Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regulacja ksenonów przez diagnostę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jednak ta od strony silnika. Trochę podniosłem na włączonym aucie więc chyba nie powinno być problemu bo świeciły tak jak na zdjeciu.

 

20200522_212908.jpg

Opublikowano

No to teraz jak będą mrugać, to wiesz która śrubką opuścić :D

Opublikowano

Śrubka nad kierunkiem od czego może być bo nie było żadnej reakcji jak zacząłem nią kręcić?


Myślę, że nie będą bo podniosłem minimalnie lewą, poza tym i tak wybieram się na SKP żeby mi ustawili jak należy. W sumie wymieniałem tylko klosze w lampach ale były demontowane więc na pewno się trochę rozregulowały.

Opublikowano

Ta druga jest od ustawienia kąta światła względem osi poziomej, czyli nią ustawiasz, aby lewa lampa świeciła w prawo, nie w lewo, żeby nie oślepiać kierowców ;)

Opublikowano

Ogólnie to bixenony w B7 nie świecą jakoś super. Nie wiem czy to wina barwy swiatła czy samych żarników ale nie ma efektu wow.

Posiadam fabryczne Philips Xenstart 4850K.

Da się jakoś polepszyć te lampy czy one po prostu tak mają?

W poprzednim aucie zwykłe H7 w nowych lampach świeciły nie gorzej.

Edytowane przez gordo

Opublikowano
1 godzinę temu, gordo napisał:

Da się jakoś polepszyć te lampy czy one po prostu tak mają?

Zmodyfikować lampy i wsadzić projektor bosch al(taki jak w b8). Będą świeciły szerzej,z lepszym odcięciem,lepsze oświetlanie znaków i lepsze drogowe.

 

Edytowane przez pila24

Opublikowano
Teraz, pila24 napisał:

Zmodyfikować lampy i wsadzić projektor bosch al(taki jak w b8). Będą świeciły szerzej,z lepszym odcięciem,lepsze oświetlanie znaków i lepsze drogowe.

Niedawno wymontowywałem lampy, czyściłem od środka i wstawiłem nowe klosze więc ta opcja odpada bo nie chce się mi znowu bawić w demontaż i rozklejanie.
Jakieś inne palniki ewentualnie które zaświecą lepiej?
Nie wiem czy nie mam jeszcze fabrycznych które już mają 15 lat ale nie widać, żeby były wypalone bo barwa światła dosyć ładna.

Opublikowano
Teraz, gordo napisał:

Niedawno wymontowywałem lampy, czyściłem od środka i wstawiłem nowe klosze więc ta opcja odpada bo nie chce się mi znowu bawić w demontaż i rozklejanie.
Jakieś inne palniki ewentualnie które zaświecą lepiej?
Nie wiem czy nie mam jeszcze fabrycznych które już mają 15 lat ale nie widać, żeby były wypalone bo barwa światła dosyć ładna.

Rozklejanie lamp z b7 to prosta sprawa,żadne palniki nie pomogą jak odbłysnik soczewki jest juz w złym stanie-wypalenie nie jest widoczne w barwie tylko w słabym świeceniu lamp. Projektory z b8 pasują p&p do b7

Opublikowano
Teraz, pila24 napisał:

Rozklejanie lamp z b7 to prosta sprawa,żadne palniki nie pomogą jak odbłysnik soczewki jest juz w złym stanie-wypalenie nie jest widoczne w barwie tylko w słabym świeceniu lamp. Projektory z b8 pasują p&p do b7

Prosta ale trzeba również demontować zderzak.

Czyli ogólnie lampy w B7 nie są mistrzami świecenia nawet jak są nowe skoro jest opcja aby wymienić odbłyśnik z B8.

Opublikowano
7 minut temu, gordo napisał:

Prosta ale trzeba również demontować zderzak.

Czyli ogólnie lampy w B7 nie są mistrzami świecenia nawet jak są nowe skoro jest opcja aby wymienić odbłyśnik z B8.

To niestety fakt że demontaż tych lamp jest trudny,opcja wymiany palnika pojawiła się jak ktoś odkrył iż projektory boscha nowszej generacji  (czyli z b8) mają takie samo mocowanie jak te z b7. Te nowsze projektory to jeszcze w 2016r montowali (a może i dłużej) w niektórych autach bo są udane.

Bosch al.jpg

Z lewej projektor b8 a prawy z b7

20200106_130312.jpg

Edytowane przez pila24

Opublikowano

Przerabiałem to u siebie niedawno, wymiana odbłyśników od B8 i jest o wiele lepiej. Żaden palnik nawet za 300zł nic nie da jak są ujowe odbłyśniki i brudne soczewki oraz zmatowione klosze. Naprawdę warto, polecam.

Opublikowano

Gdzie można kupić aktualnie ten osprzęt z lamp do B8 tj. soczewki i odbłyśniki?

Edytowane przez gordo

Opublikowano

Temat zamykam, bo robi się kopia innego tematu. Tutaj @gordo możesz zapoznać się z tematem

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.