Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki 25W 25RJ z radiatorem...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czyli 25w 22ohm będzie się grzał bardzo bo tez myślałem podpiąć zwykly radiator nie te zestawy gotowe

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

U mnie led do dziennych z motohid :-) 173181220.jpg

w B6 też można coś takiego zrobić ? Ekstra to wygląda ;)

ja u siebie na razie w postojówki zamówiłem takie cudo https://pl.aliexpress.com/item/4pcs-T10-3d-LED-W5W-2825-White-Lights-Car-Side-direction-indicator-License-plate-light-Door/32602836638.html?spm=2114.13010608.0.107.vZJej6

i teraz myśle co by tu zrobić z dziennymi.

Opublikowano

w B6 też można coś takiego zrobić ? Ekstra to wygląda

ja u siebie na razie w postojówki zamówiłem takie cudo 4 sztuk T10 W5W LED 3d BiaĹe ĹwiatĹa kierunkowskazu Samochodów Side oĹwietlenia tabliczki znamionowej Drzwi Mapa Dome Podwieszony Ĺťarówki Lampy DC 12 V w

i teraz myśle co by tu zrobić z dziennymi

jeżeli masz kontrolę żarówek to to cudo możesz wyrzucić

Możesz ledy założyć jako dzienne tylko wówczas nie będziesz miał świateł drogowych :wink:

Aby mieć taki sam efekt w B6 musisz mieć bixy+mce z b7 inaczej jest dużo modzenia

Opublikowano

w B6 też można coś takiego zrobić ? Ekstra to wygląda

ja u siebie na razie w postojówki zamówiłem takie cudo 4 sztuk T10 W5W LED 3d BiaĹe ĹwiatĹa kierunkowskazu Samochodów Side oĹwietlenia tabliczki znamionowej Drzwi Mapa Dome Podwieszony Ĺťarówki Lampy DC 12 V w

i teraz myśle co by tu zrobić z dziennymi

jeżeli masz kontrolę żarówek to to cudo możesz wyrzucić

Możesz ledy założyć jako dzienne tylko wówczas nie będziesz miał świateł drogowych :wink:

Aby mieć taki sam efekt w B6 musisz mieć bixy+mce z b7 inaczej jest dużo modzenia

nie mam kontroli żarówek, fisa dokładałem sam ale nie wywala błędów z żarówek.

odpuszczam w takim razie temat instalowania tego u siebie :(

Opublikowano

http://allegro.pl/najmocniejsza-postojowka-led-w5w-5w-cree-jakosc-i5818185242.html

Używał ktoś ich?

Trzeba coś jeszcze robić? Jakieś dodatki, żeby się nie przegrzewały? Czy wystarczy zamontować i się cieszyć? :D

Zaznaczam, że mam zwykłe lampy z soczewką.

Opublikowano

http://allegro.pl/najmocniejsza-postojowka-led-w5w-5w-cree-jakosc-i5818185242.html

Używał ktoś ich?

Trzeba coś jeszcze robić? Jakieś dodatki, żeby się nie przegrzewały? Czy wystarczy zamontować i się cieszyć? :D

Zaznaczam, że mam zwykłe lampy z soczewką.

moim zdaniem nie ma canbusa, przez to będzie wywalać błąd żarówki, ale niech to ktoś potwierdzi.

Opublikowano

Mi nie wywala błędu. Więc jak? Wystarczy założyć i się cieszyć nimi? :)


Mam mały problem.

Po wymianie postojówek na LEDowe, nagle nie mam żadnych innych świateł z przodu, jedynie postojówki świecą.

Bezpieczniki sprawdzone.

Ma ktoś jakiś pomysł co może się stało?

Opublikowano

Witam , ma pytanie jakie jest wasze zdanie na temat poniższego zestawu

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/AUDI-A4-B7-Zestaw-PREMIUM-Swiatla-LED-DRL-P21W-COB/2030

AUDI A4 B7 - ZESTAW PREMIUM ŚWIATŁA LED DRL P21W COB

prośba o poradę i opinie o produkcie

pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie tak to wygląda:

W lampie prawej zamontowane:

H7 OSRAM Night Breaker Unlimited +110%
Zwykła żarówka postojowa

W lampie lewejzamontowane:

H7 OSRAM Night Breaker Unlimited +110% - 66,99 zł kpl.
LED W5W Cree 5W Can Bus - 17,98 zł szt.

7ujdlomz.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja co założę ledy to zaraz się pala - mrugaja

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Witam.

Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj.

Panowie (i Panie, Jeżeli takie są :) ), Mam u siebie w aucie zamontowane żarówki LED w postojówkach, w przeciwmgłowych oraz na podświetleniu tablicy rejestracyjnej z tyłu. Po przekręceniu na zapłon mrugają przez chwile wszystkie te LED'owe żarówki :wallbash: . Zaznaczę od razu że kupiłem tak samochód a efekt bardzo mi się podoba gdy się świecą bo ładnie zlewają się z xenonami i dlatego chciałbym je zostawić.

