Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adaś a masz drugą fote bez tego drzewa :mysli: bo według mnie psuje efekt :disgust:

Nie ;(

To taki przypadkowy strzał :tongue4:

Kalendarz mnie w tym miesiącu nie interesuje, może na zimę poczekam albo na następny rok.

Ramka grill-a pójdzie na czarno tzn przełożę inną bo szkoda satyny psikać sprejem.

szkoda, bo z liśćmi na masce miała by spore szanse tylko jakbyś pare kadrów zrobił jeszcze :wink4:

Ps. teraz jest zgłoszenie na grudzień juz :tongue4: wiec teraz albo na następny rok :decayed:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szkoda satyny psikać sprejem.

oklej :wink4:

fajna fota, zostaw ją na przyszły rok do kalendarza :naughty:

r9ip0ga.jpg

Opublikowano

szkoda satyny psikać sprejem.

oklej :wink4:

fajna fota, zostaw ją na przyszły rok do kalendarza :naughty:

r9ip0ga.jpg

dokładnie oklej ją folią, ja tak mam i jest o niebo lepiej niż farba :wink4:

Opublikowano

szkoda satyny psikać sprejem.

oklej :wink4:

fajna fota, zostaw ją na przyszły rok do kalendarza :naughty:

r9ip0ga.jpg

albo może wrzucić na grudzień.. większość i tak będzie jesiennych

Opublikowano
  • Autor

Na grudzień wrzucę na kurwinoxach :naughty: Jutro odbieram :banan3:

Na letnich strach już jeździć, temperatura spada poniżej zera.

Opublikowano

Na letnich strach już jeździć, temperatura spada poniżej zera.

u mnie w ciągu dnia było 2,5 na plusie... :wallbash: w takim razie wysyłaj, wysyłaj bo zgłoszenia przyjmuję max do 17.11 i ani minuty później :wink4:

Opublikowano

Dobrze mu z tym grillem :good:

Tylko nie maluj tej ramki, a kup z przedlifta i wtedy maluj :decayed: Albo uszkodzony RS/S z dobrą ramką :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mam w domu 3 grille:

-przedlift

-es

-rs

2 pierwsze mają czarne ramki, rs satynową. Będę chciał esowy i przedliftowy sprzedać, więc raczej kupię czarną folię i ramkę okleję.

Opublikowano

Armi, czarnych bixów mi tu brakuje u Ciebie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie jestem do czarnych lamp przekonany, jakoś :mysli:

Kupię więcej czarnej folii, nakleję na lampy - zobaczę jak wygląda i wtedy pomyślę.

Opublikowano

na mój gust z czarnymi lampami bedzie lypa :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Przymierzymy zobaczymy - też nie jestem przekonany.

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:12_________________________________________________Winter setup SPY PHOTO (dekielki jeszcze schną)

314s8xi.jpg

Opublikowano

jakoś mie się nie widzi szesnastka w kolorze :gwizdanie:

Opublikowano

Dobrze bedzie :good:

Opublikowano

fajna betoniarka :decayed:

BTW oby zima szybko mineła bo wyglada :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Lubię marudy, które na stalówkach jeżdżą, a u kogoś kolor zimowych alufelg krytykują :wink4:

Opublikowano

jakoś mie się nie widzi szesnastka w kolorze :gwizdanie:

I ja swoje moze pierdykne na jakis oranzyk na zime :mysli:
Opublikowano
  • Autor

Felgi i tak szły do malowania.

Zima jest długa i nudna, więc trzeba było ją jakoś ożywić.

Czerwony jest miłą odmianą dla oka. Na ulicach przeważają czarne stalówki i kołpaki :gwizdanie:

Opublikowano

Przymierzymy zobaczymy - też nie jestem przekonany.

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:12_________________________________________________Winter setup SPY PHOTO (dekielki jeszcze schną)

314s8xi.jpg

lubie too :good:

gwint poszedł w górę czy seryjny zawias?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.