Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Armi kiedy montujesz Fis?

Jak już przykręcę wszystkie plastiki do sufitu :decayed:

Fis pewnie w weekend, w międzyczasie robię przejściówkę pod fis.

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dużo rezania przy tym? Też się zastanawiam ale nie wiem czy dał bym radę.

Opublikowano
  • Autor

Dużo rezania przy tym? Też się zastanawiam ale nie wiem czy dał bym radę.

Okaże się :wink4:

Przy przejściu na licznik z 2000 (białe podświetlenie) jest najwięcej problemów.

Musisz mieć manetki i licznik. A później pobawić się w lutowanie pinów ewentualnie zrobienie przejściówki z licznika 97 na wyższy. Do najprostrzych spraw to nie należy, 150 stron w wątku nie wzięło się bez powodu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.0.

Opublikowano

Ciekawe jak to jest z licznikami w C5 :mysli:

Kusi mnie białe podświetlanie, ale z drugiej strony mam idealny FIS..bez nawet wypalonej kropeczki :kox:

Opublikowano

lepiej popraw żeby się SDI nie robiło :tongue4: a nie się w fisy bawisz (chyba nie masz nic ciekawego do roboty co ?)

Opublikowano
  • Autor

lepiej popraw żeby się SDI nie robiło :tongue4: a nie się w fisy bawisz (chyba nie masz nic ciekawego do roboty co ?)

Poprawione :>

Opublikowano

lepiej popraw żeby się SDI nie robiło :tongue4: a nie się w fisy bawisz (chyba nie masz nic ciekawego do roboty co ?)

Poprawione :>

:good:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 11:25_________________________________________________kiedy spocimy jeszcze ?
Opublikowano

kiedy spocimy jeszcze ?

A to wy się razem pocicie ? :decayed::D

Opublikowano

kiedy spocimy jeszcze ?

A to wy się razem pocicie ? :decayed::D

heh ...

może inaczej (skoro taki czepliwy jesteś) kiedy spotujemy ...>?

Opublikowano
  • Autor

kiedy spocimy jeszcze ?

A to wy się razem pocicie ? :decayed::D

Nie tylko my :naughty::decayed:

Opublikowano

Ciekawe jak to jest z licznikami w C5 :mysli:

Kusi mnie białe podświetlanie, ale z drugiej strony mam idealny FIS..bez nawet wypalonej kropeczki :kox:

białe podświetlenie jest fpipke :kox: chyba nigdy mi się nie znudzi :) mimo że latam już z tym licznikiem 2 lata to do dzisiaj mi się gęba cieszy jak na niego patrzę :D

Opublikowano

mimo że latam już z tym licznikiem 2 lata to do dzisiaj mi się gęba cieszy jak na niego patrzę :D

Autyzm :decayed:

Opublikowano

mimo że latam już z tym licznikiem 2 lata to do dzisiaj mi się gęba cieszy jak na niego patrzę :D

Autyzm :decayed:

:polew: też :D hahaha więc się nie zdziw jak na Twój widok też będzie mi się cieszyła :D

Opublikowano

:polew: też :D hahaha więc się nie zdziw jak na Twój widok też będzie mi się cieszyła :D

Wątpię :decayed:

Opublikowano

:polew: też :D hahaha więc się nie zdziw jak na Twój widok też będzie mi się cieszyła :D

Wątpię :decayed:

fakt :D

Opublikowano

teraz deska do flokowania :naughty:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 22:29_________________________________________________aaaaaa.jpg

image upload

Kowi zrobiłbyś i dla mnie takie VT ? :cool1:

Dawaj dobrą fotke i litanie co tam chcesz :good:
Opublikowano

Jutro zrobię dobrą fotę :wink4:

Opublikowano

Ja tam nie wiedziałem, że na koledze to już się nawet amerykanie wzorują :wink4:

DSC03620.jpg

Opublikowano

co prócz felg jest takie same :decayed:

Opublikowano

co prócz felg jest takie same :decayed:

może opony :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.