Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
21 godzin temu, gagat3k napisał(a):

Tylko muszę poprawic, bo ramka przycisków od pamieci przeszkadza trochę i nawet widac, że oslone podlokietnika nie jest zatrzasnieta

Jest opcja montażu czegoś cieńszego?

 

PS. Wczoraj widziałem uśpioną bestię. ;)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Ciekawy temat,pomodzone już prawie wszystko co idzie ;)

Widze,że już furke masz kilka lat - jak silnik ? Coś poważniejszego już robiłeś ? 
I warto iść w turbo muffler delete ? Zdania są bardzo podzielone..

Opublikowano

Coś ucichło ostatnio? 
Na Bukowinę lecisz? ?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.03.2025 o 23:45, Marfiol napisał(a):

Ciekawy temat,pomodzone już prawie wszystko co idzie ;)

Widze,że już furke masz kilka lat - jak silnik ? Coś poważniejszego już robiłeś ? 
I warto iść w turbo muffler delete ? Zdania są bardzo podzielone..

Auto mam od marca 2019 i z silnikiem nic, a nic. Oleju nie bierze w takich ilościach jak się słyszy. Oczywiście między wymianami z pół litra dolewam, ale to i odmą coś pobiera jak to w turbo benzynie.

Turbo muffler delete coś tam może do mocy albo wstawania turbo daje, lekko zmienia dźwięk. 

W dniu 29.03.2025 o 21:29, BartoszSoldier napisał(a):

Coś ucichło ostatnio? 
Na Bukowinę lecisz? ?

Strasznie dużo kilometrów natrzepałem przez ostatni rok. Masa odprysków, mała przygoda w krawężnikiem. 
od ostatniego update wymieniłem nadkola, osłony od spodu, DP bez kata. Niedługo ponownie idzie do lakierowania, żeby pozbyć się odprysków i konserwacja do poprawki, bo to co odwalił, to masakra jakaś. 

Z modów jestem w trakcie modyfikacji dolotu eventuri, żeby założyć u siebie, montażu lepszego mikrofonu pod carplay. Felgi przelekierowane na czarno oraz zakupiłem tylne zaciski z blaszką zasłaniającą klocek. 
jak ogarnę wszystko wizualnie, to będę dalej myślał nad swapem hebli na przód(trzecim) 😂 bo chodzą mi po głowie 10tłoki lub chociaż 375 zamiast 356mm. I dalej nad silnikiem. Chodzi po głowie też zakup 3.0 z USA i przełożenia do siebie. 

Opublikowano
W dniu 23.05.2024 o 21:15, gagat3k napisał(a):

W tym mieście się nic ciekawego nie dzieje i myślę, że jest to spowodowane głównie przygłupim towarzystwem. Normalni ludzie jak ich widzą, to wolę przejechać obok i tyle.

Osobiście ostatnio nawet na tt zapytałem właściciela b8 z CG który nagrywa rolki " jaki silnik i moc?" To nawet tam z siebie przygłupa musiał zrobić. Ale cóż. 

 

 

20240523_180153.jpg

 Skąd łyknąłeś te oprawki carboon siedzeń?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, KiVash napisał(a):

 Skąd łyknąłeś te oprawki carboon siedzeń?

Ja zajmuje się włóknem węglowym. :) 

CarbonArt na instagramie jak coś. 
pokrywanie istniejących elementów z tworzyw sztucznych, metali, drewna  jak i wykonywanie nowych elementów oraz naprawa carbonów to całe moje życie 😁

Opublikowano

Luknij na tą fotę. Wydaję mi się ok. Ale nie do końca jestem pewny czy to nie hydro grafica.

 

carbonsits.thumb.jpg.40dd42f0e6ba17474c82036dcfb571fc.jpg

 

 Gość nie odpisał skąd ma. Bo chciał tylko auto sell. 

 

Napisałbyś ile ogólnie chcesz za zrobienie takiej rzeczy. Prawa i lewa strona. 

 

 

Opublikowano

@gagat3k a co się z tylną dokładeczką znowu stało, że jej brak? Bo zderzak już zrozumiałem, że krawężnik był mocniejszy :D 

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, KorteX napisał(a):

@gagat3k a co się z tylną dokładeczką znowu stało, że jej brak? Bo zderzak już zrozumiałem, że krawężnik był mocniejszy :D 

zderzak czeka na termin u lakiernika, a dyfuzor i lotka w pracowni leży i czeka na swoją kolej, żeby poprawić duperele 😁 do końca roku poskładam, obiecuję 🤣

 

8 godzin temu, KiVash napisał(a):

Luknij na tą fotę. Wydaję mi się ok. Ale nie do końca jestem pewny czy to nie hydro grafica.

 

carbonsits.thumb.jpg.40dd42f0e6ba17474c82036dcfb571fc.jpg

 

 Gość nie odpisał skąd ma. Bo chciał tylko auto sell. 

 

Napisałbyś ile ogólnie chcesz za zrobienie takiej rzeczy. Prawa i lewa strona. 

 

 

Po zdjęciu wygląda na carbon, a nie hydro, ale na rynku jest trochę produktów z ali. Na początku spoko, a później zaczynają się psuć niestety, bo są wykonywane po taniości. 
ja 2 takie osłony pokrywam w kwocie 1500/1600zł

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak się bawić to się bawić. 🤪

IMG_3943.jpeg

IMG_3960.jpeg

Edytowane przez gagat3k

Opublikowano

Z czego to heble?

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, wampir napisał(a):

Z czego to heble?

RSQ8 przód 420x40 na 10tłoku 

tył 370x30 

przód z adapterem podchodzi, tył prawdopodobnie będzie musiał mieć zrobione na cnc jarzmo. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 27.10.2025 o 22:15, gagat3k napisał(a):

RSQ8 przód 420x40 na 10tłoku 

tył 370x30 

przód z adapterem podchodzi, tył prawdopodobnie będzie musiał mieć zrobione na cnc jarzmo. 

Aktualnego setupu nie chcesz się pozbyć? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.11.2025 o 20:25, fabian04 napisał(a):

Aktualnego setupu nie chcesz się pozbyć? :)

Będzie na sprzedaż, ale dopiero jak założę nowy, bo adaptery i nowe felgi pod to potrzebuje, więc dopiero na wiosnę to założę, bo nie będę od razu zimowek na 20 cali kupował 😁

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.