Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
48 minut temu, gagat3k napisał(a):

20.07 na bank nie, bo 21 wylatuje, ale Stryków mam w planach, auto zgłoszone. 

Mam nadzieję, że skończę do pewnego etapu.

No to widzimy się w Strykowie :wink:

Opublikowano
W dniu 12.06.2024 o 14:06, Michu1996 napisał(a):

No to widzimy się w Strykowie :wink:

Czyli trochę nas będzie, też się wybieram ;)

Opublikowano
9 minut temu, BartoszSoldier napisał(a):

Czyli trochę nas będzie, też się wybieram ;)

Jaki nr. zgłoszenia ?

Opublikowano
Teraz, Michu1996 napisał(a):

Jaki nr. zgłoszenia ?

#480 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, BartoszSoldier napisał(a):

#480 

Ja 666 ?

Opublikowano

166 :D

Opublikowano
10 godzin temu, Michu1996 napisał(a):

166 :D

Widziałem, zdjęcie z myjni ;)

Opublikowano
1 godzinę temu, BartoszSoldier napisał(a):

Widziałem, zdjęcie z myjni ;)

:whistling:

Opublikowano

259 :D

Opublikowano
  • Autor

Wózek też już ogarnięty 

IMG-20240624-WA0005.jpg

Opublikowano

Prawy tyl kierunek Ci nie świeci jak coś?

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, KorteX napisał(a):

Prawy tyl kierunek Ci nie świeci jak coś?

Właśnie świeci i nagle wywala błąd i nie świeci. Muszę zgasić auto, odpalić i znowu działa. Sam się zastanawiam o co chodzi

Opublikowano
20 minut temu, gagat3k napisał(a):

Właśnie świeci i nagle wywala błąd i nie świeci. Muszę zgasić auto, odpalić i znowu działa. Sam się zastanawiam o co chodzi

Ja tak walczę czasem ze stopem, ale u mnie jest przypalona masa i widocznie na Leda już wpływa znacznie. Może też gdzieś ma problem ze stykiem i jak zadrży + jest ciepło to gubi kontakt

Opublikowano

Pewnie podczas przerabiania lamp coś poszło nie tak, a może są nieszczelne. Trzeba je rozebrać i sprawdzić.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, wampir napisał(a):

Pewnie podczas przerabiania lamp coś poszło nie tak, a może są nieszczelne. Trzeba je rozebrać i sprawdzić.

Lampy byly przerabiane jakoś 7 lat temu. Podejrzewam, że któryś pin we wtyczce jest może luźny

 W weekend ogarne.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Podziwiam naprawdę, super ?

Nie wiem jaki masz gust ale ja tutaj jeszcze widzę ZIELONE podświetlenie wszystkich przycisków ( podświetlanych na czerwono) SZYB, MMI itp oraz KLAMEK 

Schowki w drzwiach oraz nogi bym zostawił na biało 

Pozdrawiam ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, konrad0711 napisał(a):

Podziwiam naprawdę, super ?

Nie wiem jaki masz gust ale ja tutaj jeszcze widzę ZIELONE podświetlenie wszystkich przycisków ( podświetlanych na czerwono) SZYB, MMI itp oraz KLAMEK 

Schowki w drzwiach oraz nogi bym zostawił na biało 

Pozdrawiam ?

Mam plan na biało, żeby trochę nowoczesnej bylo.  Zielone zostawię skodzie, ale to na zimę jak swap będzie robiony.  Obecnie poprawiam po cymbale od konserwacji. Tj. Wózek dokręcił jak auto wisiało i postrzelały tuleje. Od razu wymieniam wahacze dolne i górne + tuleje z tyłu. I cyk. Kolejne 2200. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

20240926_112734.jpg

20240923_221126.jpg

Opublikowano

O ile projektory w drzwiach to nie mój typ, to ten pasek na boczku na duży plus. ;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.09.2024 o 19:15, george napisał(a):

O ile projektory w drzwiach to nie mój typ, to ten pasek na boczku na duży plus. ;)

Tylko muszę poprawic, bo ramka przycisków od pamieci przeszkadza trochę i nawet widac, że oslone podlokietnika nie jest zatrzasnieta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.