Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Mazury Lipiec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam nadzieje że jeszcze nie raz będzie okazja na spotkanie :wink:

Opublikowano

tez bym chetnie pojechal, moze w przyszlym roku czas pozwoli, zycze milego wypadu

Opublikowano
  • Autor

Panowie tak dla przypomnienia dla tych co maja slaba glowe zaczac juz teraz lykac 2kace :lol: zeby w sobote nie bylo problemow

Opublikowano
Panowie tak dla przypomnienia dla tych co maja slaba glowe zaczac juz teraz lykac 2kace :lol: zeby w sobote nie bylo problemow

lukas23.... Ty mnie normalnie wczoraj upiłeś...

Opublikowano

jak tu nie zalowac!!!szkoda ze czlowiek nie jest bezdzietnym kawalerem i ma czas na wszystko jak wiekszosc forumowiczow :evil:

Opublikowano
  • Autor
zlocik poprostu rewelka....kto nie dotarl niech cierpi

Swiete słowa to kiedy robimy poprawke :mrgreen:

jak tu nie zalowac!!!szkoda ze czlowiek nie jest bezdzietnym kawalerem i ma czas na wszystko jak wiekszosc forumowiczow

No tu akurat troche masz racji ale np. Kolega Norbi byl z zonka i z dzieckiem Kichol był z żonka (bylo komu A4 prowadzic bo ja sam bym sobie nie dał rady z dwoma :mrgreen: )

Opublikowano
napisał/a:

zlocik poprostu rewelka....kto nie dotarl niech cierpi

Swiete słowa to kiedy robimy poprawke

będzie imprezka zimowa :razz: acha i będzie wiecej płci pięknej :mrgreen:

szkoda ze czlowiek nie jest bezdzietnym kawalerem i ma czas na wszystko jak wiekszosc forumowiczow

koledzy z żonami i dziećmi też daja radę dojechać i bawić sie rewelacyjnie :!: :cool: niektórzy nawet tańczą :mrgreen: :mrgreen:

duzy szacunek dla nich i rodzin :!:

część"elity" z Wawy :razz:

100_2494.jpg

Opublikowano
  • Autor
część"elity" z Wawy

nie no to to sama elita :lol: czajniczek :lol:

my to musimy Murzyna tylko przeprowadzic do wawy i bedzie miodzik :mrgreen:

BT-zółwiu nagraj plytki na jutro dla nas ja tez nagram z 5 z tymi moimi nie zapomnij i zamiast 5 minutowki wypal plytki :grin:

Opublikowano
zamiast 5 minutowki wypal plytki

5 minutówko to podstawa...zapytaj nawet hhacka :razz:

Lukas23, moze wypal na jedną płytkę i ja na jedną i to wszystko zrzucimy do ono laptoka i i dopiero nagramyna płytki :?:

po co tyle płytek, wole jedna a konkretną :!:

Opublikowano
  • Autor

no to mozemy i tak zrobic ja nie widze problemu ja to nawet wezme dysk przenosny to nie musze nagrywac na CD

piurko2 czekam na wasze adresy to wam pamiatke wysle :grin:

Opublikowano
będzie imprezka zimowa
kiedy?
Opublikowano
  • Autor

z tym to jeszcze nie wiadomo pewnie za pol roku jeszcze jednej imprezy nie odespalismy :mrgreen:

Opublikowano

UUUUUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAA :twisted: Wpadłem w szał ale było pięknie....stada krówek, mewy, BOCIANY i to "łono" przyrody...jeszcze się tak nie zmęczyłem odpoczywaniem :mrgreen:

[ Dodano: 2006-07-24, 14:29 ]

A na spocik koniecznie filmik trzeba zgrać na kompa bo chciałem zobaczyć jak się bawiliśmy :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Kichol ty to masz glowe stary zawsze po moim polewaniu ludzie wymiekali a ty to twardy jestes :mrgreen:

Szkoda ze pojechaliscie tak wczesnie bo w niedziele tez bylo ciekawie lodki rowerki srodek jeziora :roll:

Opublikowano

Ja mam taką propozycję: ażeby wszyscy którzy mieli aparaciki zgrali zdjęcia na płytki i przywieźli na spocik potem zrobimy jedną płytę i każdy sobie wypali płytkę aaa... no i filmik koniecznie. Na spociku będę na 99%

Opublikowano
  • Autor

Zdjecia beda filmik tez tylko troszke pozniej bo kamerka z liscia dostala :???:

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia ocenzurowane wrzucone reszta dla wtajemniczonych tylko.

telefonow nie masz bylo dzwonic bysmy Cie wyprowadzili na ten krakow.

A co do zaproszenia na Krakow,Chrzanow,Zabrze to mysle ze wiesz ze zostalo przyjete :mrgreen:

Opublikowano

Wyjazd był zajefajny , dwa razy umarłem .Narazie mało pisze bo jeszcze zdycham :P

Opublikowano
  • Autor

te panowie ale mnie glowa nie boli :lol:

Opublikowano
te panowie ale mnie glowa nie boli :lol:

Po czym :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.