548.jpg

Edytowane przez Marcin_K

Opublikowano

Fajny ten czarnuch :D ja bym założył STEKA dynosmoke. Nie ma takiej struktury , jak na jasnym aucie jeszcze ten oracal wygląda tak na ciemnym bardziej rzuca się w oczy.

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano
  • Autor

Dzisiejsze jesienne porządki i wykorzystanie pogody mycie, nałożenie pasty lekko ścieralnej z woskiem. Jak dla mnie efekt mocno zadowalający :) Trzeba było poświęcić trochę czasu i energii - coś czuje że jutro rączki będą boleć ;)  ale warto było.

20191023_171003.jpg

20191023_171043.jpg

20191023_171553.jpg

20191023_171608.jpg

20191023_172446.jpg

20191023_172452.jpg

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, MaciekPL napisał:

Fajny ten czarnuch :D

Dzięki :a4fan:

Opublikowano

Się błyszczy... super wygląda, jeszcze bym smalec na opony nałożył i by była petarda :whistling:

 

Opublikowano

Opony polecam przeczyścić jakimś Tire and rubber cleanerem np. firmy ExceDe i na to dopiero dressing, wyglądają na strasznie przybrudzone na tych zdj :P Autko fajne

Opublikowano

Takie fotele można było zamówić jako opcja w B8 ?

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, BLENDEK napisał:

Opony polecam przeczyścić jakimś Tire and rubber cleanerem np. firmy ExceDe i na to dopiero dressing, wyglądają na strasznie przybrudzone na tych zdj :P Autko fajne

Mam tylko zapomniałem ze sobą zabrać z garazu? i takie niedopieszczone zostały 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, granatowy napisał:

Takie fotele można było zamówić jako opcja w B8 ?

Tak można było są bez logo żadnego i są wpisane we wlepce jak opcja wyposażenia 

Opublikowano
13 godzin temu, Marcin_K napisał:

są bez logo żadnego 

Bardzo duży plus ?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam dłuuuugo nic się nie działo, ale tak przeważnie bywa zimową porą. Po tej przerwie, myślę że z grubej rury będzie :kox: Dzięki za heble i zestaw @Gibons, dodam oczywiście zdjęcia na rotorach jak już wpadnie letni set :buhaha: 

Być może  za niedługo jeszcze jeden fajny mod :eusathink: 

 

20200310_205612.jpg

20200310_205543.jpg

20200310_205536.jpg

20200310_205526.jpg

20200310_205551.jpg

20200311_072232.jpg

20200311_072241.jpg

20200311_072253.jpg

20200311_072300.jpg

Edytowane przez Marcin_K

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, Marcin_K napisał:

Małe spy foto na następny mod

 

20200228_153929.jpg

Edytowane przez Marcin_K

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nic się nie działo a tu wpada nieplanowany ale jakże przydatny kolejny modzik. @D4NTE zarazo dzięki za graty :banan:

IMG-20200325-WA0001.jpg

20200323_172549.jpg

20200325_161132.jpg

Opublikowano

Fajny modzik, u mnie to raczej nie spełnia swojego zadania. No ale wygląda mega :decayed:  zamieniliscie czy dorwales gdzieś na aukcji? Ja szukałem w sumie używek.. w czarnej nie było to używane, bo nic w sumie nie wozimy w bagażniku. Nie udało się i klocek poszedł na nowe :cry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.