Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzymy zobaczymy - też nie jestem przekonany.

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:12_________________________________________________Winter setup SPY PHOTO (dekielki jeszcze schną)

314s8xi.jpg

Będą dekielki będzie :good: :good: :good: :good: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gwint już w wersji zimowej.

Ładnie felgi wyszły, są cholernie czerwone. Nie ma mowy o wpadaniu w pomarańczowy kolor w słońcu.

Zresztą, byle kto ich nie malował :good: i to jego betoniarka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm może i należę do tych marudzących i jeżdżących na czarnej stali zimą, ale jak u mrogala kolor mi pasował to tu ni cholery mi się to nie widzi :kwasny: Adam jak były srebrne wyglądały ok, walnąłeś je w kolor i... kurde nie widzą mi się, może kwestia obadania na żywo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm może i należę do tych marudzących i jeżdżących na czarnej stali zimą, ale jak u mrogala kolor mi pasował to tu ni cholery mi się to nie widzi :kwasny: Adam jak były srebrne wyglądały ok, walnąłeś je w kolor i... kurde nie widzą mi się, może kwestia obadania na żywo :decayed:

stary jesteś i logana szukasz, wiec wyjdź i przeproś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm może i należę do tych marudzących i jeżdżących na czarnej stali zimą, ale jak u mrogala kolor mi pasował to tu ni cholery mi się to nie widzi :kwasny: Adam jak były srebrne wyglądały ok, walnąłeś je w kolor i... kurde nie widzą mi się, może kwestia obadania na żywo :decayed:

Rafałekx, tam na końcu jest :wink4:

Niestety b5 nie wyglądają już młodo, na gwincie i dużej feldze to jeszcze jakoś obleci ale przychodzi zima ... zakładasz małe felgi i znów daje starością, znów wygląda jak seria. Musiałem coś zrobić żeby jakoś zimę przeżyć :>

Nie da się wszystkim dogodzić, jednemu się czarny sufit nie podoba, drugiemu sticker bomb a trzeciemu felgi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałekx, tam na końcu jest :wink4:

jakim końcu? :decayed:

Niestety b5 nie wyglądają już młodo, na gwincie i dużej feldze to jeszcze jakoś obleci ale przychodzi zima ... zakładasz małe felgi i znów daje starością, znów wygląda jak seria. Musiałem coś zrobić żeby jakoś zimę przeżyć :>

Dokładnie :wallbash::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doopy nie urywa, ale jest wporzo :good:

przyda się trochę finezji i polotu w tę smutną jak peezda zimę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodziło, o odmianę a nie o urywanie sutów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię marudy, które na stalówkach jeżdżą, a u kogoś kolor zimowych alufelg krytykują :wink4:

wypraszam sobie, odkąd mam biedrony na zimę jestem innym człowiekiem :tongue4::decayed:

nie no serio, jakoś mi nie leży malowanie małych kółek, owszem jest to jakaś odmiana, ale czy aby na lepsze?

ale ważne że Tobie się podoba, wszystkim i tak nie idzie dogodzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS sedan :polew: :polew: :polew:z której strony bo nie widze

od spodu- nie przyjżałeś się uważnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS sedan :polew: :polew: :polew:z której strony bo nie widze

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: kolego popuściłeś? :bag:

nie ma to jak dłuuuuuugi staż na forum... :decayed::naughty: Kolega na 100% przeczytał wszystkie 175 stron tematu :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...