Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B7 by M0zart

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

@REVO będzie :D 

Ostatni miałem niemiłą sytuacje i zderzak mam do malowania z tyłu. Ogarnę wszystko i będzie sesja :D 

Opublikowano

Piękna sztuka ?

A co się zderzakowi przytafiło? 

 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

Piękna sztuka ?

A co się zderzakowi przytafiło? 

 

Parkingowa :(

IMG_20190418_172521.jpg

Opublikowano

Ałaaa Ty się nie zmieściłeś czy ktoś? 

Opublikowano
  • Autor

Dziewczyna, zagadałem ją jak wyjeżdzała ? 

Opublikowano

Zdarza się-  pomaluje się będzie jak nowy ;)

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, lewiatan1989 napisał:

Zdarza się-  pomaluje się będzie jak nowy ;)

Taki plan :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cewki wymienione :D

Problem okazał się  jednak na 4 i 5 cylindrze.

Następne w kolejce czyszczenie dolotu i hamowanie B) 

Opublikowano
W dniu 6.04.2019 o 13:36, Adam87 napisał:

A pokażesz jakieś fotki twojej eSki :naughty:

Trochę spóźnione ale takie bardziej wypasione :D

 

_DSC1465.jpg

_DSC1466.jpg

Opublikowano

@karol1981 nawet u Ciebie fotki się znajdą:wink4: 

Opublikowano
  • Autor

@karol 1981 piękne !!! dziękuje :D ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Niestety z pewnymi rzeczami muszę się wstrzymać na razie :( 

W zeszłym roku robiłem klimę ( regeneracja sprężarki - zatarcie ) - full serwis ( chłodnica, skraplacz, czyszczenie, nabicie) - i niestety ostatnio znowu przestało działać..

Po podłączeniu komputera wyskoczył błąd czujnika G65, który wymieniłem lecz bez sukcesu, sprawdziłem szczelność układu i okazało się, że jest on dziurawy.

W poszukiwaniu usterki rozebrałem trochę samochodu :)61189023_2325053857717984_633267256775671808_n.jpg

60787439_499311590606552_5651156447241699328_n.jpg

Niestety życie okazao się brutalne i rozszczelnienie znajduje się na kompresorze....

Nie wyciągałem go z uwagi na brak nowego, na zdjęciu poniżej zaznaczyłem miejsce którędy uciekł czynnik / azot - do sprawdzenia szczelności.

61209404_2142400982544682_3319080194395865088_n.jpg

Tak więc zanim zacznę dalsze zabawy z usprawnianiem muszę doprowadzić klimę do porządku... ??

 

Opublikowano

przeważnie po zimie takie kwiatki wychodzą a klima jest niewdzięcznym przypadkiem w takich sytuacjach. Ratuj temat, składaj auto i ciesz się z użytkowania ? 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, skubiszek napisał:

przeważnie po zimie takie kwiatki wychodzą a klima jest niewdzięcznym przypadkiem w takich sytuacjach. Ratuj temat, składaj auto i ciesz się z użytkowania ? 

Niestety, mogłem poczekać  i zrobić na lato no ale cóż :( Tak to prawie podwójne koszty...

W miarę bliskim terminie planuje zakup nowej i będzie montaż ;)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wróciłem z powrotem B) 

Wybaczcie ciszę radiową ale praca pochłonęła mnie na tyle, że dopiero znowu zaczynam żyć... :( 

Podczas mojej nie obecności w samochodzie troszkę się zadziało i z tych lepszych i gorszych rzeczy... B) 

Klima jest jak była, nie ruszona. Czekam do sezonu ( zapewne po Bukowinie ruszę temat ). 

Jeden pacjent zafundował mi lakierowanie błotnika ze zderzakiem - z tych najgorszych rzeczy.... :facepalm:

69833243_2374700809468590_2139773713552244736_n.jpg

Ostatnio nawet wybrałem się na wycieczkę do Kazimierza co z kolei skończyło się pękniętą oponą....

