Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Słabo przyspiesza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem tu nowy wjec prosze o wyrozumialosc :) a wiec kupilem 3 tygodnie temu audi a4 1.8 turbo 150 km z 1995 roku i autko jak na swoja moc jest bardzo mulaste to znaczy niema wogole przyspieszenia z turbiny ktora na 100 % dziala aha i niemoge go rozbujac do 6 tys co to moze byc ?? z gory dzieki za pomoc

Opublikowano

poszukaj na forym ten watek byl nie raz. A tak na marginesie mam ten sam problem

Opublikowano

przepływomierz może u mnie było to samo wymienilem i gitara

Opublikowano
  • Autor

szukałem i dzisaj wyczyszcze przeplywomierz jak nie pomoze to podjade pod vaga niech podłacza moze zawor n75 a nieorientujecie sie ile kosztuje podlaczenie i sprawdzenie bledow vagiem ??

Opublikowano

szukałem i dzisaj wyczyszcze przeplywomierz jak nie pomoze to podjade pod vaga niech podłacza moze zawor n75 a nieorientujecie sie ile kosztuje podlaczenie i sprawdzenie bledow vagiem ??

podjedz na spota w swoim miescie, na pewno ktos Ci zvaguje..

Opublikowano

50-100 zł to chyba razem z kablem ?

pozdr

Opublikowano

50-100 zł to chyba razem z kablem ?

pozdr

:polew:

Tak powaznie to naprawde tyle kasuja za podlaczenie komputera i "wykrycie" usterki ( czytaj - wyswietlenie bledow ). Pozniej mowia " Ale Panie, ja tylko diagnozuje, blad moze powodowac *tutaj wstawiamy dluga liste, niekoniecznie zwiazana z usterka* - musisz Pan jechac do mechaniora!"

Jedz kolego na spocika, poznasz ludzi i za friko diagnostyke bedziesz mial ;)

Opublikowano
  • Autor

zdjagnozowali mi u sasiada za free :D okazalo sie ze to przeplywomierz ... ktorego koszt jest obledny 500 zl .. za podrobe a orginał 1000 zl ( tak mi powiedzieli w sklepie bo sprawdzali) ja wyrwalem za 250 ale zobaczymy co z tego bedzie i ciekawe czy audi odzyska swoja moc ?

Opublikowano

zdjagnozowali mi u sasiada za free :D okazalo sie ze to przeplywomierz ... ktorego koszt jest obledny 500 zl .. za podrobe a orginał 1000 zl ( tak mi powiedzieli w sklepie bo sprawdzali) ja wyrwalem za 250 ale zobaczymy co z tego bedzie i ciekawe czy audi odzyska swoja moc ?

:mysli: nie zadrogo troche? :mysli:

jak był do wymiany tylko przepływomierz i to on mulił auto to napewno odzyska moc i bedzie gitara :decayed:

Opublikowano

jak przepływke to tylko ori

Opublikowano
  • Autor

no przynajmniej vag nic innego niepokazal a ciekawe ile przeplywka ori kosztuje ?

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item555322576_audi_a3_a4_a6_passat_97r_1_8_turbo_przeplywomierz.html

http://www.allegro.pl/item559763703_audi_a3_a4_a6_passat_b5_1_8_turbo_przeplywomierz.html

Nowy nie wiem ile kosztuje w ASO ale moze byc dosc drogi. W kazdym badz razie nie kupuj nowych zamiennikow, lepiej kupic uzywany, sprawny a originalny, badz originalny nowy jesli twoje budzety na to pozwola

Opublikowano
  • Autor

własnie kupilem uzywany orginalny z anglika ciekaw kurde az sie boje jezeli to niebedzie to narazie odlaczylem go wogole jak wdepne do konca gaz to szarpie i sie muli heh ale sie przemecze do piatku :)

Opublikowano

jak go odłączyłeś to nie ma żadnej różnicy w mocy?

Opublikowano

jak odłączysz wtyczke od przepływki to nie odpalisz auta

Opublikowano

jak odłączysz wtyczke od przepływki to nie odpalisz auta

Dlaczego niby???

Przecież wszelkie dodatkowe podzespoły typu przepływka,sonda są od podawania dokładnych wartości dla komputera zaś bez nich auto jeździ o ile można to tak nazwać :wink4:

Opublikowano

jak odłączysz wtyczke od przepływki to nie odpalisz auta

Dlaczego niby???

Przecież wszelkie dodatkowe podzespoły typu przepływka,sonda są od podawania dokładnych wartości dla komputera zaś bez nich auto jeździ o ile można to tak nazwać :wink4:

otóż to :wink4:
Opublikowano
  • Autor

jak odłaczylem wtyczke to auto jedzie niby lepiej ale tylko do 4 tys obrotow a jak wdepne gaz do konca to muli i przerywa i duzo wjecej pali caly czas komuter pokazuje 24L + . jutro powinienem miec przeplywke wjec napisze czy jest poprawa czy nie

Opublikowano

ja jak odpialem wtyczke od góry to nie moglem odpalic, może to nie ta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.