Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon


gagat3k

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.05.2024 o 19:48, BartoszSoldier napisał(a):

Pewnie! Zapraszam do Olsztyna chociaż widzę kolega z Trójmiasta … też czasami bywam ;) 

Tafle mam grudziądzkie, choć częściej bywam w Trójmieście niż w Grudziądzu. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, george napisał(a):

Tafle mam grudziądzkie, choć częściej bywam w Trójmieście niż w Grudziądzu. ;)

Taa tyle grubych fur a wokół cisza, żadnego spota na horyzoncie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BartoszSoldier napisał(a):

Taa tyle grubych fur a wokół cisza, żadnego spota na horyzoncie ;)

W tym mieście się nic ciekawego nie dzieje i myślę, że jest to spowodowane głównie przygłupim towarzystwem. Normalni ludzie jak ich widzą, to wolę przejechać obok i tyle.

Osobiście ostatnio nawet na tt zapytałem właściciela b8 z CG który nagrywa rolki " jaki silnik i moc?" To nawet tam z siebie przygłupa musiał zrobić. Ale cóż. 

20240523_201508.jpg

20240523_200611.jpg

20240523_180153.jpg

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, gagat3k napisał(a):

W tym mieście się nic ciekawego nie dzieje i myślę, że jest to spowodowane głównie przygłupim towarzystwem. Normalni ludzie jak ich widzą, to wolę przejechać obok i tyle.

Bardziej chodziło mi jakiś centralny pkt a nie konkretnie Grudziądz skoro jest nas parę osób wokół. Czy po prostu pojechać gdzieś grupą na jakiś już planowany zlot. W Olsztynie ostatnio były wyścigi na lotnisku i można było wjechać, zaprezentować się. Jakby stanąć grupą razem 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2024 o 21:23, BartoszSoldier napisał(a):

Bardziej chodziło mi jakiś centralny pkt a nie konkretnie Grudziądz skoro jest nas parę osób wokół. Czy po prostu pojechać gdzieś grupą na jakiś już planowany zlot. W Olsztynie ostatnio były wyścigi na lotnisku i można było wjechać, zaprezentować się. Jakby stanąć grupą razem 🤔

Zazwyczaj chętnych nie brakuje, a w rzeczywistości wychodzi trochę gorzej. 

 

Swoją drogą..  chory pomysł mam w głowie. 

Wykonawca ogarnięty, budżet odpowiada. Termin na zimę. 

Moc? Ponad 2x więcej 

Pojemność tak samo 😈

Pytanie tylko..  robic czy nie robić, czy ewentualny serwis nie zabije budżetu. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestycja poszła już tak duża, że zamiast auta zmienia się silniki 😁😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BartoszSoldier napisał(a):

Inwestycja poszła już tak duża, że zamiast auta zmienia się silniki 😁😁

4.0tfsi mnie kusi. 😁 większość dogadane już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze tak patrzę na ten projekt i podziwiam ogrom pracy i kasy wpakowany w to auto. Jako całość nabrało to wyglądu i naprawdę może się podobać. Nie ogarniam jednak od początku aż do teraz o co chodzi z tymi fotelami. W auto władowane 3 worki kasy a fotele tak tragiczne i nie pasujące do wszystkiego że aż oczy bolą. Nawet jak by je obszyć to te stołki są daremne. Nie lepiej było ori s-line zostawić albo kupić jakieś totalnie zajechane RSy do obszycia? Przecież te obecne fotele ni jak nie pasują do projektu. Jak pożyczone od sąsiada żeby do mechanika zajechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
41 minut temu, kamelus_ napisał(a):

Szczerze tak patrzę na ten projekt i podziwiam ogrom pracy i kasy wpakowany w to auto. Jako całość nabrało to wyglądu i naprawdę może się podobać. Nie ogarniam jednak od początku aż do teraz o co chodzi z tymi fotelami. W auto władowane 3 worki kasy a fotele tak tragiczne i nie pasujące do wszystkiego że aż oczy bolą. Nawet jak by je obszyć to te stołki są daremne. Nie lepiej było ori s-line zostawić albo kupić jakieś totalnie zajechane RSy do obszycia? Przecież te obecne fotele ni jak nie pasują do projektu. Jak pożyczone od sąsiada żeby do mechanika zajechać.

Fotele są dużo lepsze od tych, które były. 

Fotele z S/RS B8 ładuje każdy, który ma trochę kasy na fotele.  

Natomiast z S/RS B9 to koszt 15+ 

Dodajmy obszycie, powiedźmy 10k i wychodzi 25+ 

Te kosztowały mnie 2500 + będą obszyte, a są w full opcji nawet z elektrycznymi zagłówkami. 

Edytowane przez gagat3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, gagat3k napisał(a):

Fotele są dużo lepsze od tych, które były. 

Fotele z S/RS B8 ładuje każdy, który ma trochę kasy na fotele.  

Natomiast z S/RS B9 to koszt 15+ 

Dodajmy obszycie, powiedźmy 10k i wychodzi 25+ 

Te kosztowały mnie 2500 + będą obszyte, a są w full opcji nawet z elektrycznymi zagłówkami. 

