Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

odwróć, pozaznaczaj ile ma być, długa linijka-deska, nozyk do tapety i jazda :decayed:

Chodzi mi raczej o to, żeby folia nie straciła uroku :confused4:

Jest tak ładna, że wcale mi się nie chce jej ciąć :decayed:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to dawaj ją na maske :kox: a tak serio to jak ja potniesz tak na spontana to bedzie najlepiej :good:

Opublikowano

Armi jak jej nie potniesz to i tak bedzie efekt podobny, loga na folii nie bedą w całosci, tnij jak leci :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Armi jak jej nie potniesz to i tak bedzie efekt podobny, loga na folii nie bedą w całosci, tnij jak leci :wink4:

Właśnie tak patrzę na vt, i tam też znaczki są pocięte a i tak efekt jest :slina:

Opublikowano

Armi jak jej nie potniesz to i tak bedzie efekt podobny, loga na folii nie bedą w całosci, tnij jak leci :wink4:

Właśnie tak patrzę na vt, i tam też znaczki są pocięte a i tak efekt jest :slina:

jak byś nie uciał to bedą pociete poprostu są duze na tej folii, zresztą na pierwszy rzut oka przecież nie czyta sie tych napisów :naughty:

Opublikowano

Armi jak jej nie potniesz to i tak bedzie efekt podobny, loga na folii nie bedą w całosci, tnij jak leci :wink4:

Właśnie tak patrzę na vt, i tam też znaczki są pocięte a i tak efekt jest :slina:

dokładnie :good:

Opublikowano

Ja przykładałem dekor pod folię i ciąłem na pałę. No tylko ja mam foli cały rulon :decayed:

Opublikowano

Ładny dywan, wiem :decayed:

:good::kox:

wybrałeś jedyny słuszny wzór tej folii :good:

Opublikowano

odwróć, pozaznaczaj ile ma być, długa linijka-deska, nozyk do tapety i jazda :decayed:

Chodzi mi raczej o to, żeby folia nie straciła uroku :confused4:

Jest tak ładna, że wcale mi się nie chce jej ciąć :decayed:

se qr** na pralkę naklej :kox: :gwizdanie: :naughty::decayed:
Opublikowano
  • Autor

Jak Kowiaczek opalarkę pożyczy, to jutro działam z dekorami :naughty:

Instrukcja by michal_87 przygotowana :decayed: a jak nie pójdzie to mrogalisko będzie molestowane telefonami :drunk:

_________________________________________________

Ragga mnie zmotywował - obkleiłem słoneczniki alkantarą (słoneczka z podświetlanym lusterkiem - stara się cieszy mimo, że wcale nie chciała podświetlenia :decayed:)

P1000814.jpgP1000813.jpg

Opublikowano

coś ta alcatrana do mnie nie przemawia, może na żywo lepiej wygląda

Opublikowano
  • Autor

coś ta alcatrana do mnie nie przemawia, może na żywo lepiej wygląda

Do mnie też nie przemawiała, ale wsiadłem do auta mrogala i już nie było powrotu :decayed:

Opublikowano

czyli muszę u kogoś to zobaczyć :decayed:

Opublikowano

Jak Kowiaczek opalarkę pożyczy, to jutro działam z dekorami :naughty:

Jutro sie dowiem(w sumie dzisiaj) czy jest na magazynie czy na budowie :decayed:

Opublikowano

Jak Kowiaczek opalarkę pożyczy, to jutro działam z dekorami :naughty:

ty lko b.ostronie bo popalisz, suszarka starczy :good:

Opublikowano

Jak Kowiaczek opalarkę pożyczy, to jutro działam z dekorami :naughty:

ty lko b.ostronie bo popalisz, suszarka starczy :good:

dostał sprzęt, juz podgrzewa atmosfere :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Opalara nie byle jaka bo od Kowiaka :yeah:

Piotrek, bardzo dziękuję za pomoc :notworthy:

_________________________________________________

Dekory wyrezane, niestety nie mam zdjęć w dzień bo komputer nie czyta kard sd hc :wallbash:

P1000821.jpgP1000824.jpgP1000838.jpgP1000835.jpgP1000832.jpg

Jutro wkleję lepsze, tymczasem dobranoc :heat::lazy:

Opublikowano

Mi się osobiście nie podoba, sufit fajna sprawa :good: ale dekory do niczego tu nie pasują a na pewno nie do tych materiałowych boczków :mysli:

Opublikowano

mi sie podoba :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

mi też nie ale może już stary jestem i sie nie znam :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.