Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyżby to byłA ********** ? :kox:

****u*****

na ***r** :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 20:31_________________________________________________Kowi w jakim języku piszesz bo mi google tłumaczy jako "warunki głowy gazecie" :mysli:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

FIS, jest w trakcie rezania. Tarcza zostaje US (albo jak kto woli angielskiej).

Dziś były poszukiwania kleju a szmata leży i czeka na montaż:

P1000646.jpg

Zdjęcie z lampą ale to alkantara na sufit :)

Jutro demontaż i malowanie plastików+oklejanie słupków. Muszę nadrobić w rezaniu czarnej podsufitki Solar mnie wyprzedza :tongue4::wink4:

Opublikowano

czyli moje domysły były trafne :naughty:

Opublikowano

Hehe wystarczy śledzić temat i nawet nie ma się bardzo co domyślać :good:

Rezaj Armi rezaj! :good:

Opublikowano

też skojarzyłem ze było wcześniej pisane o suficie :naughty:

Opublikowano

Dziś były poszukiwania kleju a szmata leży i czeka na montaż:

polecam klej w sprayu tesa z obi :good: 35zł puszka, ja zużyłem dwie i pół :)

Opublikowano

Obklejajcie okblejacie te sufity :tongue4: nie bawem na lubelskim bede mial rarytas w postaci jasnego sufitu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Obklejajcie okblejacie te sufity :tongue4: nie bawem na lubelskim bede mial rarytas w postaci jasnego sufitu :polew: :polew: :polew:

ja zara pojde i ceratą opiertole i sie skończy :polew:

Opublikowano

FIS, jest w trakcie rezania. Tarcza zostaje US (albo jak kto woli angielskiej).

Dziś były poszukiwania kleju a szmata leży i czeka na montaż:

P1000646.jpg

Zdjęcie z lampą ale to alkantara na sufit :)

Jutro demontaż i malowanie plastików+oklejanie słupków. Muszę nadrobić w rezaniu czarnej podsufitki Solar mnie wyprzedza :tongue4::wink4:

Szara alcantara to do czego ? Maksymalnie po wuju ona jest..chyba najgorsza z całego wzornika kolorów :disgust:

Rada- ostrożnie z klejem..jak Ci przemięknie to masz cały kawałek do wywalenia..na czarnej tak bardzo tego nie widać..ale na jasnych to pomyłkowa pomyłka :evil:

Opublikowano
  • Autor

FIS, jest w trakcie rezania. Tarcza zostaje US (albo jak kto woli angielskiej).

Dziś były poszukiwania kleju a szmata leży i czeka na montaż:

P1000646.jpg

Zdjęcie z lampą ale to alkantara na sufit :)

Jutro demontaż i malowanie plastików+oklejanie słupków. Muszę nadrobić w rezaniu czarnej podsufitki Solar mnie wyprzedza :tongue4::wink4:

Szara alcantara to do czego ? Maksymalnie po wuju ona jest..chyba najgorsza z całego wzornika kolorów :disgust:

Rada- ostrożnie z klejem..jak Ci przemięknie to masz cały kawałek do wywalenia..na czarnej tak bardzo tego nie widać..ale na jasnych to pomyłkowa pomyłka :evil:

Ragga marudo :tongue4:

To czarny, zdjęcie zrobione z lampą.

Opublikowano

Ragga marudo :tongue4:

To czarny, zdjęcie zrobione z lampą.

Chyba latarnią..morską :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ragga marudo :tongue4:

To czarny, zdjęcie zrobione z lampą.

Chyba latarnią..morską :decayed:

:decayed: :>

Obkleję słupki to wstawię zdjęcia :)

Opublikowano

Ragga marudo :tongue4:

To czarny, zdjęcie zrobione z lampą.

Chyba latarnią..morską :decayed:

:decayed: :>

Obkleję słupki to wstawię zdjęcia :)

Jak zrobisz słoneczka to wstaw foty.. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ragga marudo :tongue4:

To czarny, zdjęcie zrobione z lampą.

Chyba latarnią..morską :decayed:

:decayed: :>

Obkleję słupki to wstawię zdjęcia :)

Jak zrobisz słoneczka to wstaw foty.. :cool1:

Słoneczek nie obklejam tylko maluję :wink4:

Opublikowano

Ragga marudo :tongue4:

To czarny, zdjęcie zrobione z lampą.

Chyba latarnią..morską :decayed:

:decayed: :>

Obkleję słupki to wstawię zdjęcia :)

Jak zrobisz słoneczka to wstaw foty.. :cool1:

Słoneczek nie obklejam tylko maluję :wink4:

amatorr :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Coś tam się dzieje :tongue4:

Obraz_034.jpgObraz_035.jpgObraz_036.jpgObraz_051.jpgObraz_052.jpg

Opublikowano

no zdolniacha z Ciebie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No pewnie :decayed:

Obraz_054.jpgObraz_055.jpgObraz_056.jpg

Informacja dla fanów dywanów - to dywan roboczy :decayed:

Opublikowano

No pewnie :decayed:

Obraz_054.jpgObraz_055.jpgObraz_056.jpg

Informacja dla fanów dywanów - to dywan roboczy :decayed:

najgorsze przed Toba :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.