Co powinienem zastosować aby ten problem zniknął? Czytałem kilka stron w tym wątku i każdy ma indywidualne propozycje. Nie jestem jakimś fachowcem, nie znam się na tym dlatego prosiłbym o jakieś podpowiedzi, adresy do akcesoriów jakie powinienem kupić. Autko mam niecały rok czasu. Żarówek w ogóle nie wymieniałem. Święcą się do dzisiaj. Tylko właśnie to mruganie przy zapłonie... :facepalm:

Z góry dzięki za jakiekolwiek sugestie. Pozdrawiam serdecznie.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie patrząc na ceny w naszych rodzimych sklepach mam ochotę zrobić test jakiegoś zestawu od mjafrendów. Zastanawia mnie taki zestaw:

Kasownik:

https://www.aliexpress.com/item/2x-T10-S25-T20-1156-BA15S-1157-7440-7443-3156-3157-LED-Decoder-Car-LED-Turn/32807964810.html?spm=2114.search0104.3.160.2a9544771MspYw&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10152_10151_10065_10344_10068_10342_10343_10340_10341_10696_10084_10083_10618_10304_10307_10301_5711220_10313_10059_10534_100031_10103_10624_10623_443_10622_10621_10620,searchweb201603_37,ppcSwitch_7&algo_expid=97ff4e8a-5d55-4e34-ae6b-f85ba091ad4b-25&algo_pvid=97ff4e8a-5d55-4e34-ae6b-f85ba091ad4b&transAbTest=ae803_4&priceBeautifyAB=0

LED w DRL:

https://www.aliexpress.com/item/1156-BA15S-64SMD-2835-LED-Light-Canbus-Turn-Signal-Backup-Reverse-P21W-7506/32818145223.html?spm=2114.search0104.3.8.53495e78bNQchI&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10152_10151_10065_10344_10068_10342_10343_10340_10341_10696_10084_10083_10618_10304_10307_10301_5711220_10313_10059_10534_100031_10103_10624_10623_443_10622_10621_10620,searchweb201603_37,ppcSwitch_7&algo_expid=f587dd85-2976-47fb-8687-ff6376688fb6-4&algo_pvid=f587dd85-2976-47fb-8687-ff6376688fb6&transAbTest=ae803_4&priceBeautifyAB=0

 

Kasownik i Led pierwszy z brzegu. Próbował ktoś takich zestawień? Co myślicie? Koszty to około 40 zł za dwa kasowniki i 15 zł za 2 LED. Jak pyknie to stówka w kieszeni :)

 

Czytając posty o grzejących się rezystorach zastanawiam się jak działa ten kasownik. Zakładam, że to nic innego jak rezystor z radiatorem schowany w plastikowej puszce. Plus jest taki że jak ma coś stopić to stopi nam obudowę kasownika a nie element lampy :)

 

Inna sprawa, jak co bardziej dociekliwi zauważyli że majfrend sprzedaje kasowniki do innych oprawek. Można by się pokusić o sprawdzenie halogenów, oświetlenia rejestracji i LEDów w światła wsteczne.

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dostałem foto dedykowanych kasowników do B7 motohid. Patrzcie co siedzi w środku:

26220007_771596403033497_4313006763004450265_n.jpg

Wygląda na to że to rezystor w jakiejś obudowie - ceramicznej?

 

Wcale to takie dobre nie jest, stopiło się jak widać po wsadzeniu do środka lampy.

Edytowane przez Damianq

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Postojówki ledowe z aliexpress z canbusem bez zbędnych rezystorów.

 

PicsArt_04-10-06.56.12.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Możesz zapodać link?

Opublikowano

Moje też są bez jakichś tam kasowników i od dawna świecą.

A jakie ?

Poczytajcie moje posty w tym temacie.

Opublikowano

Zamówione postojówki jak kolega @hejneken. Sprawdzimy :)

 

Pytanie o rezystory do DRL do kogoś kto zna się na elektronice.  Jak te wartości W i Ohm mają się do grzania i za co one odpowiadaja? Który będzie grzał się bardziej 25W 8 Ohm czy 25 Ohm a może jakoś 50W?

Edytowane przez Damianq

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Siemanko,

Planuje w końcu się wziąć za żarówki do DRL. Chodzi mi o fajny efekt, białe ledowe światło gdyż mam bixena, wiadomo.

Znalazłem dwie aukcje gdzie te DRL wydają się dosyć sensowne i są z CANBUSEM, na czym mi zależy, gdyż chce uniknąć rezystorów i innych przeróbek.

Czy ktoś może z poniższych żarówek ma zamontowane w AUDI i może podzielić się opinią na ten temat?

https://allegro.pl/oferta/zarowki-led-p21-5w-dzienne-premium-canbus-mega-moc-7570561560

Firma Einparts - nie ukrywam, że brałem od nich podświetlenie ledowe tablicy rej i jak na razie jestem mega zadowolony, latam na tym już 3 miesiące i na razie cisza, a świecić, święcą bardzo ładnie! (polecam)

https://allegro.pl/oferta/p21w-led-ba15s-10-30v-canbus-r5w-r10w-1300lm-mocna-7394602141

Tutaj wyglądem bardzo zbliżona do 1 linku i widze, że ludzie dosyć często je kupowali bo trochę już się ich sprzedało, wiec mam nadzieje, że to ktoś od nas z forum? :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.