Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Adam87 napisał:

Będzie się świecić:wink4:

Hehe, jesZcze tylko przez jakiś czas.  Jak balsam wchłonie i go potem ściągnę ściereczka to będzie mat ?

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

No pęknie Panie.:oklasky:Ładny ten twój allroad.

Opublikowano

Wnętrze od razu nabrało blasku ?Dobra robota Norbert?

Opublikowano

Czego użyłeś do skóry??

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, instruktor83 napisał:

Czego użyłeś do skóry??

Produktów od Autoglym. Do czyszczenia leather cleaner a potem leather care balm .W b7 tez go używałem ;) natomiast w A3 użyłem colourlock do skory ale ten mocniejszy, który potrafił zjeść farbę w 10 letnim aucie bez problemu ? tutaj nawet nie zamierzałem go używać. Oprocz tego wydaje mi się, że balsam od autoglym ładnie wsiąka i dłużej sie utrzymuje na skórze ;) w b7 czyściłem skórę co 3 -4 miechy i po 4 latach użytkowania wyglądała jak nowa i była miększa niż w dniu zakupu :) 

Opublikowano

Piękna! 

Też myśle nad przesiadka na B8,5 w Allroadzie w przyszłym roku :thumbup1: czekam na kolejne mody

Opublikowano

Środek jak nowy. ?

Pendzelek  JORDANa  w robocie był widze.  ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Piękna! 

Też myśle nad przesiadka na B8,5 w Allroadzie w przyszłym roku :thumbup1: czekam na kolejne mody

Dzięki ?

pomimo tego, ze to allroad to zawieszenie robi robotę. Myślałem, ze będzie kanapowo ze względu na zawieszenie ale tak nie jest. Super trzyma się po norweskich zakrętach/serpentynach ? 

apropo modów to już coś czeka na montaż :kox: :naughty: 

980E8AC4-7C1A-4B91-BE3E-A782E19F3F10.jpeg

 

1 godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Środek jak nowy. ?

Pendzelek  JORDANa  w robocie był widze.  ?

Jeszcze brakuje ale powoli ? 

Co do jordan’a  to widzę, ze już masz zboczenie zawodowe ? ale przyznam, ze robią je mięciutkie i nadają się do detailingu wnętrza ? 

Opublikowano

Norbas teraz to wypadało by ogarnąć też kierownicę na jakaś nowke do kompletu :D

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Norbas teraz to wypadało by ogarnąć też kierownicę na jakaś nowke do kompletu :D

Nom przydałoby się ale ta moja tez prawie nowka ? tylko bez łopatek i będzie coś trzeba pomyśleć... 

Zanim to się stanie muszę moja sprzedać... 

 

Opublikowano
8 godzin temu, Norbas napisał:

Nom przydałoby się ale ta moja tez prawie nowka ? tylko bez łopatek i będzie coś trzeba pomyśleć... 

Zanim to się stanie muszę moja sprzedać... 

 

Wczoraj sprzedałem kompletną z lopatkami

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Dev napisał:

Wczoraj sprzedałem kompletną z lopatkami

Nowa? Dużo za taka wziąłeś ? 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
25 minut temu, Norbas napisał:

Nowa? Dużo za taka wziąłeś ? 

Używana,  ale w idealnym stanie, poszła za 2400

Opublikowano

Gratuluję zakupu, fajnie utrzymana sztuka.?

Prezentuje się super ? ?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, qruku napisał:

Gratuluję zakupu, fajnie utrzymana sztuka.?

Prezentuje się super ? ?

Dzieki ? 

 

Gała już na miejscu :decayed: 

B7457430-E520-456F-B57B-5A913CA00CEE.jpeg

2CB443D4-7D07-47CB-9E27-F4D9DDE702A7.jpeg

D6E0D08D-BE25-469D-A903-527E4965989D.jpeg

Opublikowano

I pięknie :ok2:

Opublikowano

I te dywaniki gumowe ??

To nawet u mnie w zimie wpada drugi  komplet welurowych ?

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, MaciekPL napisał:

I te dywaniki gumowe ??

To nawet u mnie w zimie wpada drugi  komplet welurowych ?

No niestety na zachodzie NO nie dam rady z welurem a chetnie bym gumę wymienił. 60-70% pada wiec wilgoć w aucie robi się w moment... 

Opublikowano
W dniu 10.09.2019 o 10:14, Norbas napisał:

Nom przydałoby się ale ta moja tez prawie nowka ? tylko bez łopatek i będzie coś trzeba pomyśleć... 

Zanim to się stanie muszę moja sprzedać... 

Jak coś to mam coś dla ciebie ciekawego z łopatami z białą nitką bez S-Line ?

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Piękny weekend tak więc trzeba było go wykorzystać... auto oczyszczone a na nie rozprowadzony wosk syntetyczny w płynie od gyeon'a czyli wet coat. Mam w planie ogarnąć jeszcze przed zimą korektę i na to wosk naturalny... zobaczymy jak wyjdzie. W miedzy czasie logo audi z tyłu pokryte czarnym matem oraz pozbyłem się znaczka quattro z klapy :) 

DSC03754C.JPG

DSC03745.JPG

DSC03749C.JPG

DSC03757C.JPG

DSC03787C.JPG

DSC03789C.JPG

DSC03805C.JPG

DSC03760C.JPG

DSC03764.JPG

DSC03772C.JPG

DSC03773.JPG

DSC03798C.JPG

Pozdrówki :hi: 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.