Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież miałeś już FISa z polifta :mysli: tyle Cię męczyłem żebyś zakładał... więc o co kaman? :blink:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nie czytasz mojego wątku dokładnie :decayed::wink4:

Miałem montować fisa, ale najpierw został wysłany do naprawy przepalonych lini. Licznik okazał się ruiną - oprócz lini blaknie wyświetlacz, nie działa prędkościomierz i voltomierz.

Ale mam już inny, lepszy :>

DSC01573.jpgDSC01575.jpgDSC01580.jpg

Opublikowano
:wink4: niech sluzy
Opublikowano

Nie czytasz mojego wątku dokładnie :decayed::wink4:

Miałem montować fisa, ale najpierw został wysłany do naprawy przepalonych lini. Licznik okazał się ruiną - oprócz lini blaknie wyświetlacz, nie działa prędkościomierz i voltomierz.

Ale mam już inny, lepszy :>

DSC01573.jpgDSC01575.jpgDSC01580.jpg

to są właśnie te okazję za 100zł, niewiadomo na co trafisz :wink4:, ale widzę że teraz zakup udany i cena niezła :good:

Opublikowano
  • Autor

Miałem w sumie przekładać tarczę ze starego i zmieniać wsad ale teraz się zastanawiam. Zobaczę jak to będzie wyglądać.

Opublikowano

Miałem w sumie przekładać tarczę ze starego i zmieniać wsad ale teraz się zastanawiam. Zobaczę jak to będzie wyglądać.

ja bym zostawił na milach, bardziej US to wygląda :good:

Opublikowano
  • Autor

Miałem w sumie przekładać tarczę ze starego i zmieniać wsad ale teraz się zastanawiam. Zobaczę jak to będzie wyglądać.

ja bym zostawił na milach, bardziej US to wygląda :good:

Właśnie o tym samym pomyslałem :decayed::kox:

Opublikowano

Miałem w sumie przekładać tarczę ze starego i zmieniać wsad ale teraz się zastanawiam. Zobaczę jak to będzie wyglądać.

ja bym zostawił na milach, bardziej US to wygląda :good:

Właśnie o tym samym pomyslałem :decayed::kox:

ale jak pojedziesz na przeglad to cisnik kite ze to USA TDI tak jak ja :kox:

facio sie pyta co te kierunki sie swieca ja mowie no ze obrysy jak w volvo mowie ze lmapy USA a on mowi aha aha bo takich to nie widzialem jeszcze , ja mowie bo malo tego w zasadzie wcale :decayed:

polecial na tyl ale z tylu mowi normlanie na pomaranczowo miga? ja mowie no a jak :) aha to ze stanow sprowadzony mowi? ja mowie no tak jakby a koles aha aha :polew: :polew:

Opublikowano

Kolega ze spotów powiedział kiedyś gliniarzowi że ma auto z kanady :naughty:

Opublikowano

Kolega ze spotów powiedział kiedyś gliniarzowi że ma auto z kanady :naughty:

tylko ze ja mam traktora :polew:
Opublikowano

ja bym zostawił tarcze usa :good::naughty: musze i ja szukać jakiegoś licznika polifta i ogarnać kolejnego moda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Po tak ogromnej ilości serca i pracy włożonej w to auto (pieniądze nieistotne), byłbym zły gdyby nie robiło wrażenia :wink4:

Widzę, że ludzie się patrzą, oglądają, niektórzy podchodzą i pytają o auto. I to jest fajne.

Ale z drugiej strony w pewnym momencie zaczynasz się bać, że ktoś zazdrosny czy zawistny z premedytacją uszkodzi auto, coś ukradnie. Miałem już taką sytuację :gwizdanie:

Niestety, żyjemy w takim a nie innym kraju :disgust:

Opublikowano

Będziesz jutro w Radomiu na tym aeroszole?

Opublikowano

Po tak ogromnej ilości serca i pracy włożonej w to auto (pieniądze nieistotne), byłbym zły gdyby nie robiło wrażenia :wink4:

Widzę, że ludzie się patrzą, oglądają, niektórzy podchodzą i pytają o auto. I to jest fajne.

Ale z drugiej strony w pewnym momencie zaczynasz się bać, że ktoś zazdrosny czy zawistny z premedytacją uszkodzi auto, coś ukradnie. Miałem już taką sytuację :gwizdanie:

Niestety, żyjemy w takim a nie innym kraju :disgust:

Szczerze to ja czasem boje się o moją padakę i bywa tak że wole jeździć jakimiś golfem na imprezę i mieć głowę spokojną a co dopiero jak bym miał takie wozidło jak Ty armi :gwizdanie: chyba bym w nocy go nigdzie nie zostawił :wink4:

Niektórych głupota przerasta... Jaki jest sens włamywać się do auta po radio z biedronki warte 60 zł ? bo tak zrobili kuplowi :wallbash:

Albo znajomej włamali sie po ori kaseciaka z escorta w którym tylko kasety chodziły a finlandii leżącej z tyłu na kanapie nie zabrali :polew:

P.S.

Co tam modzisz jeszcze oprócz FIS-a? :kox:

Opublikowano

Po tak ogromnej ilości serca i pracy włożonej w to auto (pieniądze nieistotne), byłbym zły gdyby nie robiło wrażenia :wink4:

Widzę, że ludzie się patrzą, oglądają, niektórzy podchodzą i pytają o auto. I to jest fajne.

Ale z drugiej strony w pewnym momencie zaczynasz się bać, że ktoś zazdrosny czy zawistny z premedytacją uszkodzi auto, coś ukradnie. Miałem już taką sytuację :gwizdanie:

albo poluzuje sruby w kolach :confused4:

Opublikowano

albo połamią lusterka, albo obleją farbą całe auto, albo urwą wycieraczki itp z życia wzięte... :wallbash:

Opublikowano

Polska :wallbash:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 13:20_________________________________________________Polska :wallbash:

Opublikowano

dużo jest kretynów, u mnie na osiedlu ostatnio cieli opony po 4 kapcie w samochodzie i wes zostaw fure na 18 czy 19 i nie miej opon przez noc :confused4: jeszcze 15 kupisz za 200zł ale 18 albo 19?

Opublikowano
  • Autor

Przestałem jeździć na dyskoteki i zabawy bo boję się zostawić samochód, powaga.

Pod marketem parkuję na widoku kamery, parkingi tylko strzeżone. Szkoda nerwów.

FIS będę rezał,

-zaciski pomaluję bo ten szare są beznadziejne,

-tylna kanapa czeka na zamontowanie,

-zakochałem się w mrogal-wej czarnej podsufitce :kox:

-lusterka albo dokonczę obklejać albo pojadą do aerografa

-dekory albo obszyję albo obkleję

jest tego trochę tylko czasu i dnia coraz mniej :wink4:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 13:36_________________________________________________

Będziesz jutro w Radomiu na tym aeroszole?

Niee, udało mi się z tego wyrwać :)

Opublikowano

mam pytanie odnosnie wydechu ... zakladales koncowki ... cialeś rurki..? 2 nasadki .... ne brzeczą ci ? jakis patent ? spawales ? czy tylko na te srubki co zwykle sa?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.