Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

felgi porsche :polew: nawet koło takich nie stały firma ARTEC :polew: NO I TE NAKŁADKI NA WENTYLE :polew: WIES SPIEWA I TANCZY

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

felgi porsche :polew: nawet koło takich nie stały firma ARTEC :polew: NO I TE NAKŁADKI NA WENTYLE :polew: WIES SPIEWA I TANCZY

przedstaw nam swój wehikuł miszczu tuninku :cool1::naughty::kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

felgi porsche :polew: nawet koło takich nie stały firma ARTEC :polew: NO I TE NAKŁADKI NA WENTYLE :polew: WIES SPIEWA I TANCZY

przedstaw nam swój wehikuł miszczu tuninku :cool1::naughty::kox: :kox: :kox: :kox:

przedstawił :wink4:

Opublikowano

auto moze i ładne ale te żółte szkła w halogenach to wies spiewa i tanczy i felgi ala porsche . Wiecej tych naklejek porsche w sklepie nie było? :polew:

felgi porsche :polew: nawet koło takich nie stały firma ARTEC :polew: NO I TE NAKŁADKI NA WENTYLE :polew: WIES SPIEWA I TANCZY

:blink::zemdlal::facepalm::wtf:

i jeszcze kilka emotek by się znalazło...

Opublikowano

auto moze i ładne ale te żółte szkła w halogenach to wies spiewa i tanczy i felgi ala porsche . Wiecej tych naklejek porsche w sklepie nie było? :polew:

felgi porsche :polew: nawet koło takich nie stały firma ARTEC :polew: NO I TE NAKŁADKI NA WENTYLE :polew: WIES SPIEWA I TANCZY

:blink::zemdlal::facepalm::wtf:

i jeszcze kilka emotek by się znalazło...

Myslałem ze kolega A4 - freunde ma cos wspólnego z forum o tej samej nazwie, ale skoro śmieje sie z felgi którą mozna spotkać na tamtejszym zagranicznym forum, to stwierdzam że to nick przypadkowy :decayed:

Opublikowano

auto moze i ładne ale te żółte szkła w halogenach to wies spiewa i tanczy i felgi ala porsche . Wiecej tych naklejek porsche w sklepie nie było? :polew:

no to mamy pojechane za żółte halo :embarrassed:

Opublikowano

No i widzisz! W końcu Ci ktoś wygarnął :polew:

Teraz się zacznie lawina bo już się nikt nie będzie bał! :naughty:

Opublikowano

felgi porsche :polew: nawet koło takich nie stały firma ARTEC :polew: NO I TE NAKŁADKI NA WENTYLE :polew: WIES SPIEWA I TANCZY

przedstaw nam swój wehikuł miszczu tuninku :cool1::naughty::kox: :kox: :kox: :kox:

no i fajnie ta Siena wygląda nawet :decayed:
Opublikowano

No i widzisz! W końcu Ci ktoś wygarnął :polew:

Teraz się zacznie lawina bo już się nikt nie będzie bał! :naughty:

no i ciekawe czy znów o gustach pogadamy :tongue4:

Opublikowano

OMG co się tu dzieje :przebiegly:

Miałeś Armi ładne koło, założyłeś a'la prosiakowe i sie zaczęło... po co Ci to było? Do tego ktoś Ci nasikał w halo :sarcastic:

Opublikowano
  • Autor

Chyba się załamie, jakiś miszcz tuningu s4 w dieslu mi jedzie :polew:

Przy okazji jadąc Iversonowi :decayed:

Uwierzył w post Iversona i poczuł się pewnie :decayed:

:

auto moze i ładne ale te żółte szkła w halogenach to wies spiewa i tanczy i felgi ala porsche . Wiecej tych naklejek porsche w sklepie nie było? :polew:

wreszcie jakiś odważny to powiedział - ja już dawno chciałem to zrobić ale sie bałem ;( :confused4:

Opublikowano

Armi, weź to sobie do serca i oddaj mi te felgi hehe

Opublikowano
  • Autor

Nie oddam, będą mi pasować do znaczka porsche, który nakleję sobie na klapę jak a4-freunde s4 na 1Z :decayed:

A pod spodem dam znaczek rs4. Będzie taki mix porsche rs4 :kox::polew:

Opublikowano

No i widzisz! W końcu Ci ktoś wygarnął :polew:

Teraz się zacznie lawina bo już się nikt nie będzie bał! :naughty:

no i ciekawe czy znów o gustach pogadamy :tongue4:

Ja tam o gustach nie dyskutowałem ostatnio :tongue4:

Opublikowano

No i widzisz! W końcu Ci ktoś wygarnął :polew:

Teraz się zacznie lawina bo już się nikt nie będzie bał! :naughty:

no i ciekawe czy znów o gustach pogadamy :tongue4:

Ja tam o gustach nie dyskutowałem ostatnio :tongue4:

wiem :wink4:

to zaczepka do armiego :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pastaldo, mój drugu :naughty::drunk:

Opublikowano

Pastaldo, mój drugu :naughty::drunk:

:wink4::drunk: :drool:
Opublikowano

Jakiś za niski ten samochód, amorków nie masz wybitych ?

I te koła za duże, pewnie licznik przekłamuje.

Lampy żółte jak w starych renault.

I naklejki porsche na audi :thumbdown:

Lepiej przywróć do serii....

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Adam a tak na poważnie to czemu robisz Porsche z Audi ?

Opublikowano

No i "znów się zaczyna taniec pingwina na szkle" :decayed: się pośmiejemy :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.