Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT > COMPETITION + > 20' RAMUS > 3G+ Sim > LY9B > Ele klapa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, mlodyQ napisał:

Mega wygląda

Pytanko co do listew progowych z B9, pod co podpiąłeś i jak poprowadziłeś przewody?

Listwy podłączone pod lampkę z podsufitówki żeby się wyłączały po zamknięciu drzwi. Kable puszczone w słupkach :wink:

Opublikowano

Pięknie się prezentuje ten czarnuch :oklasky:

Myślę że lepszym rozwiązaniem jest podłączenie listewek pod lampki w drzwiach , wtedy po otwarciu nie zapalają się dwie od razu tylko pojedynczo każda która powinna...

Edytowane przez WojtekA4B8

Opublikowano
W dniu 20.07.2021 o 14:28, WojtekA4B8 napisał:

Pięknie się prezentuje ten czarnuch :oklasky:

Myślę że lepszym rozwiązaniem jest podłączenie listewek pod lampki w drzwiach , wtedy po otwarciu nie zapalają się dwie od razu tylko pojedynczo każda która powinna...

Dokładnie tak mam to u siebie rozwiązane :wink:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Elo Byki ! :decayed:


Ostatnio wymiana żarówek wstecznych na led. Widać różnice :wink:

3ECF905E-4036-432A-A5C7-596B7D8B1000.thumb.jpeg.e7c38c996b015f9b8fdf6baa3b21738b.jpeg


:dziura: w końcu doszła gałeczka :brzydkibanan:

 

5947B163-FEC1-4085-868D-2FA6C3AFF079.thumb.jpeg.faad0df033338eac7a9a4fa7073bc560.jpeg

 90045170-2F31-4B46-9FFB-0E8E291C4CF3.thumb.jpeg.3bd55fe69328ce9da4d5e7f798e83abd.jpeg
 

Oraz udało się dołożyć aktywny wydech Maxhaust Stage 3  :whistling: 
(Sterowane poprzez apke bądź podwójne kliknięcie tempomatu)

Spoko teraz mruczy :evil:

D1125311-97BD-45A9-ADD2-C418DB78779F.thumb.jpeg.3e2f698b22fdd64bf434e9de00c278b6.jpeg

5CF63810-A0F1-418E-B65E-50C44735183E.thumb.jpeg.6d8744de224c50e15f8eaa67e0f80071.jpeg

6DDBD9A6-8BCD-47C8-9C97-96C1C41DCEAB.thumb.jpeg.59b117f7e209ae64ec798ac21f8f1b29.jpeg

77562D7E-1820-4C3F-8C84-89314AB287C5.thumb.jpeg.98b7fcb47a81583e1541a0257b0f0a14.jpeg

F8EA8F47-2D26-4FC6-B42B-8954ABED5F17.thumb.png.64260173a79cf71e9b56b6ce7d4ea990.png

C6A35454-C413-4CDD-BC80-A46C30591F82.thumb.jpeg.510d5140ad15a86adfc7f5b6a2174bf5.jpeg

Przydały się wskazówki z forum i montaż można wykonać samemu co daje jeszcze większa satysfakcję :rolleyes: :ok2:

I pare wspominek, lato wróć ! ? :beach: 

B2684014-3485-4812-858A-F87C42121D37.thumb.jpeg.3402b001f3f9580278461d4e00109947.jpeg

5BA5A6CE-B022-46E1-85B9-EF17FC5D2E83.jpeg

Edytowane przez 07_yeti

Opublikowano

Petarda ?

Opublikowano

No nie wiem czy chciałbym słuchać ryczenia klekota ?

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, marky2552 napisał:

No nie wiem czy chciałbym słuchać ryczenia klekota ?

Tez nie wiem czy byś chciał :decayed:

Opublikowano

Super robota:thumbup1: , jestem ciekaw dwóch rzeczy , ceny aktywnego wydechu oraz jak to brzmi , może nagrałbyś krótki filimik:wink:

Opublikowano
55 minut temu, instruktor83 napisał:

Super robota:thumbup1: , jestem ciekaw dwóch rzeczy , ceny aktywnego wydechu oraz jak to brzmi , może nagrałbyś krótki filimik:wink:

Cena na stronie producenta od 6000 zł w górę

Opublikowano
17 minut temu, karolek_ust napisał:

Cena na stronie producenta od 6000 zł w górę

Ja w jednej z Wrocławskich otrzymałem ofertę 5200zl na gotowo , ale to było około rok temu , ale niestety wszystko drożeje , ale efekt w innej A4 b8 ktòrą akurat widziałem był naprawdę woww

Opublikowano
21 godzin temu, 07_yeti napisał:

 

B2684014-3485-4812-858A-F87C42121D37.thumb.jpeg.3402b001f3f9580278461d4e00109947.jpeg

:kox:

Opublikowano

Klawo się prezentuje . :thumbup1:

Końcówki wydechu mogłyby być czarne i większe o 10 - 15 mm. :mysli:

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, instruktor83 napisał:

Super robota:thumbup1: , jestem ciekaw dwóch rzeczy , ceny aktywnego wydechu oraz jak to brzmi , może nagrałbyś krótki filimik:wink:

Dzieki, No koszta zależy za ile graty wyrwiesz tak naprawdę, chyba najlepiej szukać używek po internetach bo ceny nowych to trochę lekka przesada :doh:

Jasne, nagram przy okazji coś sensownego.

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, karolek_ust napisał:

Cena na stronie producenta od 6000 zł w górę

Dokładnie, a jakoś półtora roku temu znajomy od którego mam to teraz to płacił 4500 u tych samych :facepalm: 

Opublikowano

Nagrasz jakis filmik?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, kristof91 napisał:

Nagrasz jakis filmik?

Pewnie ;)

Opublikowano

Wygląda dobrze :)

Ale z tym 'mruczeniem' to żeś Pan przegiął. :ph34r:

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, afroo. napisał:

Wygląda dobrze :)

Ale z tym 'mruczeniem' to żeś Pan przegiął. :ph34r:

Ok :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor


 

 

Taki na szybko ;)

Edytowane przez 07_yeti

Opublikowano
  • Autor

Felgi oddane do renowacji zmiana koloru na troszku ciemniejsze,  plus zmiana opon tzn dokładniej profil z 245/30 na 245/35 :wink: 9J.  Po renowacji nałożona ceramika dla formalności.

 

Tym razem opony Good Year Eagle F1 Asymmetric 3.

 … a tymczasem przy sobocie, zdrowie byki ! :decayed::pociesz:

5EDE487F-240D-4C7F-92FD-C13D2B8F69A4.thumb.jpeg.f7fe0064e3cb662074e52778991fd9a9.jpeg

5B53CB99-59E2-4275-9694-A652E6C78CCC.thumb.jpeg.e2c1799e781b743f4cd924496b8c2c9f.jpeg

E880AD45-A4EF-42F2-AAF4-3748E1EB08A8.thumb.jpeg.13d30d8d288b30e081712dd83c67dc42.jpeg
652FE369-2968-4A11-A4B3-3B32DD4B504D.thumb.jpeg.2e90df47ed1beff46b591a98e4b606bc.jpeg

E0776FAD-185E-445F-B31F-651E3F374CC5.thumb.jpeg.8833f304cec118a40d4a66bf9835f2b7.jpeg

736122D7-FA19-4558-B516-2CD031ECB281.thumb.jpeg.b1db60486ae10591b3aa85753a095a8b.jpeg

Edytowane przez 07_yeti

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.