Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
19 godzin temu, vvalery napisał(a):

Audi bezproblemowo. W golfie musiałem wymienić sprężarkę klimatyzacji, światła tył na valeo led, tarcze, klocki i teraz zrobiłem przegląd z wymianą olejów i filtrów wymieniłem własnie oponki na letnie i młody gotów do startu jak poniżej. Czasami wezmę golfa dla fanu. Pozdrawiam.

91C34A86-262E-4FA6-9AEF-135620337976.jpeg

EBB93E9C-42E4-4795-A2ED-4ADF5565211B.jpeg

Jakiś hamulec męski by się przydał:decayed::whistling:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Wandej napisał(a):

Jakiś hamulec męski by się przydał:decayed::whistling:

To nie moje auto. :decayed: Jak młody zarobi to ja jestem obydwoma rękami na tak. Ja już swoje dołożyłem, zamiast w Audiczkę. :wallbash:

Opublikowano

:D :D :D

No tak, za cudze to są fajne upgrady :D

 

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, wampir napisał(a):

:D :D :D

No tak, za cudze to są fajne upgrady :D

 

Jak ja bym miał takie auto w tym wieku, to bym ojca i matkę na rękach do końca życia nosił. :thumbup1:

Opublikowano
1 godzinę temu, vvalery napisał(a):

Jak ja bym miał takie auto w tym wieku, to bym ojca i matkę na rękach do końca życia nosił. :thumbup1:

 

O to to! :)

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Co tam słychać? Jak furka? :) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.08.2023 o 14:55, wampir napisał(a):

Co tam słychać? Jak furka? :) 

Łukasz wszystko w porządku. Wymiata, ale teraz większa frajda garnąć się tym golfem. Byłem ostatnio w Górażdżach i u szwagra w Brzegu przy okazji.  Dzisiaj spóźniłem się o sekundę i mi ósemka wskoszyła do przebiegu jak na zdjęciu ? Pozdrawiam serdecznie :thumbup1:

177777.jpg

Opublikowano

hehe

dobre :)

Ja ostatnio łapałem fotki żeby było równo 100 000km i też nie udało się :)

PS: Widzę, że masz temperaturę oleju. Jest do niej dostęp gdzieś w MMI? Ja nie mam u siebie VC tylko zwykłe zegary.

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, wampir napisał(a):

hehe

dobre :)

Ja ostatnio łapałem fotki żeby było równo 100 000km i też nie udało się :)

PS: Widzę, że masz temperaturę oleju. Jest do niej dostęp gdzieś w MMI? Ja nie mam u siebie VC tylko zwykłe zegary.

Jest standardowo w tym widoku. Jeżeli zmienię VC na klasyczne zegary to znika i też jej nie ma tak jak u Ciebie.?

Opublikowano

@Muskel1 poratuj jak mieć do tego dostęp na zwykłych zegarach? :P

Opublikowano
1 minutę temu, wampir napisał(a):

@Muskel1 poratuj jak mieć do tego dostęp na zwykłych zegarach? :P

Wystarczy zmienić widok VC, musisz to mieć :)

Opublikowano
4 minuty temu, Michu1996 napisał(a):

Wystarczy zmienić widok VC, musisz to mieć :)

On nie ma VC.

Opublikowano
7 minut temu, wampir napisał(a):

@Muskel1 poratuj jak mieć do tego dostęp na zwykłych zegarach? :P

Masz kolorowy FIS?

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

On nie ma VC.

 

Chyba, że tak. 

Opublikowano
Teraz, Muskel1 napisał(a):

Masz kolorowy FIS?

Rzuć proszę okiem do mojego tematu. Tam są zdjęcia to sam ocenisz :)

 

Opublikowano
4 minuty temu, wampir napisał(a):

Rzuć proszę okiem do mojego tematu. Tam są zdjęcia to sam ocenisz :)

 

FIS masz kolorowy.

Masz kierownicę multifunkcyjną plus czy zwykłą multifunkcję? Na szybko nie znalazłem zdjęć kierownicy.

Opublikowano

Wstawiłem zdjecie w swoim temacie żeby tutaj nie zaśmiecać :)

 

 

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Z łezką w oku pożegnałem dzisiaj swoją ukochaną A4. Poszła w dobre ręce. Zostaje przy marce i w środę odbieram nowe Audi. Tak więc temat do zamknięcia. 

Zrzut ekranu 2024-07-21 o 13.13.59.png

Opublikowano

Nie za mała będzie S3?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Nie za mała będzie S3?

Jeżdżę sam. Żona ma swoje auto, syn też, a na wakacje samolotem. Zresztą nie chcą już z rodzicami jeździć, taki wiek. ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.