Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

O to i on:

kd4iv9.jpg

Tarczek nie zmieniam :kox:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaparkowała koło mnie jakaś "łajza" na 19" i nagle 18" przestały mi się podobać :embarrassed:

n3qddw.jpg

Teraz choruję na takie 19" :kox: (wolne 5k zł i mam nowe felgi z oponami :evil:)

mniam :slina:

dsc02820nu.jpgdsc02821z.jpgdsc02808c.jpg

te felgi są mega. moja szefowa ma w B8 i zastanawiam się jak jej podmienić :naughty:

Opublikowano

szefową na biurko i jazda :decayed: fele odda za darmo i jeszcze dorzuci biurko :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 15:35_________________________________________________

O to i on:

kd4iv9.jpg

Tarczek nie zmieniam :kox:

pięknie będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Raczej do karetki, leżanka jest :decayed: :>

Opublikowano

Raczej do karetki, leżanka jest :decayed: :>

ta jest akurat z drugiej pracy :wink4:

Opublikowano

Bez poszerzania nadkoli koła bym nie skręcił :naughty:

w oddali widać przyrząd bez którego nie wyjechałbym z podwórka. Znaczy deska :embarrassed:

ale gleba jest i to nie fake (chwilówka do zdjęć czy na spota) - cały czas tak jeżdzę :naughty:

P1380042.jpg

Wiele razy już tak było, że wychodzę z marketu - szybka myśl nie ma samochodu. A za ułamek sekundy, przecież jest tak niski, że jak zaparkują wokół niego serie to go po prostu nie widać.

Agnieszka mówi, że audik wygląda z daleka jak rozjechany ropuch :giveheart:

zna się dziewczyna :kox:

Opublikowano
  • Autor

Raczej do karetki, leżanka jest :decayed: :>

ta jest akurat z drugiej pracy :wink4:

Na dwa etaty ciśniesz?

No nieźle :shocked:

Opublikowano

nie ma sie co dziwic ze eSa jeździ :decayed:

Opublikowano

Raczej do karetki, leżanka jest :decayed: :>

ta jest akurat z drugiej pracy :wink4:

Na dwa etaty ciśniesz?

No nieźle :shocked:

takie czasy, trzeba za***rdalać niestety...

Opublikowano
  • Autor

Albo mieć dobrze zarabiającą "żonę" :polew:

apropo "żony" - pożyczyłem jej dziś samochód do pracy :gwizdanie:

bdozgh.jpg

MMS ze zdjęciem a w treści : "chamstwo" :polew:

Opublikowano

Albo mieć dobrze zarabiającą "żonę" :polew:

apropo "żony" - pożyczyłem jej dziś samochód do pracy :gwizdanie:

bdozgh.jpg

MMS ze zdjęciem a w treści : "chamstwo" :polew:

jeszcze 2 takie B5 jeżdżą u nas z tym tajlem US :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gdyby był czarny to miałby liścik czy nie chce normalnej klapy + dopłata z mojej strony :decayed:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 19:05_________________________________________________Btw, ulep z majówki też był dziś widziany.

Facepalm i parę słów na radiu było :decayed:

Opublikowano

Btw, ulep z majówki też był dziś widziany.

Facepalm i parę słów na radiu było :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Armi jest na alegro ale za 300zł i nie w kolorze :confused4:

http://allegro.pl/klapa-tyl-kompletna-audi-a4-1998-rok-i1798831887.html

Opublikowano

tylny zderzak us jest inny nie? tak jak w golfach mk3 chyba taki bardziej napompwany

Opublikowano
  • Autor

Właśnie nie wiem :mysli:

w sumie to polift z przedliftową klapą (bo w usa same przedliftowe klapy :wink4:)

Opublikowano

A co takiego fajnego w tej klapie? Bo ja tego nie widzę :mysli:

Opublikowano

Mała tablica kolego.

Opublikowano
  • Autor

A co takiego fajnego w tej klapie? Bo ja tego nie widzę :mysli:

US style :naughty:

Opublikowano

Albo mieć dobrze zarabiającą "żonę" :polew:

apropo "żony" - pożyczyłem jej dziś samochód do pracy :gwizdanie:

bdozgh.jpg

MMS ze zdjęciem a w treści : "chamstwo" :polew:

Co za burak wymyślił takie wymiary tablic :facepalm: :doh1:

Opublikowano

tylny zderzak us jest inny nie? tak jak w golfach mk3 chyba taki bardziej napompwany

tak, zderzaki US są bardziej wystające :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.