RSy ładuje każdy kto ma trochę kasy bo właśnie mega wyglądają a chyba w tym projekcie o wygląd chodzi. A i tak w prawdziwym życiu RSy spotyka się mega rzadko. Taka prawda. A i RSy są zawsze na fullu więc dalej nie ogarniam decyzji bo słabe to i nawet za 5 koła można kupić a i tak będziesz obszywać więc aspektu ekonomicznego też tu brak.

A swoją drogą jak piszesz że obszycie 10 koła + fotele co masz 2.5 k. to przy takim projekcie bym ze 3-4 koła dołożył i kupił vadery. I to byłby prawdziwy sztos i biały kruk...

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kamelus_ napisał(a):

RSy ładuje każdy kto ma trochę kasy bo właśnie mega wyglądają a chyba w tym projekcie o wygląd chodzi. A i tak w prawdziwym życiu RSy spotyka się mega rzadko. Taka prawda. A i RSy są zawsze na fullu więc dalej nie ogarniam decyzji bo słabe to i nawet za 5 koła można kupić a i tak będziesz obszywać więc aspektu ekonomicznego też tu brak.

A swoją drogą jak piszesz że obszycie 10 koła + fotele co masz 2.5 k. to przy takim projekcie bym ze 3-4 koła dołożył i kupił vadery. I to byłby prawdziwy sztos i biały kruk...

Masz na myśli motorsporty?  Od b8 20+ 

Jedynie od golfów, rs3 8p są ciut taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, gagat3k napisał(a):

Masz na myśli motorsporty?  Od b8 20+ 

Jedynie od golfów, rs3 8p są ciut taniej. 

M.OLX.PL

17 500 zł: Witam Sprzedam piękny komplet foteli które pochodzą z audi rs5 recaro motorsport Wersja...

 

Bez specjalnego szukania. A i pewnie do nie małej negocjacji bo to temat niemal nie sprzedawalny. Po kilka lat takie zestawy wiszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kamelus_ napisał(a):
M.OLX.PL

17 500 zł: Witam Sprzedam piękny komplet foteli które pochodzą z audi rs5 recaro motorsport Wersja...

 

Bez specjalnego szukania. A i pewnie do nie małej negocjacji bo to temat niemal nie sprzedawalny. Po kilka lat takie zestawy wiszą

Powiedzmy, że może i są ciekawsze, ale bez elektryki. Nie lubię rezygnować z wyposażenia, które mam u siebie. :) I wolę wydać kasę ja 4.0tfsi niż fotele. 

W pewnym sensie auto powinno u mnie zostać, bo jak jeszcze wleci swap, to będzie to zbyt ciekawy wóz i może z czasem wlecą fajniejsze fotele. 

Osobiście od kiedy wyszły nowe recaro, to bardzo na nie choruję, ale wychodzi jakieś 18k za sztukę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 25 koła są nówki na necie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgodze sie z kolega przy takim projekcie fotel wyglada jak z b6 a nie b9 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
45 minut temu, karolek_ust napisał(a):

No zgodze sie z kolega przy takim projekcie fotel wyglada jak z b6 a nie b9 . 

Mi i tak podobają się bardziej od sportów z b8

Są lżejsze od foteli z b8 oraz w dobrym stanie. 

Gdybym chciał wydac 25k na fotele, to bym wydał, ale mi podobają się te i dzięki temu mogę sobie pozwolić na wsadzenie 4.0tfsi, a wtedy nikt nie zdąży spojrzeć na fotele 😂 

Poza tym to moje daily, przy wadze ponad 100kg boczki od wingbacków by wyglądały jak stare taborety

Edytowane przez gagat3k
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gagat3k fotele są spoko :)

 

Nie wiem co tu komu przeszkadzają te fotele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2024 o 06:52, Michu1996 napisał(a):

@gagat3k fotele są spoko :)

 

Nie wiem co tu komu przeszkadzają te fotele. 

A dziękuję, jak widać opinie są podzielone 😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2024 o 21:15, gagat3k napisał(a):

W tym mieście się nic ciekawego nie dzieje i myślę, że jest to spowodowane głównie przygłupim towarzystwem. Normalni ludzie jak ich widzą, to wolę przejechać obok i tyle.

Osobiście ostatnio nawet na tt zapytałem właściciela b8 z CG który nagrywa rolki " jaki silnik i moc?" To nawet tam z siebie przygłupa musiał zrobić. Ale cóż. 

20240523_201508.jpg

20240523_200611.jpg

20240523_180153.jpg

Co jest w tym przykre to niestety muszę się zgodzić... Grudziądz mimo fajnych furek nie pozwoli się za bardzo zorganizować

 

Swoją drogą @gagat3k wybierasz się 20.07 na Włocławek, albo 24.08 do Strykowa?

Edytowane przez KorteX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, KorteX napisał(a):

Co jest w tym przykre to niestety muszę się zgodzić... Grudziądz mimo fajnych furek nie pozwoli się za bardzo zorganizować

 

Swoją drogą @gagat3k wybierasz się 20.07 na Włocławek, albo 24.08 do Strykowa?

20.07 na bank nie, bo 21 wylatuje, ale Stryków mam w planach, auto zgłoszone. 

Mam nadzieję, że skończę do pewnego etapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...