Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dekory stickerbomb są po prostu meega :kox: :kox: Armi jak to naklejałeś? Odczepiałeś całe dekory i dopiero naklejałeś? Naprawdę moim zdaniem te dekory ożywiły wnętrze nie jest tak monotonnie i szaro :wink4:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko jeszcze jakieś fajne radio 2din by sie przydało

Opublikowano
  • Autor

Odczepiałem dekory i naklejałem folię :naughty::kox:

_________________________________________________

W audiku zawitał przymusowy winter setup ;(

Jedna opona powiedziała bye bye :kwasny:up

Trudno, takie życie. Zamiast Pirelli Pzero Nero wskoczy Toyo Proxes T1R :naughty:

_________________________________________________

Na chwilę obecną - zestaw rezacza i 16" setup :confused4:

P1000923.jpgP1000925.jpg---------------------------->>>P1000939.jpg

za chwilę wpadły dystanse 5mm P1000940.jpg i 16" zimówki: P1000970.jpg

Opublikowano

Odczepiałem dekory i naklejałem folię :naughty::kox:

_________________________________________________

W audiku zawitał przymusowy winter setup ;(

Jedna opona powiedziała bye bye :kwasny:up

Trudno, takie życie. Zamiast Pirelli Pzero Nero wskoczy Toyo Proxes T1R :naughty:

_________________________________________________

Na chwilę obecną - zestaw rezacza i 16" setup :confused4:

P1000923.jpgP1000925.jpg

moze trza pomyśleć o zapasie wymiarowym :decayed:

A to co rozciałeś opone czy co :mysli: że zmiana gum na Toyo :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Przecieło mi oponę, nie wiem jak, nie wiem gdzie.

W pewnym momencie flak :gwizdanie:

Myślałem, że to zwykła guma. Niestety nie :gwizdanie:

Winter setup przyszedł szybciej niż myślałem. Ale od czego ma się kolegów w wulkanizacji :naughty:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 22:48_________________________________________________Mam toyo 235 jeszcze. Specjalnie zostawiłem, kolega mi za free przełoży :naughty:

Pirelli raczej mi nie skleją :gwizdanie:

P1000916.jpg

Opublikowano

Przecieło mi oponę, nie wiem jak, nie wiem gdzie.

W pewnym momencie flak :gwizdanie:

Myślałem, że to zwykła guma. Niestety nie :gwizdanie:

Winter setup przyszedł szybciej niż myślałem. Ale od czego ma się kolegów w wulkanizacji :naughty:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 22:48_________________________________________________Mam toyo 235 jeszcze. Specjalnie zostawiłem, kolega mi za free przełoży :naughty:

Pirelli raczej mi nie skleją :gwizdanie:

P1000916.jpg

jak po nożu . :confused4:

Opublikowano

Przecieło mi oponę, nie wiem jak, nie wiem gdzie.

W pewnym momencie flak :gwizdanie:

Myślałem, że to zwykła guma. Niestety nie :gwizdanie:

Winter setup przyszedł szybciej niż myślałem. Ale od czego ma się kolegów w wulkanizacji :naughty:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 22:48_________________________________________________Mam toyo 235 jeszcze. Specjalnie zostawiłem, kolega mi za free przełoży :naughty:

Pirelli raczej mi nie skleją :gwizdanie:

P1000916.jpg

jak po nożu . :confused4:

od wewnątrz??

Opublikowano

Przecieło mi oponę, nie wiem jak, nie wiem gdzie.

W pewnym momencie flak :gwizdanie:

Myślałem, że to zwykła guma. Niestety nie :gwizdanie:

Winter setup przyszedł szybciej niż myślałem. Ale od czego ma się kolegów w wulkanizacji :naughty:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 22:48_________________________________________________Mam toyo 235 jeszcze. Specjalnie zostawiłem, kolega mi za free przełoży :naughty:

Pirelli raczej mi nie skleją :gwizdanie:

P1000916.jpg

jak po nożu . :confused4:

od wewnątrz??

nie biorę pod uwage z której strony i nie sugeruje że to nożem przebite tylko kształt rozcięcia jest jak po nożu. Może jakis drut był na drodze ale z drugiej strony to by nie przecieło a rozerwało. własnie bardzo dziwna sprawa,

Opublikowano

a jakie ciśnienie miałeś w oponach ;-) ?

Opublikowano
  • Autor

a jakie ciśnienie miałeś w oponach ;-) ?

Prawidłowe ale właśnie jechałem na stację dopompować powietrza, tyle że w innym kole.

Opublikowano

Gdzie kupiłeś folie i w jakich rozmiarach?

Opublikowano
  • Autor

Ale przecież stickerbomb nie pasuje do audi :decayed::wink4:

allegro, 100X50 :)

Opublikowano

Mi bardzo się podoba, ja mam wnętrze w kolorze zielonej sraczki i wieje szarzyzną. Myślę, że taki zabieg ożywi wnętrze na długie zimowe wieczory :decayed:

Ile tego kupiłeś?

Opublikowano

te komixy sa straszne :thumbdown:

Opublikowano
dajcie se spokój z tymi stikerbombami, w środku okej bo delikatnie i z jajem, ale już obklejanie elementów auta to przeżytek, co druga pierdząca honda to ma wallbash

podaj adres wysle ci krate browara za te słowa...

u nas na miescie kazda hondzina, golf 3 itd to ma :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mi bardzo się podoba, ja mam wnętrze w kolorze zielonej sraczki i wieje szarzyzną. Myślę, że taki zabieg ożywi wnętrze na długie zimowe wieczory :decayed:

Ile tego kupiłeś?

Jeden arkusz, spokojnie wystarczy.

Opublikowano

Adam dajesz jakiś "detal", w sticker bombie :decayed:

cimg1035i.jpg

Opublikowano

Środek styknie, co do reszty był bym ostrożny.

Trzaśnij sticker z panią gdzieś...

CherryBombSticker.jpg

i wybierz się na zlot z panną w takie cuś odzianą

Pin_up_girls_loves_cola_by_Voodica.jpg

pucharek będzie zrobiony :naughty:

Opublikowano

Środek styknie, co do reszty był bym ostrożny.

Trzaśnij sticker z panią gdzieś...

CherryBombSticker.jpg

i wybierz się na zlot z panną w takie cuś odzianą

Pin_up_girls_loves_cola_by_Voodica.jpg

pucharek będzie zrobiony :naughty:

Lubię to! :good:

:naughty: :> :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Środek styknie, co do reszty był bym ostrożny.

Trzaśnij sticker z panią gdzieś...

CherryBombSticker.jpg

i wybierz się na zlot z panną w takie cuś odzianą

Pin_up_girls_loves_cola_by_Voodica.jpg

pucharek będzie zrobiony :naughty:

w deche :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.