Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

walnij jeszcze konsole środkową i popielniczkę w tych strickersach

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

walnij jeszcze konsole środkową i popielniczkę w tych strickersach

konsola jest tu chwilowo :decayed:

Opublikowano

walnij jeszcze konsole środkową i popielniczkę w tych strickersach

ta i kierownice i siedzenia i coś jeszcze ? :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Szyberdach będzie w stickerbomb :>

joke.

Stickerbomb jest i będzie tylko na dekorach.

Opublikowano

Szyberdach będzie w stickerbomb :>

joke.

Stickerbomb jest i będzie tylko na dekorach.

ja bym sie pokusił jeszcze o osłony slinika :gwizdanie:

Opublikowano

walnij jeszcze konsole środkową i popielniczkę w tych strickersach

ta i kierownice i siedzenia i coś jeszcze ? :wallbash:

tylko ze to jest moja wizja ... Kolego

Opublikowano
  • Autor

Szyberdach będzie w stickerbomb :>

joke.

Stickerbomb jest i będzie tylko na dekorach.

ja bym sie pokusił jeszcze o osłony slinika :gwizdanie:

O właśnie :mysli:

Opublikowano

Adam podeślij jakieś foto do kalendarza, bo jest z czego wybrać :good:

Opublikowano

Szyberdach będzie w stickerbomb :>

joke.

Stickerbomb jest i będzie tylko na dekorach.

ja bym sie pokusił jeszcze o osłony slinika :gwizdanie:

O właśnie :mysli:

jest gdzieś fotka w galerii z takim modem :wink4: tylko teraz osłony ciezko dostać, vagaso zawiesiło działalnosć :confused4:

Opublikowano

Szyberdach będzie w stickerbomb :>

joke.

Stickerbomb jest i będzie tylko na dekorach.

ja bym sie pokusił jeszcze o osłony slinika :gwizdanie:

O właśnie :mysli:

jest gdzieś fotka w galerii z takim modem :wink4: tylko teraz osłony ciezko dostać, vagaso zawiesiło działalnosć :confused4:

euro teraz drogie to dużo taniej niż w aso i tak by nie było :wink4:, a na allegro idzie znaleźć :naughty:

Opublikowano

Ciekawe jakby się zachowały stickery pod wpływem temperatury?

Opublikowano

Ciekawe jakby się zachowały stickery pod wpływem temperatury?

odkleiły by się po pewnym czasie pewnie :decayed:, ja bym je potraktował lakierem bezbarwnym :gwizdanie:

Opublikowano

Armi Stickery fajorskie ale aż sie tu prosi o zmiane środka na polift bo teraz troche archaicznie :decayed:

A jak masz watpliwosci co do deski we floku to zgramy sie kiedyś jak bede leciał do Raggamańca , obadasz organoleptycznie :good:

Zreszta spytaj Kowiego jak to "wyjrzy" :decayed:

Opublikowano

Zreszta spytaj Kowiego jak to "wyjrzy" :decayed:

:jerk:

Opublikowano

Nawet mam zbedna deske rozdzielczą akurat jak znalazł na podmianke :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Będzie konsola z polifta, wszystko w swoim czasie.

Środek daje starością niestety. Chociaż stara mówi, że jak konsola pójdzie z polifta to i kierownicę trzeba zmieniać :gwizdanie:

Opublikowano

Będzie konsola z polifta, wszystko w swoim czasie.

Środek daje starością niestety. Chociaż stara mówi, że jak konsola pójdzie z polifta to i kierownicę trzeba zmieniać :gwizdanie:

mi sie ta przedliftowa bardziej widzi :naughty:

Opublikowano

Polift z S4 :good:

Opublikowano

stickery :kox: świetny pomysł...

a co do konsoli to mam na pchnięcie ale 1din niestety

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.