Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o wymianę to sprawa wyglada tak: głośniki banga pasują p&p w miejsce głośników ASS. Przy montażu głośnika trzeba go wsadzać w miejsce po starym bardziej pionowo pod odpowiednim kątem i mieści się bez problemu.

Podłaczenie można zrobić na dwa sposoby:

1. Albo tnienym stare wtyczki i lutujemy przewody z nową wtyczką - do banga są inne wtyczki. 

2. Albo stosujemy przejściówkę (adapter) z ori wtyczki ASS na wtyczkę do banga.

Ja zastosowałem wariant nr 2. 

Do tej operacji potrzebne są wtyczki z takimi numerami: 4E0972575 (gniazdo do małej wtyczki ass) i 1H0972702A (wtyk do banga). 

I pp tej operacji wszystko składamy i ma grać ?

Screenshot_20200325-083257_Allegro.jpg

Screenshot_20200325-083820_Gallery.jpg

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście, że kupując w aso są same wtyczki, a PINy za miliony minet do dokupienia również w aso.

Proponuję Ci szukać gotowych wtyczek na aledrogo, ewentualnie jak znajdziesz głośniki to pytaj o wtyczki do nich.

Opublikowano
  • Autor

Klucz grzechotka i do tego bit z odpowiednim torxem.

Nic więcej nie potrzeba. Odkręcasz śrubki łapiesz w palce albo możesz sobie przykleić kawałki taśmy i wyciagasz. 

Nic więcej.

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, rafalpe napisał:

dzięki, jutro próbuję dalej

Taki zestaw i do dzieła ?

20200331_201540.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przy okazji wiosny troche trzeba było odświeżyć furmankę, zmienić butki na letnie i jakieś woskowanie ?

I przy okazji jakis gadżecik wpadł ?

Póki co foty w mało bajkowej scenerii ?

20200411_203417.jpg

20200411_202656.jpg

20200411_202544.jpg

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

No i w końcu wpadł kolejny mod - AHA :banan::dance:

@AndyN dzięki za pomoc :hi:

20200912_185147.jpg

20200912_185153.jpg

Opublikowano

Mega przydatny gadżet. Jak kupowałem auto namówił mnie na to sprzedawca bo osobiście uważałem to za zbędną opcję. Dopłata była niewielka więc dołożyłem tak trochę na sztukę a teraz mega się cieszę bo cały czas z tego korzystam.

Opublikowano
  • Autor

To prawda, że wygodny bajer zwłaszcza przy automacie :thumbup1:

Jak się okazało nie jest też jakiś mega skomplikowany, choć trzeba piświęcić trochę czasu, ale efekt pracy wynagradza :dance:

Opublikowano
W dniu 13.09.2020 o 17:23, tomi790 napisał:

No i w końcu wpadł kolejny mod - AHA :banan::dance:

@AndyN dzięki za pomoc :hi:

20200912_185147.jpg

20200912_185153.jpg

Zmieniałeś pompę może? Jaki masz numer sterownika i kodowanie w ABS?

Opublikowano
  • Autor

Nic nie zmieniałem. 

Mam oznaczenie 1AT. Reszta jak na foto. Na ostatnim foto pierwotne kodowanie (przed oznaczeniem AHA w długim kodowaniu).

20200812_160548.jpg

20200812_160240.jpg

20200812_160255.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Parę tygodni temu wymieniony olej w tylnym napedzie OEM Audi G052145S2

Wpadł dodatkowy filtr powietrza pod maskę 

I małe odświeżenie z zewnatrz :decayed:

Screenshot_20200923-113742_Allegro.jpg

20200725_133212.jpg

20200922_133606.jpg

20200922_133810.jpg

20200922_133303.jpg

Opublikowano

Hej, ile kosztował Cię program u Rogala? Jakie parametry miałeś seryjnie? 

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, luka_rm napisał:

Hej, ile kosztował Cię program u Rogala? Jakie parametry miałeś seryjnie? 

 

20181209_141506.jpg

Opublikowano

Fura kozak :thumbup1:

Jak Ci się sprawują te ledy w kierunkach przednich? Nie sypie błędami? Podrzucisz jakiś link do nich?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, mlodyQ napisał:

Fura kozak :thumbup1:

Jak Ci się sprawują te ledy w kierunkach przednich? Nie sypie błędami? Podrzucisz jakiś link do nich?

Dzięki, fajnie że się podoba :hi:

Ledy w kierunkach sprawują się bez problemów od ponad roku. Zero błędów.

63,07 zł 17%OFF | Bursztynowe wolne od błędów PWY24W PW24W żarówki LED dla Audi A3 A4 A5 Q3 VW MK7 Golf CC przednie kierunkowskazy, dla BMW F30 3 seria DRL

Tutaj masz link z ali gdzie kupowałem swoje :thumbup1:

Opublikowano
7 godzin temu, tomi790 napisał:

 

20181209_141506.jpg

Oj widzę że fabryka już gratisów w mocy nie daje? W b6 miałem 24KM gratis,też robiłem u Rogala, mam teraz ten sam silnik co Ty i z ciekawi mnie ile teraz bierze za program? Napisz proszę na priv.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Coś tam się działa przy B8 :wink:

Wpadł nowy schowek ze zmieniarką CD oraz AirBagOff oraz AMI (do wyrezania otwór montażowy) Jeśli ktoś ma ori to prośba o podesłanie wymiarów ori otworu montażowego pod AMI :hi:

I z gadżetów - moduł zamykania klapy z pilota :dance:

@kaju dobra robota :hi::thumbup1:

20201015_164516.jpg

20201016_115821.jpg

Opublikowano

Widać wszystko robione ze smakiem....ładna sztuka,powodzenia w dalszym doskonaleniu :thumbup1:

Zazdroszczę el.klapy  a miałem siłowniki ze sprężynami z all...ro i nie mówię podnosiły same klapę,ale były tak mocne że spasowanie klapy się nie zgadzało z dachem i tylnymi lampami.Wyglądało jakby klapa była źle ustawiona. 

Założyłem te co miałem wcześniej  OEM i problem znikł, wszystko pasuje jak trzeba. Dalej trzeba klapę hop w górę i hop a dół.....ręcznie :decayed:

U Ciebie fajnie widać jak to pracuje, kierunki z przodu też mam ledy i bez zastrzeżeń....są ok.

Opublikowano

Fajna sztuka, chętnie się przy takich pracuje :) a co do roboty - polecam się na przyszłość!! Miło było poznać w końcu osobiści :good:

Opublikowano

Świetne auto i mody naprawde ze smakiem:hi:mógłbyś mi opisać zmiane lusterka na HBA? Bo myślę o tym modzie teraz ,a widze po pierwszej stronie ,ze juz wykonales ten zadanie. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.