Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Z przodu tarcze 312mm, które podobno ledwo wchodzą pod felgę 16 - calową.

Z tyłu amortyzatory mts, one mają taki kołnierz (podstawkę sprężyny) i ten kołnierz rozpruł mi jedną oponę a drugą ściął :disgust:

MwzkS.jpg

Widać, że napis Goodyear jest starty :gwizdanie:

Opony były 215/50/17 a felga 7,5cala z et45 - tarło

zmieniłem na 225/4517 i było na styk (mniej niż centymetr między oponą tym talerzykiem).

Podniosłem ten talerzyk do góry i jest trochę więcej miejsca ale uraz pozostał.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sam ostatnio kupilem wzór nr.4 do srebrnego kombi i wg. mnie auto wyglada teraz rewelacyjnie, cena za same felgi nie byla kosmiczna 800zl + przesyłka. Opona 225/55/16 jest od audi A6 podobnie jak i sama felga. Jedna uwaga ten wzor felgi wychodził w dwóch szerokościach 7j i et42 oraz 7,5j i et45. Wiecej szczegółów znajdziesz tutaj: http://www.myturbodiesel.com/1000q/wheels/15-16-audi-wheels-5x112.htm pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio kupilem wzór nr.4 do srebrnego kombi i wg. mnie auto wyglada teraz rewelacyjnie, cena za same felgi nie byla kosmiczna 800zl + przesyłka. Opona 225/55/16 jest od audi A6 podobnie jak i sama felga. Jedna uwaga ten wzor felgi wychodził w dwóch szerokościach 7j i et42 oraz 7,5j i et45. Wiecej szczegółów znajdziesz tutaj: http://www.myturbodiesel.com/1000q/wheels/15-16-audi-wheels-5x112.htm pozdro!

No to trafiłeś dobrą okazję :) Te felgi nie są tanie :) I też uważam że super wzorek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio kupilem wzór nr.4 do srebrnego kombi i wg. mnie auto wyglada teraz rewelacyjnie, cena za same felgi nie byla kosmiczna 800zl + przesyłka. Opona 225/55/16 jest od audi A6 podobnie jak i sama felga. Jedna uwaga ten wzor felgi wychodził w dwóch szerokościach 7j i et42 oraz 7,5j i et45. Wiecej szczegółów znajdziesz tutaj: http://www.myturbodiesel.com/1000q/wheels/15-16-audi-wheels-5x112.htm pozdro!

No to trafiłeś dobrą okazję :) Te felgi nie są tanie :) I też uważam że super wzorek :good:

W Rykach gość chciał 1000zł za same felgi :gwizdanie:

Drugi 1400zł :wallbash:

[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 10:31_________________________________________________

Sam ostatnio kupilem wzór nr.4 do srebrnego kombi i wg. mnie auto wyglada teraz rewelacyjnie, cena za same felgi nie byla kosmiczna 800zl + przesyłka. Opona 225/55/16 jest od audi A6 podobnie jak i sama felga. Jedna uwaga ten wzor felgi wychodził w dwóch szerokościach 7j i et42 oraz 7,5j i et45. Wiecej szczegółów znajdziesz tutaj: http://www.myturbodiesel.com/1000q/wheels/15-16-audi-wheels-5x112.htm pozdro!

Zauważyłem, jak przeglądałem aukcję i pomyślałem: oryginał/nieoryginał.

Dzięki za uświadomienie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał stalówki. Alu na zimę to kiepska opcja. Wiadomo jak to zimą lata się bokami itp. Stal wyprostujesz po taniości a alu, albo pęknie albo prostowanie 100zł :gwizdanie: Sam zmieniłem z alu na stalówki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał stalówki. Alu na zimę to kiepska opcja. Wiadomo jak to zimą lata się bokami itp. Stal wyprostujesz po taniości a alu, albo pęknie albo prostowanie 100zł :gwizdanie: Sam zmieniłem z alu na stalówki :wink4:

Nie cierpię stalówek. Zalatuje starym samochodem, wolę dołożyć 200-300zł i mieć alufelgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rykach gość chciał 1000zł za same felgi :gwizdanie:

to całkiem całkiem :mysli: jeśli stan ok to było targować do 900 i brać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał stalówki. Alu na zimę to kiepska opcja. Wiadomo jak to zimą lata się bokami itp. Stal wyprostujesz po taniości a alu, albo pęknie albo prostowanie 100zł :gwizdanie: Sam zmieniłem z alu na stalówki :wink4:

Nie cierpię stalówek. Zalatuje starym samochodem, wolę dołożyć 200-300zł i mieć alufelgi.

