Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

moja jus jest fioletowa :kox:

Serio ? :D

Trza wiedziec gdzie się kupuje alcantarę.. ja mam od takiego gościa co wysyła czarne i nie zmienia koloru :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moja jus jest fioletowa :kox:

Serio ? :D

Trza wiedziec gdzie się kupuje alcantarę.. ja mam od takiego gościa co wysyła czarne i nie zmienia koloru :wink4:

daj cyne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie niii ale pamietam czuwam :good:

jak zrezam 2dina to i alcantare na dekorach wymienie na swieza bo mi zblakla :) to sie odezweu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 2 dina będziesz rezał na oem gratach czy przerabiasz kosnsolę i wstawiasz tylko kosz 2 din ?

Bo mam taką samą akcje, mam symfonię i kosz 2 din..ale reszta to chore pieniądze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 2 dina będziesz rezał na oem gratach czy przerabiasz kosnsolę i wstawiasz tylko kosz 2 din ?

Bo mam taką samą akcje, mam symfonię i kosz 2 din..ale reszta to chore pieniądze :evil:

zrezam w przedliftowa konsolete, klimatronix zrzuce w miejsce popiolki

szkoda mi siana rzygac na konsole po fl i inne cuda wianki, wole drozsze 2din kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ten sam pomysł żeby opuścić klimatronik w dół na stelażu i wj***c syfonię :naughty:

Pochwal się efektami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Solar zamówił jakąś lepszą alkantarę.

Dla mnie koszty aż tak nie liczą, mogę zapłacić więcej byle był długotrwały efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytaj się gdzie Solar zamówił to Ci powiem czy będzie długotrwały czy zrobi się pijękny fjolet :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytaj się gdzie Solar zamówił to Ci powiem czy będzie długotrwały czy zrobi się pijękny fjolet :decayed:

ups
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto moze i ładne ale te żółte szkła w halogenach to wies spiewa i tanczy i felgi ala porsche . Wiecej tych naklejek porsche w sklepie nie było? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto moze i ładne ale te żółte szkła w halogenach to wies spiewa i tanczy i felgi ala porsche . Wiecej tych naklejek porsche w sklepie nie było? :polew:

weź sobie zmierz temperaturę. :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto moze i ładne ale te żółte szkła w halogenach to wies spiewa i tanczy i felgi ala porsche . Wiecej tych naklejek porsche w sklepie nie było? :polew:

Odwet za znaczek S4 :polew: :polew: Trzeba umieć przyjmować słowa krytyki kolego :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to dzieciak i w dodatku rozpieszczony :decayed:

W sumie o wsi trochę wie - znaczki s4 na 90KM 1Z :slina: - nie pogada.

Muszę się jeszcze wiele nauczyć :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: armi uważaj bo jeszcze w machę zarobisz :polew: :polew:

E tam :silacz:

Dobra koniec OT.

FIS się reza, alkantara leci :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto moze i ładne ale te żółte szkła w halogenach to wies spiewa i tanczy i felgi ala porsche . Wiecej tych naklejek porsche w sklepie nie było? :polew:

wreszcie jakiś odważny to powiedział - ja już dawno chciałem to zrobić ale sie bałem ;( :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto moze i ładne ale te żółte szkła w halogenach to wies spiewa i tanczy i felgi ala porsche . Wiecej tych naklejek porsche w sklepie nie było? :polew:

wreszcie jakiś odważny to powiedział - ja już dawno chciałem to zrobić ale sie bałem ;( :confused4:

jak chcecie sie podratować w tej sytuacji, mam na sprzedaz customowe felgi audi :przebiegly: jak cos to PW

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...