Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina 2019 - podziękowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
14 godzin temu, jedrekx napisał:

Było epicko! Za rok przyjeżdżamy szybciej :)

??

Opublikowano

Dzięki za kolejny super zlot. Do zobaczenia za rok!:drinks:

Opublikowano

Wielkie dzięki za udany zlot :) Pogoda była zacna, atmosfera jak zwykle też :D

Opublikowano

Kolejny udany zlot ? fajnie było spotkać starych znajomych i poznać nowych ludzi ? do zobaczenia za rok a zdjecia na dniach podlinkuje ?

Opublikowano

Ja i Ola również dziękujemy Wszystkim tym którzy dołożyli swoje 5gr do organizacji samego zlotu... oraz tym którzy z nami spędzili ten czas... szczególne brawa dla gościa który pochytał pogodę.... rewelka... sponsorzy itd. ... 

Moja pierwsza bukowina była 2012 no i teraz 2019...

 

 

 

dzięki i do zobaczenia za rok... pozdro z śląska.

 

 

20190401_181409.jpg

20190330_220201.jpg

Opublikowano

Wielkie dzięki za miłe przyjęcie i nie zapomniane chwile. Ogromne ukłony dla organizatorów.

Opublikowano

Dzięki bardzo za super zabawę i atmosferę. Pomimo, iż był to mój pierwszy zlot z pewnością nie ostatni :) Szczególne podziękowania należą się organizatorom za stworzenie znakomitej atmosfery ?

Do zobaczenia za rok ! ?

Opublikowano

Również dziękujemy bardzo Organizatorom za całą zlot jak i Wam wszystkim za doborowe towarzystwo !

Do zobaczenia za rok , a wcześniej na lokalnych Spotach jak i w stałym kontakcie poprzez forum i FB.

Pozdrowionka :hi:

Opublikowano

Ja również dziękuję za super atmosferę na zlocie pozdrawiam wszystkich pasjonatów marki . Organizatorom dziękuję za całokształt . 

P.S podsyłam link do zdjęć na Stronę Audi A4 Klub Polska - Podkarpacie 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2291056777796235&id=2045307922371123

Do zobaczenia za rok ! ?

IMG_20190401_215719.jpg

Opublikowano

Dziękuję za mega wesoły i piekny weekend, który jest tym jaki najszybciej w roku mija. Wielkie DZIĘKI dla organizatorów za grubą robotę ?️‍♀️Mam nadzieję - do zobaczenia za rok ❤️

Link do galerii moich zdjęć wrzuciłam w temacie zdjęć i filmików ze zlotów.

 

 

Opublikowano

:hi:

My też dziękujemy za jak zawsze udanego zlota. Organizacja na najwyższym poziomie i pogoda fpyte. Do zobaczenia za rok. 

 

P.s @Magdalenah...kradne ? świetne ujęcie ?

DSC02854.jpg

Opublikowano

I ja również dziękuję za mega zlot. Inne kluby mogą uczyć się od naszych organizatorów ?

To dopiero moja druga, ale z pewnością nie ostatnia Bukowina z a4-klubem ?

Opublikowano
W dniu 2.04.2019 o 15:30, Polko_V napisał:

:hi:

My też dziękujemy za jak zawsze udanego zlota. Organizacja na najwyższym poziomie i pogoda fpyte. Do zobaczenia za rok. 

 

P.s @Magdalenah...kradne ? świetne ujęcie ?

DSC02854.jpg

Na zdrowie. ?? do zobaczenia za rok 

Opublikowano

Dzięki! Było ekstra, tylko droga do domu się jakoś tak dłużyła :D See you all next year! :)

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.