Fakt auto traci wygląd. Nie lepiej poszukać jakiś 17" avusy albo coś czasami można trafić w dobrej kasie. 16" i tak nie wygląda :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał stalówki. Alu na zimę to kiepska opcja. Wiadomo jak to zimą lata się bokami itp. Stal wyprostujesz po taniości a alu, albo pęknie albo prostowanie 100zł :gwizdanie: Sam zmieniłem z alu na stalówki :wink4:

Nie cierpię stalówek. Zalatuje starym samochodem, wolę dołożyć 200-300zł i mieć alufelgi.

Fakt auto traci wygląd. Nie lepiej poszukać jakiś 17" avusy albo coś czasami można trafić w dobrej kasie. 16" i tak nie wygląda :decayed:

Chciałem do moich felg kupić opony ale cenowo wyjdzie jak 16 z oponami.

Mam już dwa komplety na oku, jutro albo pojutrze będę przymierzał czy nie obcierają.

Numer 1 i 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi leżały na magazynie/warsztacie od kiedy kupił je armistead, zresztą sporo innych kół i części tam było... no i na dachu mamy (mieliśmy :mysli:) suwnice (to taki jak by dźwig na torach) spadła na końcu z torów bo były bez zabezpieczeń, upadając wpadła w różne graty i nie tylko, ogólnie straty są duże :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do finału przeszły felgi nr 1 i 4 :decayed:

O1IbA.jpgLujGr.jpg

Bardziej podoba mi się 4 ale jej przypadku nie obejdzie się bez dystansów i nowych śrub (7.5j et45 225/55/16).

Wygrała 1.

Felgi z oponami kupione, czekam na paczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kupiłeś same felgi? czy z oponami? Bo ja na allegro widziałem bardzo ładny komplecik bez opon tych 4 za 1100 zeta 7J ET42 :) Za te 1 dałeś mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czego dystanse by były potrzebne do tych drugich :mysli:

Rezamy to lusterko :mysli:

Szerokość felgi 7.5 cala et45, na tej feldze siedzą opony 225/55/16 (patrzyłem tylko na komplety). Komplety wychodzą taniej :wink4:

Pamiętasz, że 17' o tych samych parametrach i oponie 225/45/17 są na styk, a 215/50/17 obcierały.

Przeliczałem tutaj: http://www.rimsntires.com/rt_specs.jsp i nie wyglądało to ciekawie. Jak ktoś ma seryjne zawieszenie to tragedii nie ma (chociaż Raggaman mówił, że na serii potrafi przytrzeć) ale w audiku jest gleba a to dużo zmienia.

Nie chcę znów stracić opon :gwizdanie:

Dzisiaj dopiero auto odbieram - po wymianie sprzęgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czego dystanse by były potrzebne do tych drugich :mysli:

Rezamy to lusterko :mysli:

Szerokość felgi 7.5 cala et45, na tej feldze siedzą opony 225/55/16 (patrzyłem tylko na komplety).

Pamiętasz, że 17' o tych samych parametrach i oponie 225/45/17 są na styk, a 215/50/17 obcierały.

Przeliczałem tutaj: http://www.rimsntires.com/rt_specs.jsp i nie wyglądało to ciekawie. Jak ktoś ma seryjne zawieszenie to tragedii nie ma (chociaż Raggaman mówił, że na serii potrafi przytrzeć) ale w audiku jest gleba a to dużo zmienia.

Nie chcę znów stracić opon :gwizdanie:

Dzisiaj dopiero auto odbieram - po wymianie sprzęgła.

Aha, mnie ten problem całe szczeście nie dotyczy :naughty: chociaż ja na zime pewnie bym załozył jakieś 205-215 :wink4:

Czyli dzisiaj robimy teścik sprzęgła, no jestem ciekaw jak to bedzie po sofcie na starym dwumasie :decayed: jak ok to i u mnie to poleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej kupić felgi oddzielnie i oponki oddzielnie? :) wiem że jest masa kompletów od A6 z oponami i one nie wejdą, ale jak dobrze poszukasz to kupisz je w sensownej kasie oddzielnie. A te 1 co kupiłeś juz chyba to jeszcze mają dekielki... nie życzę Ci żeby komuś się przydały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alufelgi i opony zimowe to nieprzewidziany wydatek. Kasa miała iść na program :gwizdanie:

Wolę kupić tańszy komplet i zrobić program niż cieszyć się, że mam ładne 16' z oponami na zimę. Coś za cos :wink4:

_________________________________________________

Kowi, wszystko zależy o której godzinie samochód odbiorę. Miał być wczoraj w nocy ale nie było prądu więc odbiór się przesunął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alufelgi i opony zimowe to nieprzewidziany wydatek. Kasa miała iść na program :gwizdanie:

Wolę kupić tańszy komplet i zrobić program niż cieszyć się, że mam ładne 16' z oponami na zimę. Coś za cos :wink4:

_________________________________________________

Kowi, wszystko zależy o której godzinie samochód odbiorę. Miał być wczoraj w nocy ale nie było prądu więc odbiór się przesunął.

Ok to najwyżej jutro mozemy tez podziałać bo i tak ma być cieplej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...