76647933_1317898041725335_6652072165820596224_n.jpg

Ale, żeby nie było, że tylko przykre rzeczy mnie spotykają wjechało kilka modyfikacji B) 

Pierwsze to audio - brakowało mi basu w samochodzie ;)  

71682061_507916846435437_7259959992692768768_n.jpg

Głosnik to JL audio 10W0v3-4 podłączony do wzmacniacza kicx .1400 ( monoblock klasa D ). Całkiem sympatycznie gra :thumbup1:

Kolejna nowa "zabawka" to wydech full custom. Samochód nie do poznania... ( link do galerii realizatora https://www.instagram.com/p/B4kuRVllB6e/ )

Poczekam aż jeszcze trochę się wypali ( dopiero 500km zrobione ) i wstawię film ;)

Trzeci i ostatni jak do tej pory delikatny modzik w postaci sportowej wkładki powietrza od Pipiercross - gąbka.

Z wydechem + wkładką wrażenie jakby lepiej jechał - do końca roku wstawię wykres z drugiej hamowni, zobaczymy co pokaże :D 

 

Pozdrawiam !

 

Opublikowano

Dzięki za update Artur ?

Rzeczywiście sporo się przy aucie ostatnio dzieje na szczęście dużo na plus ?

Audio odsłuchane jednak co marka to marka. 

JL robi wrażenie, niziutko schodzi ?

Btw. Pogadaj z Adasiem pod koniec tygodnia zamierza wygłuszać swoją B6.

Odnoście wydechu już zrobił duuuuże wrażenie na spocie Audi klub Warszawa.

Niesamowicie rasowo chodzi. Teraz dopiero czuć power V8 !

Milltec to przy tym seria.

Gratulacje pracy i serca włożonego w autko,

Pozdrawiam ?

 

 

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak pech to pech... tym razem mocniej oberwałem.. strona ta sama...

67946671-E258-4253-A037-1F335B7B9FE7.jpegFECA2E1D-DF8E-44C5-8F81-233C6A23DE70.jpeg

Opublikowano

Hey,

Na szczęście nic poważnego się nie stało.

To tylko zewnętrzne elementy.

Ważne, że sprawca ustalony.

Naprawi się będzie jak nówka ??

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kolejna przerwa kolejne zmiany ? 

Po ostatnich przygodach przyszedł czas na małe zmiany ?

Modyfikacje głównie wizualne ?

DBE9735B-0AA8-493B-AD01-D3485B22232B.jpegA8ED4A78-0192-4D04-8F05-F418D805AB42.jpeg9E4DFA7A-C8C0-4790-A3C1-1CDEFD8507FE.jpegD1EF3E54-E84A-418E-BECD-3A9ABF7EFE63.jpeg
 

Spis modyfikacji :

- Zmiana zderzaka s-line na custom

- grill bez znaczka

- felgi 19x9,5” MotecUltralight

- Opony P Zero 235/45/19

- czarne środki w lampach

- podświetlenie soczewki rgb

- usunięcie chromów / znaczków chromowanych - zastąpione czarnymi

- czarne relingi 

- czarne końcówki wydechu

- czarny dach

- czarny dyfuzor

- czarna dokładka do dyfuzora

- „clean look” w bagażniku - audio na podwójnej podłodzę

- lampy tylne / kierunki w czerń

- usunięcie z kloszy pomarańczowych plastików

- montaż bt pod rnse

- czarne listwy sline na drzwiach

- dołożenie kondensatora pod wzmacniacz kicx 1.400

- wloty w nadkolach przednich ( a’la b5 ) 

 

Enyoj ! ?

Opublikowano

Ładnie poleciałeś z tematem, fajnie że coś się dzieje jak dla mnie brakuje znaczka na grillu, zderzak kwestia gustu, akurat tu wolałem ori, szkoda też że nie zostawiłeś ori końcówek wydechu, a resztę custom było by naprawdę dobrze. Ale ważne że Tobie się auto podoba, działaj dalej, a i daj go trochę niżej ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.