Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko niech partnerka makijaż jakiś inny trzaśnie :rolleyes:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ragga zwymiaruję Ci słoneczka jutro, dziśznów zapomniałem :doh1:

Ślepy, zdjęcia obszycia słoneczek:

P1000976.jpgP1000978.jpg

Jak widzisz, w najbardziej widocznym miejscu materiał jest zawinięty. Klejone były po bokach i u góry.

[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 21:30_________________________________________________Btw, kto ma gumowe dywaniki ze stoperami pasującymi do 97?

Nie wiem które stopery wybrać.

Stoper to tzw śrubka, występująca chyba tylko w 97 :kwasny:

Moje następne "mody" są gumowe albo z gumą związane, w końcu zima idzie :decayed:

Opublikowano

A po co stoper...ja np mam bez i nie powijają sie ani nie przesuwają...

Opublikowano

A po co stoper...ja np mam bez i nie powijają sie ani nie przesuwają...

zalezy jakie wydaniki. Jak grube i sztywne to nie będą się zwijac ale jeździć czasami mogą. Jest paten i na to. Podkleić rzep pod sywanik i nie będa jeździć :decayed:

Opublikowano

Ragga zwymiaruję Ci słoneczka jutro, dziśznów zapomniałem :doh1:

Ślepy, zdjęcia obszycia słoneczek:

P1000976.jpgP1000978.jpg

Jak widzisz, w najbardziej widocznym miejscu materiał jest zawinięty. Klejone były po bokach i u góry.

Bez szycia wygląda to " jako tako " :kwasny:

Opublikowano

a mi się ten sticker podoba,fajnia sprawa :naughty:

Opublikowano

Ragga zwymiaruję Ci słoneczka jutro, dziśznów zapomniałem :doh1:

Ślepy, zdjęcia obszycia słoneczek:

P1000976.jpgP1000978.jpg

Jak widzisz, w najbardziej widocznym miejscu materiał jest zawinięty. Klejone były po bokach i u góry.

Bez szycia wygląda to " jako tako " :kwasny:

no właśnie wolę już malowane chyba :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja wolałem malowanie dopóki nie zacząłem malować, generalnie mi nie poszło.

Zresztą aż takim wielkim estetą nie jestem :wink4:

Mi się podoba, jestem zadowolony ze swojej pracy i to wystarczy. Za drugim razem wyszłoby na pewno lepiej (np. dekory puertoo lepiej okleiłem niż sobie), dlatego się nie przejmuję :)

Opublikowano

Ja wolałem malowanie dopóki nie zacząłem malować, generalnie mi nie poszło.

Zresztą aż takim wielkim estetą nie jestem :wink4:

Mi się podoba, jestem zadowolony ze swojej pracy i to wystarczy. Za drugim razem wyszłoby na pewno lepiej (np. dekory puertoo lepiej okleiłem niż sobie), dlatego się nie przejmuję :)

jasna sprawa, ja myśle okleić słoneczka, ale tak, jak Ragga pisał z przeszyciem w koło niego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ragga to profesjonalista :naughty:

Szczerze mówiąc to podziwiam jego zapał, ja po obklejeniu podsufitki powiedziałem nigdy więcej.

Szwagier chciał żeby mu w passacie obkleić ale odmówiłem :wink4:

Opublikowano

Ragga to profesjonalista :naughty:

Szczerze mówiąc to podziwiam jego zapał, ja po obklejeniu podsufitki powiedziałem nigdy więcej.

Szwagier chciał żeby mu w passacie obkleić ale odmówiłem :wink4:

mi sie sufit dobrze kleiło :decayed:, fajna zabawa, narazie mam wszystkie plastiki w lakierze i nic sie z nimi nie dzieje, jak mnie najdzie wena to sei może to oklei :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja miałem jakiś .ujowy sprej. Mimo odtłuszania na wierzchu robiła się jakaś maź, odłaził lakier.

Co się dało oddałem lakiernikowi do pomalowania (farba+bezbarwny) a resztę okleiłem.

Opublikowano

Ja miałem jakiś .ujowy sprej. Mimo odtłuszania na wierzchu robiła się jakaś maź, odłaził lakier.

Co się dało oddałem lakiernikowi do pomalowania (farba+bezbarwny) a resztę okleiłem.

ja robiłem jakimś najtańszym sprayem, na trzy warstwy, i porządnie wygrzać, i jest git, najgorzej sie spisuje przy pasach, ale tego elementu szukam ori z s4 :wink4:

Opublikowano

Ragga to profesjonalista :naughty:

Szczerze mówiąc to podziwiam jego zapał, ja po obklejeniu podsufitki powiedziałem nigdy więcej.

Szwagier chciał żeby mu w passacie obkleić ale odmówiłem :wink4:

Zapał zapałem.. mnie to po prostu kręci :naughty::good:

Co prawda wkurzające to bo dasz za mało kleju to się nie przyklei, za dużo to przemięknie ta "ściera"..a jak jeszcze nie uważasz na łapy to można szybko uwalić klejem który mimowolnie dostanie się na palce :kwasny:

Wszystko by było piękniejsze gdyby ta oryginalna alcantara kosztowała 1/3 ceny i klej pachniał fiołkami :decayed:

Opublikowano

klej pachniał fiołkami :decayed:

ale faza już nie ta... :bag:

Opublikowano

klej pachniał fiołkami :decayed:

ale faza już nie ta... :bag:

TO wychodzi, że łażę dzień w dzień ostro przyćpany :polew:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Miałem się pochwalić później ale nie mogę wytrzymać :decayed:

32ztg7k.jpg

otlvm1.jpg

Ori :naughty:

Opublikowano

Miałem się pochwalić później ale nie mogę wytrzymać :decayed:

32ztg7k.jpg

otlvm1.jpg

Ori :naughty:

300 pln i Twoj
Opublikowano

Miałem się pochwalić później ale nie mogę wytrzymać :decayed:

32ztg7k.jpg

otlvm1.jpg

Ori :naughty:

sory ale czym się chwalisz? :dziura:

Opublikowano

RSik :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.