Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 AVANT > COMPETITION + > 20' Pompei RS6 > 3G+ Sim > LY9B


07_yeti

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.07.2019 o 20:49, 07_yeti napisał:

No i już po korekcie + ceramika :D

14ef92b7-7142-4ca4-8cd7-a296131bec4d.jpg

IMG_1617.jpg

7f6654d5-fc5d-4560-ac5a-b2834270e428.jpg

IMG_4047.jpg

IMG_1679.jpg

 

 

Patarda :slina::kox: szkoda że się nie udało złapać na mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne że fury tak rzucającej się w oczy jeszcze nie przyłapałem w mieście :kwasny:

JEST MEGA !!! :git:

Kiedy spot :naughty:

Edytowane przez martinger416
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2019 o 14:11, martinger416 napisał:

To dziwne że fury tak rzucającej się w oczy jeszcze nie przyłapałem w mieście :kwasny:

JEST MEGA !!! :git:

Kiedy spot :naughty:

Hehe, niewiem jak to się stało ?

Dzięki dzięki, No możemy się spiknac kiedyś najlepiej chyba w sobotę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHejo ? niedawno przyciemniałem reflektory folia oracala...

856D2783-446D-4A8A-BED9-B1281BA6F7BF.jpeg 

0341DBEE-543C-4AEF-9D0E-166201ED1971.jpeg

ale szczerze nie jestem zadowolony z efektu (folia ma bardzo słaba strukturę jak dla mnie i trochę wk***ia i trochę jednak słabiej świeci w nocy) ale na chwile obecna zostawię narazie bo zastanawiam się nad malowaniem środków :eusathink:- chyba najbardziej odpowiednia opcja.. tylko sam za bardzo wole się tego nie podejmować a w Opolskim nie znalazłem jeszcze nikogo kto by mi to ogarnął.. 

No i tył przyciemnić delikatnie Dyno Stek-iem.. :wink: 

/ Przeszedł mi w głowie pomysł żeby pomalować grill w piano ale dziś przy wszystkich świętych - korzystając z wolnej chwili nałożyłem na spokojnie powłokę ceramiczna również na grill oraz wszystkie uszczelki dookoła szyb - efekt przyciemnienia jak dla mnie igiełka :banan:

28E33743-B9A9-420F-888D-58B0B8307259.jpeg

4BA89B8E-F802-4F6E-9913-9DC21F1A33CE.jpeg


814F8FFD-6F0E-4288-A907-DE74A62682CD.jpeg


D8C58E81-185B-41E2-9D95-64E13A62C5FC.jpeg

Edytowane przez 07_yeti
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti synu, do naszego lakieru grill w piano to jest słaby pomysł. Za bardzo by się to wszystko zlewalo , tak mat ładnie pasuje do kratek zderzak również. Jest fajny kontrast, jak już to bym szukał grilla z Ski. :D

Masz foto jak wygląda całość tych ciemnych lamp? Z Dante wczoraj na ten temat pisałem to dyno ma dopuszczenie na przednie lampy. Więc myślę że dobrze by było przód i tyl zrobić nią. Trochę droższa ale coś za coś:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no myślałem o nim dlatego, że Ori C+ ma w piano ten grill.. ale teraz po powłoce na nim nabrał głębi i mi odpowiada :wink:  
 

a z ta folia na lampach to Ci powiem, że jednak raczej wole środki na black ? Chyba ze Ty zrobisz i się przekonam :decayed: 

No ale tył koniecznie stekiem - napewno widziałeś jak wyglada efekt, takie jakby z C7 :eusathink:

no a całość wyglada tak: 

4A988877-7606-414E-A43A-BCA5AC7356E2.jpeg

645E0C64-3C6D-49B6-8432-307C5C0EA5FB.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to oklejanie przednich jest średnim pomysłem, dużo fajniej wygląda psiknięte na czarno wnętrze lampy i ładny klarowny klosz, no ale co kto lubi. No a z tyłu to tak jak piszesz - Stek dyno shade i jest miodzio :whistling:

20191026_233827.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KoJ@K napisał:

Screenshot_20191102-003225_Gallery.jpg

O to to to to... :naughty: 

Ty robiłeś na mokro czy sucho ? Najgorzej ta lewa strona chyba co ? Tzn w lewej lampie lewa strona a w w prawej prawa ? tam gdzie takie wyżłobienie jest..

Edytowane przez 07_yeti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt tej foli jest chyba najbardziej zbliżony do nowych modeli jak C7 lift . Też chce ją u siebie założyć tylko podobno nie zbyt łatwo się z tą folia pracuje ...? @KoJ@K jakieś wskazówki jak ją szybko i sprawnie położyć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie na mokro. Ogólnie do zabiegu trzeba sobie jeszcze przygotować ipę 1:10 w atomizerze do "aktywowania kleju" by nam się folia nie przesuwała po lampie. Ja tam nie uważam się za jakiegoś mistrza, bo pierwsze lampy które robiłem (dla siebie) wyszły najgorzej :kox: choć nie jakoś bardzo tragicznie, ale kolejne już wychodziły coraz lepiej. Folia się nic a nic praktycznie nie poddaje przez co praca jest utrudniona. Mi zawsze najwięcej schodziło na wywijaniu rogów, bo dla pewności sobie to zawijałem, a nie którzy tną na równo z brzegiem lampy (przy takim rozwiązaniu troche bym się obawiał przy myciu czy jej nie zerwie)

Ogólnie polecam obejrzeć ten filmik

 

Edytowane przez KoJ@K
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo ! :hi:

powoli do przodu..

w ostatnim czasie wpadła w końcu elektryczna klapa otwierana i zamykana z pilota :banan:oraz Audi Hold Assistance.

IMG_9822.jpg

IMG_9833.jpg

IMG_9837.jpg

Dodatkowo wpadły wszystkie czarne emblematy :wink:

IMG_9770.jpg

IMG_4986.jpg

IMG_4889.jpg

IMG_4897X.jpg

IMG_9586 2.jpg

Edytowane przez 07_yeti
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...