Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest bogato z tymi stickersami :good::kox:

dorzuciłbym jeszcze jakiś akcent, tylko tak się zastanawiam gdzie... :mysli:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na lusterka :naughty:

Opublikowano

albo wnętrze felg... :gwizdanie:

Opublikowano

Może na przednia szybe :kox: A powaga to faktycznie gdzieś by sie jeszcze przydało troche tego :decayed:

Opublikowano

ja u siebie myślałem nad lusterkami ale za biedne auto puki co ale na Twojej furce czemu nie.

gdzieś jest fota czarnego B5 z oklejoną maską ale to chyba przesada.

Opublikowano

ja u siebie myślałem nad lusterkami ale za biedne auto puki co ale na Twojej furce czemu nie.

gdzieś jest fota czarnego B5 z oklejoną maską ale to chyba przesada.

ja bym okleil blende bagaznika i wsio :good:

Opublikowano

ja u siebie myślałem nad lusterkami ale za biedne auto puki co ale na Twojej furce czemu nie.

gdzieś jest fota czarnego B5 z oklejoną maską ale to chyba przesada.

ja bym okleil blende bagaznika i wsio :good:

i to chyba najlepsze wyjście delikatnie a :kox:
Opublikowano

Opalara nie byle jaka bo od Kowiaka :yeah:

Piotrek, bardzo dziękuję za pomoc :notworthy:

_________________________________________________

Dekory wyrezane, niestety nie mam zdjęć w dzień bo komputer nie czyta kard sd hc :wallbash:

P1000821.jpgP1000824.jpgP1000838.jpgP1000835.jpgP1000832.jpg

Jutro wkleję lepsze, tymczasem dobranoc :heat::lazy:

Słoneczka macie fajne bo przynajmniej można normalnie obszyć .. u mnie są przesuwane w bok :kwasny:

Armi weź zmierz mi słoneczko na rozstaw montażowy do sufitu, długość i szerokość - może zaadoptuje do siebie z B5 :mysli:

Co do środka.. boczki to masz ujebane na ostro.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Rysiu, boczki nie są ujebane :decayed: One mają inny kolor niż fotele.

Dlatego myślałem o obszyciu ich alkantarą ale jak zobaczyłem co się z nią dzieje to dałem spokój.

Opublikowano

Słoneczka niech mi osoba pomierzy :decayed:

Opublikowano

Dekorki obadane na żywo i są fpipke :kox::good: Ale też bym coś dał jeszcze w ten wzorek :good: we wnętrzu już nic :no: A już na bank nie konsolę :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::sick3: Moje typy to lustra albo osłony silnika :good: Albo jeden błotnik :polew: :polew: :polew: Dach? :mysli: :gwizdanie: :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

lustra

Opublikowano
  • Autor

Słoneczka niech mi osoba pomierzy :decayed:

Człowiek pomierzy :naughty:

Opublikowano

Dekorki obadane na żywo i są fpipke :kox::good: Ale też bym coś dał jeszcze w ten wzorek :good: we wnętrzu już nic :no: A już na bank nie konsolę :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::sick3: Moje typy to lustra albo osłony silnika :good: Albo jeden błotnik :polew: :polew: :polew: Dach? :mysli: :gwizdanie: :kox::polew: :polew: :polew:

mówiliśmy o szyberdachu sitodrukiem :decayed:

Opublikowano

lustra

za bogato, to i z felga trzeba by cos zrobic, zabic ta szarosc, ale nie w oklejanki

Opublikowano

dajcie se spokój z tymi stikerbombami, w środku okej bo delikatnie i z jajem, ale już obklejanie elementów auta to przeżytek, co druga pierdząca honda to ma :wallbash:

Opublikowano

dajcie se spokój z tymi stikerbombami, w środku okej bo delikatnie i z jajem, ale już obklejanie elementów auta to przeżytek, co druga pierdząca honda to ma :wallbash:

dobrze prawi :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja już pisałem, że stickerbomb jest/był/i będzie tylko na dekorach :)

Chyba, że na ecu nakleję :tongue4:

Opublikowano

Ja już pisałem, że stickerbomb jest/był/i będzie tylko na dekorach :)

Chyba, że na ecu nakleję :tongue4:

korek od paliwa a potem przykryć klapka :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.