Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz nawet lepsze niż te moje :good:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trzeba było zakupić na zapas w razie W jakby jakiś miał odpaść ?

Opublikowano

trzeba było zakupić na zapas w razie W jakby jakiś miał odpaść ?

na tyrtyrki przylapie :D

Opublikowano
  • Autor

trzeba było zakupić na zapas w razie W jakby jakiś miał odpaść ?

Ive mówił, że maja mocny klej. Jak odpadną to na super glue przykleję :wink4:

Miałem kupić więcej ale nie byłem pewien czy z Ukrainy w ogóle przyjdą. Jak je zamawiałem to gość nie miał żadnych komentarzy na allegro.

Opublikowano

Ładna niunia pogratulować . :naughty:

Opublikowano

trzeba było zakupić na zapas w razie W jakby jakiś miał odpaść ?

na tyrtyrki przylapie :D

:polew: no no :naughty: Ty mi powiedz jak ja mam swoje dekle na trytytki przyłapać żeby komuś do rączki nie wpadły :D

no sympatyczne ukraińskie porszawki :D sprawdziłeś czy nie ma tam jakiegoś błędu? :) identyko logo jak ori? :)

Opublikowano
  • Autor

Aż sprawdzę :mysli::decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 22:09_________________________________________________Wszystko się zgadza :good:

Opublikowano

Aż sprawdzę :mysli::decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 22:09_________________________________________________Wszystko się zgadza :good:

:good: to dobrze je przyklej :)

Opublikowano

Nie było ze srebrnym środkiem znaczków :gwizdanie: Moim zdaniem lepiej by się to komponowało :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie było ze srebrnym środkiem znaczków :gwizdanie: Moim zdaniem lepiej by się to komponowało :wink4:

Nie było :disgust:

W ogóle żadnych w Polsce nie było, musiałem te na Ukrainie kupić.

Były oryginalne dekielki ale do moich felg nie pasowały (wklejałem kilka stron wcześniej). Były za duże.

Opublikowano

Nie było ze srebrnym środkiem znaczków :gwizdanie: Moim zdaniem lepiej by się to komponowało :wink4:

Nie było :disgust:

W ogóle żadnych w Polsce nie było, musiałem te na Ukrainie kupić.

Były oryginalne dekielki ale do moich felg nie pasowały (wklejałem kilka stron wcześniej). Były za duże.

No to szkoda trochę ale jak nie było to się nic nie zrobi :confused4: Kiedy wlatuje gwint :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Jutro ma być kurier :kox:

Postaram się go jak najszybciej zamontować, o ile sam sobie poradzę z montażem. Jeśli nie to pewnie jak się zrobi ciepło.

_________________________________________________

Ori dekle

1441429726:giveheart:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 22:22_________________________________________________Są też takie:

img5649e.jpg

Tanio, tylko 269,00 zł :gwizdanie: :wallbash:

Opublikowano

Ori były by w pytkę :kox: Kolega kiedyś przerobił dekle. Kupił orginalne zdarł naklejkę z ori i nakleił na pasujące dekle. Wszystko wyglądało jakby wyjechało tak z fabryki :decayed: Montaż gwintu to nie problem gorzej może być z regulacją :gwizdanie:

Opublikowano

nic no słyszałem że ten nie jest tak trwardy i że regulację ma od -20mm.

Ktoś Ci kolego bzdór nagadał :) ja mam takie amortyzatory jak Arnold w tej chwili mam ustawione jakieś -50 i nakrętki są dopiero na połowie gwintu :good: Latem było -80 i jeszcze jakies 30mm mogłom go posadzić (tyle że pewnie by się nie dało skręcać). Co do twardzości to dopiero przy kole i niskim profilu opony jest beton na 15" się jeździ lux.

Opublikowano

po co kupować gwint i jeździć na 15" ;-) ?

PS: A max w góre jak możesz podnieść ?

Opublikowano

po co kupować gwint i jeździć na 15" ;-) ?

PS: A max w góre jak możesz podnieść ?

Dziwne pytanie w zime jeździsz na 19" ?? Ja jeżdze na gwinice bo lubie jak jest sztywno więc mi pora roku nie robi różnicy a katować alu felg zimą niemam zamiaru :)

Pozatym np.w golfach 2 chłopaki większe felgi niż 16cali nie kładą a jeżdzą na gwincie :)

Na max jak go podkręce to będzie coś w okolicach seri

Opublikowano

nic no słyszałem że ten nie jest tak trwardy i że regulację ma od -20mm.

Ktoś Ci kolego bzdór nagadał :) ja mam takie amortyzatory jak Arnold w tej chwili mam ustawione jakieś -50 i nakrętki są dopiero na połowie gwintu :good: Latem było -80 i jeszcze jakies 30mm mogłom go posadzić (tyle że pewnie by się nie dało skręcać). Co do twardzości to dopiero przy kole i niskim profilu opony jest beton na 15" się jeździ lux.

Gwint SuperSport dla B5 ma zakres regulacji od -25mm do -60mm ;)

Opublikowano
  • Autor

nic no słyszałem że ten nie jest tak trwardy i że regulację ma od -20mm.

Ktoś Ci kolego bzdór nagadał :) ja mam takie amortyzatory jak Arnold w tej chwili mam ustawione jakieś -50 i nakrętki są dopiero na połowie gwintu :good: Latem było -80 i jeszcze jakies 30mm mogłom go posadzić (tyle że pewnie by się nie dało skręcać). Co do twardzości to dopiero przy kole i niskim profilu opony jest beton na 15" się jeździ lux.

Jaki Arnold :co:

Facet na aukcji napisał, że zakres regulacji jest od -20mm do -80mm, nie wiem skąd miał takie informacje.

Sprawdzę jak już będę miał gwint w domu, na razie kuriera nie było :confused4:

Opublikowano

Hehe jak sprawdzalem jaki ten gwint ma zakres regulacji to mi go sprzatnales sprzed nosa :wallbash: zakres jest taki jak napisalem. Co ciekawe wystepuja 2 wersje tego gwintu jedna pasuje do przedlifta druga do polifta.

Opublikowano

Hehe jak sprawdzalem jaki ten gwint ma zakres regulacji to mi go sprzatnales sprzed nosa :wallbash: zakres jest taki jak napisalem. Co ciekawe wystepuja 2 wersje tego gwintu jedna pasuje do przedlifta druga do polifta.

czym sie rozni?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.