Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B7 by M0zart

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.03.2020 o 18:34, afroo. napisał:

Siema. Szukam informacji na temat ori rozpórki montowanej za ścianą grodziową. Posiadasz u siebie takie cudo?

Sprawdziłem, posiadam.

Wyglądaj jak płaskownik i jest przed aku patrząc na wprost samochodu.

 

Na dniach mogę mieć fotki

Opublikowano

Dzięki ale temat już rozeznany. Interesowało mnie mocowanie tej rozpórki i już ustalone, że mocowania są spawane do grodzi. :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witajcie ponownie po kolejnej przerwie :papa:

Czas leci a ja dalej małymi krokami coś tam dłubie..

Jak wcześniej obiecałem tak zrobiłem czyli większy hamulec przód z porsche :dance:

Trochę roboty przy tym było bo wyszły pewne „kwiatki”..

Koniec końców udało się złożyć a eSa poza nowymi hamulcami dostała nowy przegub, piaste, wahacz dolny i wszystkie osłony przegubów.

A więc tak :

- zaciski z18 z porsche 6- tłoków

- tarcze Rotinger GT ( graphit line ) 350mm

- klocki ceramiczne TRW

Poprawa hamowania zauważalna, polecam :thumbup1:

 

Dodatkowo poczyniłem kroki w celu przygotowania miejsca pod cold air intake.

Jest miejsce i jest sens, jak dobrze pójdzie to niebawem uda mi się wam to pokazać.

 

Tymczasem wstawiam zdjęcia z montażu hebli.D09C46AC-4FB0-414D-A2FC-CF0D24A55EFF.png

 

Pozdrawiam !!

Opublikowano

No ładnie się prezentują te zaciski z Porsche :evil2:

Opublikowano

Zrobiłeś tą rzeźbę z tarczą z MLa czy jakiś własny patent na montaż Z18?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.10.2020 o 09:32, wojtek_lbn napisał:

Zrobiłeś tą rzeźbę z tarczą z MLa czy jakiś własny patent na montaż Z18?

Powiedzmy, że własny.

 

Tarcza MLa jest 345mm. Tutaj jest 350mm

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.09.2020 o 17:15, Michu1996 napisał:

No ładnie się prezentują te zaciski z Porsche :evil2:

Gdyby nie dystanse na przodzie to by felga nie weszła ??

Opublikowano
W dniu ‎03‎.‎10‎.‎2020 o 19:54, M0ZART napisał:

Powiedzmy, że własny.

 

Tarcza MLa jest 345mm. Tutaj jest 350mm

No a ta 350mm z czego jest? Z innego ML`a przecież:wink:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.10.2020 o 21:27, Wandej napisał:

No a ta 350mm z czego jest? Z innego ML`a przecież:wink:

Z CLA 45 AMG

Opublikowano
W dniu 13.10.2020 o 04:54, M0ZART napisał:

Z CLA 45 AMG

Czyli w zasadzie niewielka różnica, średnica 350 zamiast 345mm, ale grubość dalej 32, a zacisk pod tarcze 34mm jak dobrze pamiętam ;) zastanawiałem się nad taką rzeźbą, ale chyba jednak zostanę przy odnowionym seryjnym zacisku na dobrym klocku.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.10.2020 o 22:14, wojtek_lbn napisał:

Czyli w zasadzie niewielka różnica, średnica 350 zamiast 345mm, ale grubość dalej 32, a zacisk pod tarcze 34mm jak dobrze pamiętam ;) zastanawiałem się nad taką rzeźbą, ale chyba jednak zostanę przy odnowionym seryjnym zacisku na dobrym klocku.

Z tego co pamiętam to na tarcze 345mm zakładasz klocki z17 ( mniejsze ). Tutaj są z18 więc cała powierzchnia jest wykorzystywana

Opublikowano
  • Autor

No i stało się,

Drugie hamowanie ( zdecydowanie lepsze niż pierwsze ) ale to jeszcze nie jest to co mnie zadowoli.

Podczas 5 pomiaru przepływomierz powiedział "papa" więc będzie powtórka ( o ile wcześniej się nie sprzeda..) - czekam obecnie na uznanie reklamacji.

 

Poniżej wykres :

S4 B7 porównanie.png

 

338,8 / 413 - Otwarta przepustnica wydechu
332,4 / 402 - Zamknięta przepustnica wydechu

 

Do zobaczenia wkrótce :thumbup1:

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Po nierównej walce z przepływomierzem i innymi przeszkodami wracam z nowościami ?

 

Podczas oczekiwania na reklamacje przepływomierza ( uznana ) wpadłem na pomysł przebudowy układu dolotowego ( wszystko prawie skończone, zostało tylko zamontować inną przepustnicę ).

Po założeniu przepustnicy jadę na hamownie w celu porównania - osobiste wrażenie : lepiej jedzie z dołu.

Do oceny pozostawiam wam ?

D3A47BB4-DA1D-4856-BDDF-C50BC68E0D39.jpegD1D94870-D4D5-4658-BD1C-EF2D7653AD3F.jpegC57E672C-3B28-4D49-9A22-D5B4CA8DA0D7.jpeg

 

 

Do zobaczenia niebawem ??

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Siemano !

Czas leci a z nim wpadają nowe pomysły...

Przy okazji wymiany grania wpadło wyciszenie całej podłogi z bagażnikiem, drzwi, oraz słupki środkowe :thumbup1:

IMG_4716.thumb.JPG.64d0cb4daf5d688d3154f4bff8ea8f6b.JPGIMG_4747.thumb.JPEG.9c3dc1e7c5c55405298552d745d383a1.JPEGIMG_4748.thumb.JPEG.fd27faf022f9c7a2be6b007a0f2e0047.JPEG

IMG_4734.thumb.JPEG.c05685f3f766d47e9d4923ed92432836.JPEG

 

Granie fajne, na wtorkowym spocie ludziom się podobało ( zwłaszcza masaż :decayed: ).

Setup:

Mata Bitmat na karoserie
Pianka na elementy plastikowe Bitmat 6mm
Przewód zasilania do audio Hollywood 50mm2
Zasilanie wzmacniacza Edge od głośników średnie / wysokie 21mm2
Zasilanie wzmacniacza od skrzyni ( wzmak Kicx ) + Kondensator 2F ( idealnie pasuje w skrzynkę po ori subie ) 21mm2 

Radio ori RNS-E ( nie led )

Przy okazji wleciały też nowe pasy :D

 

Opublikowano

Oszalał :D , teraz to już w ogóle tej V8 nie będziesz słyszał :decayed: , dobra robota :thumbup1:  Ile tej maty poszło na całe auto ?

Pasy bardzo fajne :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

@K4rol81

3,5 rolki. Nie pamiętam ile jest na rolce bo zajęło mi to szmat czasu :nuda:

Zacząłem tydzień po bukowinie :wallbash:

Co do silnika i wydechu. Dalej można ze środka delektować się brzmieniem :dance2:

Opublikowano

Cieszy oko auto doprowadzone do takiego stanu:thumbup1: V8 będzie dalej frajdę dawać:kox:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.05.2022 o 03:13, Wandej napisał:

Cieszy oko auto doprowadzone do takiego stanu:thumbup1: V8 będzie dalej frajdę dawać:kox:

Są w planach pewne zmiany ale o tym niedługo :wink:

Póki co ??

Opublikowano

A ja wiem ,a ja wiem :D:decayed: 

Opublikowano

I ja :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.