Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Gotowy zestaw sprzęgła z jednomasem


skalarx

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem aukcję na której gość oferuje nowy zestaw sprzęgła do A4 z jednomasem :naughty: zamiast dwumasa:

http://moto.allegro.pl/item567750739_kolo_dwumasowe_sprzeglo_passat_audi_a4_a6_tdi.html

Pytanie tylko czy brać Valeo czy Sachs lepszy. Poza tym, dziwinie wygląda ten docisk - jak od jakiejś nowszej furki :mysli: Podejdzie do B5? (zresztą sądząc po komentarzach tego "Typa" to może nie ryzykować :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się dzieje z Twoim sprzęgłem :naughty: Ja bym z Allegro nie ryzykował. Wolał bym zapłacić troche drożej i mieć pewne że to jest to co powinno i na dodatek mniejsze prawdopodobieństwo trafienia na podrube :decayed: No chyba że różnica w cenie jest spora to czasami ryzyko może się opłacić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z uslug tego kolesia korzystalem i bylo wszystko ok.czesci sie zgadzaly ATE POWER DISC plus kloski ATE-sprawuje sie to dobrze ,tyle z mojej strony co do sprzegla to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedcie mi w jakim celu wymieniaja kolo dwumasowe na jednomasowe??

Dlaczego chcesz zmienic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedcie mi w jakim celu wymieniaja kolo dwumasowe na jednomasowe??

Dlaczego chcesz zmienic??

:decayed: Przy moim momencie obrotowym dwumas szybko klęka :thumbdown: (a chce mieć jeeszcze więcej :gwizdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma golfa 110++ na jednomasie i bardzo ładnie chodzi , nie czułem różnicy ,dwumas a jednomas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytajcie sie kolegi Mekto o cene i róznice miedzy jednomasem a dwumasem, niedawno wymienił i zachwala :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytajcie sie kolegi Mekto o cene i róznice miedzy jednomasem a dwumasem, niedawno wymienił i zachwala :good:

W zasadzie Ci co modzą zachwalają to :polew:. Pytałem gościa o samo koło i napisał, że jest sprzedawane tylko w takich właśnie zestawach valeo. Ja bym wszedł w takie koło ale docisk i tarczę wolałbym jednak sachsa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie sprzęgło do sprzedania ten właśnie komplet używany góra trzy miesiące(kupowany u tego gościa), info na pw. I powiem tyle że bardzo dobre sprzęgło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie sprzęgło do sprzedania ten właśnie komplet używany góra trzy miesiące(kupowany u tego gościa), info na pw. I powiem tyle że bardzo dobre sprzęgło

a dlaczego sprzedajesz :gwizdanie: skoro taki dobry :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik mam do remontu a się nie opłaca dlatego będzie sprzedawany na części, będzie AVF i skrzynia 6 [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 19:09_________________________________________________a i jeszcze chciałem dodać ten docisk na zdjęciu jest inny niż w rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik mam do remontu a się nie opłaca dlatego będzie sprzedawany na części, będzie AVF i skrzynia 6 [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 19:09_________________________________________________a i jeszcze chciałem dodać ten docisk na zdjęciu jest inny niż w rzeczywistości

mógłbyś wrzucić jakieś fotki tego wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest na wozie, jeszcze... :hi: [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 20:56_________________________________________________dokładnie wygląda tak jak na tych zdjęciach

556209066

556209066_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest na wozie, jeszcze... :hi: [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 20:56_________________________________________________dokładnie wygląda tak jak na tych zdjęciach

ja mam rok 2000, może nie podejść :mysli: A jak ze śrubami do mocowania jednomasa? podobno dwumas miała dłuższe i trzeba je skrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem wszystko w zestawie, od dwumasa są dłuższe, i myślę że powinno podejść to sprzęgło na 99%[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 21:54_________________________________________________tu w opisie aukcji piszę że pasuje :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/item556209066_sprzeglo_kolo_zamachowe_valeo_vw_audi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazję jeździć na moim oryginale i na jednomasie zamieniku w aucie kolegi (AFN 110 KM B5). Powiem tak: mój zużyty dwumas (300 k km) telepie sporadzycznie budą, no chyba, że ma zły dzięń i telepie non-stop. U kolegi o niebo lepiej. Sprzęgło bierze jak w nowym aucie i nic nie czuć, że jednomas. Więc ja przy zmienie wybieram jednomas i za resztę kasy wycieczkę dla rodziny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

author=skalarx

Pytanie tylko czy brać Valeo czy Sachs lepszy.

ja testowałem u siebie sprzęgło LUK , niestety ,tarcze zmieliło na trasie daleko od domu :gwizdanie:, teraz latam na komplecie Sachs i jest ok. no i ścigne się czasem na 1/4 mili, nie do zajechania sprzęgiełko, 380NM to żaden problem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja testowałem u siebie sprzęgło LUK , niestety ,tarcze zmieliło na trasie daleko od domu :gwizdanie:, teraz latam na komplecie Sachs i jest ok. no i ścigne się czasem na 1/4 mili, nie do zajechania sprzęgiełko, 380NM to żaden problem :naughty:

Tomigsi jaki numer jednomasa zastosowałeś u siebie? Ciekawe czy taki sam jak do AFNa podejdzie do AVG :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomigsi jaki numer jednomasa zastosowałeś u siebie? Ciekawe czy taki sam jak do AFNa podejdzie do AVG :mysli:

nie mam pojęcia jaki numer, ja operuję symbolami , jednomas z silnika 1Z lub AHU, ja dałem używany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...